Laureaci konkursów i olimpiad

Osiągnięcia z przedmiotów zawodowych (plik do pobrania)

Rok Szkolny 2023/2024Rok Szkolny 2022/2023Rok Szkolny 2021/2022Rok Szkolny 2020/2021Rok Szkolny 2019/2020Rok Szkolny 2018/2019Rok Szkolny 2017/2018Rok szkolny 2016/2017Rok szkolny 2015/2016Rok Szkolny 2014/2015

Osiągnięcia z języka polskiego

  • Julia Żołyniak (kl. 2B) -5. miejsce w XII edycji ogólnopolskiej olimpiady z „Mitologii greckiej i rzymskiej”
  • Gabriela Hajduk (kl. 2B) -7. miejsce w XII edycji ogólnopolskiej olimpiady z „Mitologii greckiej i rzymskiej”
  • Wiktoria Czternastek (kl. 2B) – wyróżnienie w konkursie o „Laur Impresji” , kat. recytacja
  • Lena Sowa (kl. 3L) – wyróżnienie w konkursie o „Laur Impresji” , kat. twórczość własna
  • Milena Czereba (kl. 4L) – 2. miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie “ŚLADEM WIELKICH POLAKÓW”, kat. recytacja
  • Wiktoria Czternastek (kl. 2B) – 2. miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie “ŚLADEM WIELKICH POLAKÓW”, kat. recytacja
  • Anna Baran (kl. 3B) – 3. miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie “ŚLADEM WIELKICH POLAKÓW”, kat. wiedza o życiu i twórczości

Osiągnięcia z języków obcych

  • Konrad Walczak Klasa I Język angielski 5 miejsce – Dyplom laureata, Nagroda książkowa MULTITEST
  • Mikołaj Jodłowski Klasa I Język angielski 7 miejsce – Dyplom laureata MULTITEST
  • Adrian Kurasz Klasa I Język angielski 7 miejsce – Dyplom laureata MULTITEST
  • Seweryn Hajduk Klasa II Język angielski 12 miejsce Dyplom wyróżnienia MULTITEST
  • Sara Patano Klasa II Język angielski 13 miejsce Dyplom wyróżnienia MULTITEST
  • Aleksandra Nietrzeba Klasa II Język angielski 15 miejsce Dyplom wyróżnienia MULTITEST
  • Agnieszka Kowalczyk Klasa III Język angielski 9 miejsce – Dyplom laureata MULTITEST
  • Szymon Kędzior Klasa III Język angielski 13 miejsce – Dyplom wyróżnienia MULTITEST
  • Natalia Karpińska Klasa III Język angielski 13 miejsce – Dyplom wyróżnienia MULTITEST
  • Jakub Reizer Język niemiecki 6 miejsce – Dyplom laureata MULTITEST
  • Konrad Walczak Klasa I– Język angielski HIGH FLIER 1 miejsce w województwie, 8 w kraju – Nagroda rzeczowa
  • Mikołaj Jodłowski Klasa I– Język angielski HIGH FLIER 3 miejsce w województwie – Dyplom uznania za bdb wyniki
  • Adrian Kurasz Klasa I– Język angielski HIGH FLIER 10 miejsce w województwie – Dyplom uznania za bdb wyniki
  • Seweryn Hajduk Klasa II– Język angielski HIGH FLIER 13 miejsce w województwie – Dyplom uznania za db wyniki
  • Daniel Loc Klasa II– Język angielski HIGH FLIER 19 miejsce w województwie – Dyplom uznania za db wyniki
  • Agnieszka Kowalczyk Klasa III– Język angielski HIGH FLIER 10 miejsce w województwie – Dyplom uznania za bdb wyniki

Osiągnięcia z biologii

  • Kacper Pieniążek 4D udział w finale okręgowym 53 Olimpiady Biologicznej
  • Martyna Blacharska 3B laureatka etapu okręgowego XXVIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu, zakwalifikowanie do etapu centralnego
  • Izabela Misiąg 3B udział w finale okręgowym XXVIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu
  • Anna Hawryłko 2B zakwalifikowanie do etapu okręgowego XXXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Natalia Folwarczny 2B zakwalifikowanie do etapu okręgowego XXXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Nadia Kubisztal 1B zakwalifikowanie do etapu okręgowego XXXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Osiągnięcia z informatyki

