Erasmus+

Z ogromną radością informujemy, że dnia 12.06.2024 w Zespole Szkół Mechanicznych im. gen. Władysława Andersa w Rzeszowie odbyła się konferencja podsumowująca tegoroczne działania w ramach programu Erasmus+. To był wyjątkowy rok, pełen niesamowitych doświadczeń i nowych możliwości dla naszych uczniów i nauczycieli.
 
Mieliśmy zaszczyt wysłać na praktyki zagraniczne dwóch zdolnych uczniów: Oskara Wilczka i Jakuba Walickiego, którzy spędzili czas w Valladolid w Hiszpanii, rozwijając swoje umiejętności i zdobywając cenne doświadczenie. Bartek Syndyka i Hubert Półtorak również mieli okazję rozwijać swoje kompetencje zawodowe w pięknym Bilbao.
 
Nie tylko uczniowie mieli okazję na rozwój za granicą. Trzech naszych nauczycieli: Wiesław Fołta, Łukasz Woźniak i Krzysztof Tuczapski, uczestniczyło w programie job shadowing w Lizbonie, co z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju naszej kadry pedagogicznej.
 
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację programu Erasmus+ i nie możemy się doczekać kolejnych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym!