Wyjazd

Miło nam poinformować, że w czasie ferii zimowych grupa nauczycieli z naszej szkoły uczestniczyła w szkoleniu Job-shadowing w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” nr 2020-1-PL01-KA102-080682. W czasie tygodniowego pobytu w Valladolid zespół w składzie p. Renata Tomaka-Pasternak, Aleksandra Hołowacz, Wiesław Fołta i Łukasz Woźniak, zapoznawał się z warunkami kształcenia w Hiszpanii. Ponadto nasi nauczyciele poznali szczegóły kształcenia, warunki nauki, bazę dydaktyczną oraz mieli okazję obserwować pracę hiszpańskich kolegów. Nie zabrakło dyskusji i wzajemnej wymiany spostrzeżeń, których efektem było wypracowanie wniosków i zaleceń do pracy w naszej szkole.

Popołudnia wykorzystano na poznawanie tradycji i kultury przyjmującego kraju oraz zwiedzanie pięknych i zabytkowych okolic. Załączone fotki nie oddają w pełni atmosfery bardzo miłego i owocnego pobytu.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support