  • Szymon Łyżwa (2P) 5. miejsce zespołu w ogólnopolskim turnieju „Klawiaturowe Wyzwanie”
  • Jan Sebastianka (1L) 5. miejsce zespołu w ogólnopolskim turnieju „Klawiaturowe Wyzwanie”
  • Bartłomiej Pels (1P) 5. miejsce zespołu w ogólnopolskim turnieju „Klawiaturowe Wyzwanie”
  • Piotr Wawrzyszko (1B)5. miejsce zespołu w ogólnopolskim turnieju „Klawiaturowe Wyzwanie”
  • Miłosz Pecel (1L)5. miejsce zespołu w ogólnopolskim turnieju „Klawiaturowe Wyzwanie”

Osiągnięcia z języka polskiego

  • Nikola Dryś (kl.1L) – 3. miejsce w kat. piosenka w IX edycji konkursu Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim
  • Wiktoria Czternastek (kl.1B) – wyróżnienie w kat. recytacja w IX edycji konkursu Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim
  • Martyna Blacharska (kl.2B) – wyróżnienie w kat. recytacja w IX edycji konkursu Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim
  • Milena Czereba (kl.3L) – 1. miejsce i Statuetka w XX edycji Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego, kat. recytacja
  • Dominika Majchrowicz (kl.3M) – 2. miejsce w XX edycji Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego, kat. recytacja
  • Zofia Duszko (kl.2B) – wyróżnienie w XX edycji Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego, kat. recytacja
  • Aleksandra Pieróg (kl.4C) – 1. miejsce i Statuetka w XX edycji Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego, kat. twórczość własna
  • Julia Kasprzak (kl.3H) – wyróżnienie w XX edycji Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego, kat. twórczość własna
  • Natalia Stachurska (kl.3H) – wyróznienie w XX edycji Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego, kat. poezja śpiewana
  • Wiktoria Czternastek (kl. 1B) – 3. miejsce w konkursie „Laur Impresji” , kat. recytacja
  • Amelia Stefanowska (kl. 1P )– wyróżnienie w konkursie „Laur Impresji” , kat. recytacja
  • Kinga Ochab (kl. 1H) – 1. miejsce w Wojewódzkim Konkursie Patriotycznym ” Ojczyzna w Poezji, Pieśni i Piosence”
  • Marlena Spiradek (kl. 3L) – 3. miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego ,,Serce w plecaku”
  • Gabriela Jędruch (kl. 4F) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego ,,Serce w plecaku”
  • Jagoda Jamróz (kl.4P) – 1. miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie “ŚLADEM WIELKICH POLAKÓW”, kat. plastyczny
  • Katarzyna Kowal (kl.3D) – 2. miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie “ŚLADEM WIELKICH POLAKÓW”, kat. plastyczny
  • Amelia Pięknik (kl.2B) – wyróżnienie w VII Wojewódzkim Konkursie “ŚLADEM WIELKICH POLAKÓW”, kat. plastyczny
  • Patryk Gaber (kl.2J) – 1. miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie “ŚLADEM WIELKICH POLAKÓW”, kat. wiedza
  • Daria Szczepańska (kl.2J) – 3. miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie “ŚLADEM WIELKICH POLAKÓW”, kat. wiedza
  • Anna Baran (kl.2B) – wyróżnienie w VII Wojewódzkim Konkursie “ŚLADEM WIELKICH POLAKÓW”, kat. wiedza
  • Zofia Duszko (kl.2B) – 3. miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie “ŚLADEM WIELKICH POLAKÓW”, kat. recytacja
  • Wiktoria Czternastek (kl.1B) – wyróżnienie w VII Wojewódzkim Konkursie “ŚLADEM WIELKICH POLAKÓW”, kat. recytacja
  • Julia Wojtowicz (kl.4P) -1. miejsce w X edycji ogólnopolskiej olimpiady z Mitologii słowiańskiej
  • Maksymilian Jabłoński (kl.3D) – 1. miejsce w X edycji ogólnopolskiej olimpiady z Mitologii słowiańskiej
  • Amelia Kasperska (kl.4H) – 1. miejsce w X edycji ogólnopolskiej olimpiady z Mitologii greckiej i rzymskiej
  • Kinga Pęcak (kl.3L) – 5. miejsce w X edycji ogólnopolskiej olimpiady z Mitologii słowiańskiej
  • Karolina Zych (kl.4H) – 5. miejsce w X edycji ogólnopolskiej olimpiady z Mitologii słowiańskiej
  • Aleksandra Chmura (kl.1B) – 7. miejsce w X edycji ogólnopolskiej olimpiady z Mitologii greckiej i rzymskiej
  • Gabriela Hajduk (kl.1B) -7. miejsce w X edycji ogólnopolskiej olimpiady z Mitologii greckiej i rzymskiej
  • Nikola Podolec (kl.1L) – 7. miejsce w X edycji ogólnopolskiej olimpiady z Mitologii greckiej i rzymskiej
  • Amelia Żołyniak (kl.1L) – 9. miejsce w X edycji ogólnopolskiej olimpiady z Mitologii greckiej i rzymskiej
  • Karolina Kania (kl.4H) – 9. miejsce X edycji ogólnopolskiej olimpiady – Życie i twórczość Witolda Gombrowicza
  • Jesika Podławiak (kl.4H) – 9. miejsce X edycji ogólnopolskiej olimpiady – Życie i twórczość Witolda Gombrowicza

Osiągnięcia z języków obcych

  • Daniel Loc 5 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa GALILEO – język angielski klasy I
  • Oliwier Małocha 7 miejsce Dyplom laureata GALILEO– język angielski klasy I
  • Jakub Osada 7 miejsce Dyplom laureata GALILEO– język angielski klasy I
  • Kacper Kordas 7 miejsce Dyplom laureata GALILEO– język angielski klasy I
  • Jakub Reizer 8 miejsce Dyplom laureata GALILEO– język angielski klasy I
  • Teodor Kuźmicki 9 miejsce Dyplom laureata GALILEO– język angielski klasy I
  • Karol Gałuszka 11 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO– język angielski klasy I
  • Bartosz Telega 11 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO– język angielski klasy I
  • Diana Zarębska 12 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO– język angielski klasy I
  • Marcelina Czerkas 12 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO– język angielski klasy I
  • Miłosz Stańko 13 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO– język angielski klasy I
  • Hubert Gilarski 14 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO– język angielski klasy I
  • Igor Koprowicz 14 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO– język angielski klasy I
  • Zuzanna Leśko 15 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO– język angielski klasy I
  • Justyna Brzyska 15 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO– język angielski klasy I
  • Seweryn Hajduk 15 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO– język angielski klasy I
  • Agnieszka Kowalczyk 6 miejsce Dyplom laureata GALILEO– język angielski klasy II
  • Julia Turek 11 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO– język angielski klasy II
  • Natalia Karpińska 15 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO– język angielski klasy II
  • Zuzanna Knap 5 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa GALILEO– język angielski klasy III
  • Wiktoria Szewc 5 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa GALILEO– język angielski klasy III
  • Aleksandra Wojtyna 6 miejsce Dyplom laureata GALILEO– język angielski klasy III
  • Julia Surmiak 7 miejsce Dyplom laureata GALILEO– język angielski klasy III
  • Jakub Kwaśniak 10 miejsce Dyplom laureata GALILEO– język angielski klasy III
  • Seweryn Hajduk 7 miejsce dyplom laureata OLIMPUS – język angielski klasy I
  • Daniel Loc 9 miejsce dyplom laureata OLIMPUS – język angielski klasy I
  • Patryk Wawrzyszko 9 miejsce dyplom laureata OLIMPUS – język angielski klasy IV
  • Sara Patano 9 miejsce dyplom laureata OLIMPUS – język hiszpański klasy I
  • Jakub Reizer 6 miejsce Dyplom laureata GALILEO-język niemiecki klasy I
  • Oliwia Kędzior 8 miejsce Dyplom laureata GALILEO- język niemiecki klasy II
  • Zuzanna Knap 14 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO- język niemiecki klasy III
  • Jakub Reizer 2 miejsce dyplom laureata, Nagroda książkowa OLIMPUS – język niemiecki klasy I
  • Martyna Żak 9 dyplom laureata OLIMPUS – język niemiecki klasy I
  • Seweryn Hajduk 15 miejsce w kraju, 4 miejsce w województwie HIGH FLYER – język angielski klasy I
  • Sara Patano – 11 miejsce, dyplom wyróżnienia MULTITEST – język hiszpański
  • Daniel Loc – 5 miejsce, dyplom laureata MULTITEST – języka angielski klasy I
  • Seweryn Hajduk – 6 miejsce, dyplom laureata MULTITEST – języka angielski klasy I
  • Oliwier Małocha – 7 miejsce, dyplom laureata MULTITEST – języka angielski klasy I
  • Kacper Kordas – 12 miejsce, dyplom wyróżnienia MULTITEST – języka angielski klasy I
  • Zuzanna Leśko – 13 miejsce, dyplom wyróżnienia MULTITEST – języka angielski klasy I
  • Agnieszka Kowalczyk– 14 miejsce, dyplom wyróżnienia MULTITEST – języka angielski klasy II
  • Aleksandra Wojtyna– 5 miejsce, dyplom laureata MULTITEST – języka angielski klasy III
  • Julia Ramocka– 7 miejsce, dyplom laureata MULTITEST – języka angielski klasy III
  • Maksymilian Jabłoński– 8 miejsce, dyplom laureata MULTITEST – języka angielski klasy III
  • Marcin Stawarz– 11 miejsce, dyplom wyróżnienia MULTITEST – języka angielski klasy III
  • Zuzanna Knap– 13 miejsce, dyplom wyróżnienia MULTITEST – języka angielski klasy III
  • Wiktoria Szewc– 14 miejsce, dyplom wyróżnienia MULTITEST – języka angielski klasy III
  • Gabriela Danak– 15 miejsce, dyplom wyróżnienia MULTITEST – języka angielski klasy III
  • Nikola Brzany– 15 miejsce, dyplom wyróżnienia MULTITEST – języka angielski klasy III
  • Oliwia Ważna– 12 miejsce, MULTITEST język angielski klasy IV, dyplom wyróżnienia

Osiągnięcia z informatyki

  • Marcin Stawarz (kl.3M) – 2. miejsce w turnieju e-sportowym „Under The Same Sky – League of Legends 2022” na PWSTE
  • Dawid Stefanko (kl.3M) – 2. miejsce w turnieju e-sportowym „Under The Same Sky – League of Legends 2022” na PWSTE
  • Wojciech Sawa (kl.3M) – 2. miejsce w turnieju e-sportowym „Under The Same Sky – League of Legends 2022” na PWSTE
  • Mateusz Hanasiewicz (kl.3M) – 2. miejsce w turnieju e-sportowym „Under The Same Sky – League of Legends 2022” na PWSTE
  • Kacper Kaczmarz (kl.4F) – 2. miejsce w turnieju e-sportowym „Under The Same Sky – League of Legends 2022” na PWSTE
  • Marcin Stawarz (kl.3M) – 14. miejsce w ogólnopolskim turnieju e-sportowym „Predator Games 2023”
  • Dawid Stefanko (kl.3M) – 14. miejsce w ogólnopolskim turnieju e-sportowym „Predator Games 2023”
  • Wojciech Sawa (kl.3M) – 14. miejsce w ogólnopolskim turnieju e-sportowym „Predator Games 2023”
  • Mateusz Hanasiewicz (kl.3M) – 14. miejsce w ogólnopolskim turnieju e-sportowym „Predator Games 2023”
  • Kacper Kaczmarz (kl.4F) – 14. miejsce w ogólnopolskim turnieju e-sportowym „Predator Games 2023”
  • Kamil Bednarz (kl.3M) – 14. miejsce w ogólnopolskim turnieju e-sportowym „Predator Games 2023”
  • Maciej Szczepański (kl.1M) – 14. miejsce w ogólnopolskim turnieju e-sportowym „Predator Games 2023”
  • Radosław Majcher (kl.3g) – 14. miejsce w ogólnopolskim turnieju e-sportowym „Predator Games 2023”
  • Miłosz Mendyka (kl.1P) – 14. miejsce w ogólnopolskim turnieju e-sportowym „Predator Games 2023”
  • Ksawery Rokoszyński (kl.1M) – 14. miejsce w ogólnopolskim turnieju e-sportowym „Predator Games 2023”

Osiągnięcia z geodezji

  • Mateusz Durak finalista Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

Osiągnięcia z matematyki

  • Maciej Kapłon kl. 2P udział w finale XXXVIII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
  • Maciej Kapłon kl. 2P udział w finale XXII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji

Osiągnięcia z chemii

  • Oliwia Słoma (kl. IIB) – zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego,
  • Martyna Roga (kl. IIIB) – zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego,
  • Aleksandra Bernacka (kl. IIB) – Dyplom wyróżnienia Ogólnopolskiego Konkursu z chemii Multitest 2022,
  • Aleksandra Bernacka (kl. IIB) – Dyplom uznania i nagroda książkowa w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z chemii Olimpus,

Osiągnięcia z biologii

  • Hanna Sochacka 2B udział w finale etapu okręgowego 52 Olimpiady Biologicznej i XXXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Maja Szykuła 3B udział w finale okręgowym XXXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Osiągnięcia z języka polskiego

  • Zofia Duszko (kl.1B) – II miejsce w XIX edycji „Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego”, kat. recytacja
  • Natalia Stachurska (kl.2D) – I Nagroda w XIX edycji „Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego”, kat. poezja śpiewana
  • Karolina Ożga (kl.2L) – Nagroda główna Laur Impresji – 1. miejsce, kat. twórczość własna
  • Natalia Stachurska (kl.2D) – Nagroda główna Laur Impresji – 1. miejsce , kat. poezja śpiewana
  • Milena Czereba (kl.2L) – 2. miejsce w konkursie Laur Impresji , kat. recytacja
  • Zofia Duszko (kl.1B) – wyróżnienia w konkursie Laur Impresji , kat. recytacja
  • Patryk Gaber (kl.1H) – wyróżnienia w konkursie Laur Impresji , kat. recytacja
  • Julia Surmiak (kl.2D) – III miejsce w Konkursie Literackim XXIX edycji RDKS, kat. poezja
  • Amelia Kasperska (kl.3H) – udział w LII Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego – zakwalifikowanie do eliminacji ustnych II etapu okręgowego
  • Karolina Ożga (kl.2L) – I miejsce w II edycji konkursu „Literackie spotkania z tekstami kultury” organizowane przez Sekcję Dydaktyków Koła Naukowego Polonistów w Instytucie Polonistyki i Dziennikarstwa Uniwersytetu Rzeszowskiego
  • Natalia Stachurska (kl.2D) – 1.miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Mitologii skandynawskiej- Olimp School
  • Amelia Korczewska (kl.2D) – 5.miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Mitologii skandynawskiej- Olimp School
  • Amelia Kasperska (kl.3H) – Laureat Konkursu „Wyjazd do Europarlamentu z Robertem Biedroniem”
  • Natalia Stachurska (kl.2D) – 7. miejsce w Polsce w IX edycji ogólnopolskiej olimpiady z MITOLOGII SŁOWIAŃSKIEJ – Olimp School
  • Kinga Pęcak (kl.2L) – 7. miejsce w Polsce w IX edycji ogólnopolskiej olimpiady z MITOLOGII SŁOWIAŃSKIEJ – Olimp School
  • Kornel Adamik (kl.3C) – wyróżnienie w II Podkarpackim Konkursie na Esej „Świecie nasz…”

Osiągnięcia z języka angielskiego

  • Adrian Szucio (kl.1) – 7 miejsce ,dyplom laureata Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Olimpus
  • Agnieszka Kowalczyk (kl.1) – 11 miejsce ,dyplom laureata Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Olimpus
  • Oliwia Kudła (kl.3) – 6 miejsce ,dyplom laureata Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Olimpus
  • Fabian Ziejło (kl.3) – 8 miejsce, dyplom laureata Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Olimpus
  • Paulina Podrzutek (kl.3) – 11 miejsce ,dyplom laureata Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Olimpus
  • Gabriela Kocur (kl.3) – 12 miejsce ,dyplom laureata Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Olimpus
  • Oliwia Ważna (kl.3) – 13 miejsce ,dyplom laureata Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Olimpus
  • Kornel Adamik (kl.3) – 13 miejsce ,dyplom laureata Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Olimpus
  • Kacper Kaczmarz (kl.3) – 14 miejsce ,dyplom laureata Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Olimpus
  • Gabriela Bereza (kl.3) – 8 miejsce ,dyplom laureata Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Olimpus
  • Jakub Kaliński (kl.3) – 9 miejsce ,dyplom laureata Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Olimpus
  • Jan Kościński (kl.3) – 10 miejsce ,dyplom laureata Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Olimpus
  • Aneta Sławińska (kl.3) – 12 miejsce ,dyplom laureata Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Olimpus
  • Laura Janicka (kl.3) – 14 miejsce ,dyplom laureata Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Olimpus
  • Patryk Gaber kl. I 5 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa Olimpus sesja zimowa
  • Agnieszka Kowalczyk kl. I 9 miejsce Dyplom laureata Olimpus sesja zimowa
  • Marcin Stawarz kl. II 5 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa Olimpus sesja zimowa
  • Aleksandra Wojtyna kl. II 6 miejsce Dyplom laureata Olimpus sesja zimowa
  • Zuzanna Knap kl. II 7 miejsce Dyplom laureata Olimpus sesja zimowa
  • Aleksandra Pieróg kl. III 3miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa Olimpus sesja zimowa
  • Oliwia Ważna kl. III 3 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa Olimpus sesja zimowa
  • Fabian Ziejło kl. III 3 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa Olimpus sesja zimowa
  • Julia Motyka kl. III 5 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa Olimpus sesja zimowa
  • Patryk Wawrzyszko kl. III 5 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa Olimpus sesja zimowa
  • Wiktoria Bieniek kl. III 7 miejsce Dyplom laureata Olimpus sesja zimowa
  • Aleksandra Sykała kl. III 7 miejsce Dyplom laureata Olimpus sesja zimowa
  • Kacper Kaczmarz kl. III 7 miejsce Dyplom laureata Olimpus sesja zimowa
  • Agnieszka Kowalczyk kl. I 13 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO
  • Aleksandra Wojtyna kl. II 8 miejsce Dyplom laureata GALILEO
  • Zuzanna Knap kl. II 9 miejsce Dyplom laureata GALILEO
  • Michalina Skupień kl. II 12 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO
  • Julia Ramocka kl. II 15 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO
  • Oliwia Ważna kl. III 9 miejsce Dyplom laureata GALILEO
  • Kornel Adamik kl. III 10 miejsce Dyplom laureata GALILEO
  • Fabian Ziejło kl. III 13 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO
  • PATRYK GABER kl. I 1 miejsce w województwie ,8 miejsce w kraju, Nagroda rzeczowa o wartości 100 zł ENGLISH ACE
  • SZYMON GRZYB kl. I 5 miejsce w województwie, Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie ENGLISH ACE
  • ANASTAZJA KŁAK kl. I 16 miejsce w województwie, Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie ENGLISH ACE
  • KAMIL POTĘPA kl. II 3 miejsce w województwie, Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie ENGLISH ACE
  • MARCIN STAWARZ kl. II 4 miejsce w województwie, Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie ENGLISH ACE
  • ZUZANNA KNAP kl. II 5 miejsce województwie, Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie ENGLISH ACE
  • JULIA SURMIAK kl. II 9 miejsce województwie, Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie ENGLISH ACE
  • JAN KOŚCIŃSKI kl. III 8 miejsce w województwie, Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie ENGLISH ACE
  • JAKUB KAWULKA kl. III 13 miejsce w województwie, Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie ENGLISH ACE
  • FABIAN ZIEJŁO kl. III 14 miejsce w województwie, Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie ENGLISH ACE
  • EMILIA UMIŃSKA kl. III 23 miejsce w województwie, Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie ENGLISH ACE

Osiągnięcia z języka niemieckiego

  • Patryk Gaber (kl.1H) – 5 miejsce dyplom laureata, nagroda książkowa, Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego Olimpus
  • Oliwia Kędzior (kl. 1B) – 12 miejsce dyplom laureata Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego Olimpus
  • Julia Pajda (kl. 1B) – 14 miejsce dyplom laureata Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego Olimpus
  • Patryk Gaber kl. I 5 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa Olimpus sesja zimowa
  • Oliwia Kędzior kl. I 7 miejsce Dyplom laureata Olimpus sesja zimowa
  • Julia Staniak kl. I 7 miejsce Dyplom laureata Olimpus sesja zimowa
  • Agnieszka Kowalczyk kl.I 14 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO
  • Patryk Wawrzyszko kl.II 14 miejsce Dyplom wyróżnienia GALILEO

Osiągnięcia z wychowania fizycznego

  • Julia Duda – dyplom uznania w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej
  • Mikołaj Hejnosz – dyplom uznania w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej
  • Kacper Kosyta – dyplom uznania w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej
  • Gabriela Jędruch – dyplom uznania w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej
  • Nikoletta Górska – dyplom uznania w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej
  • Wiktoria Mazur – dyplom uznania w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej
  • Karina Włoszczyna – dyplom uznania w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej
  • Natalia Socha – dyplom uznania w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej
  • Anna Chrobak – dyplom uznania w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej
  • Lena Szpila – dyplom uznania w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej
  • Natalia Płocica – dyplom uznania w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej

Osiągnięcia z chemii

  • Gabriela Jędruch (kl.IIIF) – 1 miejsce w kraju dyplom laureata Ogólnopolskiego Konkursu z chemii Multitest 2021,
  • Piotr Misiąg (kl. IIIB) – 2 miejsce w kraju dyplom laureata Ogólnopolskiego Konkursu z chemii Multitest 2021,
  • Jakub Halejcio (kl. IIIB) – 7 miejsce dyplom laureata Ogólnopolskiego Konkursu z chemii Multitest 2021,
  • Hania Sochacka (kl. IB) – dyplom wyróżnienia Ogólnopolskiego Konkursu z chemii Multitest 2021,
  • Piotr Misiąg (kl. IIIB)– finalista XIII edycji Ogólnopolskiego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego,
  • Jakub Halejcio (kl. IIIB) – zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego,
  • Julia Trelka (kl. III) – zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego,
  • Arleta Król (kl. IIIB) – zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego,
  • Piotr Misiąg (kl. IIIB) – dyplom laureata Olimpiady Wiedzy Chemicznej z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego i zdobywca indeksu na studia z możliwością wyboru trzech kierunków Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego,
  • Kornel Adamik (kl. IIIC) – dyplom uznania i nagroda książkowa w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „ ALCHEMIK”,
  • Julia Motyka (kl. IIIC) – dyplom uznania i nagroda książkowa w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „ ALCHEMIK”,
  • Hanna Sochacka ( kl. 1B) – dyplom uznania i nagroda książkowa w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „ ALCHEMIK”,
  • Amelia Stempak ( kl. IIB) – dyplom uznania i nagroda książkowa w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „ Odkrycia i Reakcje”,
  • Kacper Pieniążek ( kl. IID) – dyplom uznania i nagroda książkowa w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „ Odkrycia i Reakcje”,

Osiągnięcia z informatyki

  • Anna Chrobak (kl.1H) – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Geniallne Miejsca”
  • Marcelina Kurzawa (kl.1G) – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Geniallne Miejsca”

Osiągnięcia z biologii

  • Piotr Misiąg 3b finalista 51 Olimpiady Biologicznej
  • Hanna Sochadzka 1B XXXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej finalistka etapu okręgowego
  • Piotr Misiąg 3b, udział w finale etapu okręgowego XXXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
  • Mateusz Frankiewicz 3b udział w finale etapu okręgowego XXXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
  • Natalia Szczepańska 2B 3 miejsce w finale konkursu przyrodniczego im. Stefana Myczkowskiego
  • Martyna Chmielecka 1Budział w finale konkursu przyrodniczego im. Stefana Myczkowskiego,
  • Aleksandra Madej 1Budział w finale konkursu przyrodniczego im. Stefana Myczkowskiego,
  • Izabela Misiąg 1Budział w finale konkursu przyrodniczego im. Stefana Myczkowskiego,
  • Weronika Pilch 1Budział w finale konkursu przyrodniczego im. Stefana Myczkowskiego,
  • Oliwia Kędzior 1Budział w finale konkursu przyrodniczego im. Stefana Myczkowskiego,
  • Olivia Słoma 1Budział w finale konkursu przyrodniczego im. Stefana Myczkowskiego,
  • Julia Pajda 1Budział w finale konkursu przyrodniczego im. Stefana Myczkowskiego,
  • Julia Otrębska 2B udział w finale konkursu przyrodniczego im. Stefana Myczkowskiego

Osiągnięcia z matematyki

  • Piotr Misiąg kl. 3b V miejsce w VIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady z Matematyki Apoloniusz na poziomie rozszerzonym,
  • Julia Trelka kl. 3b VII miejsce w VIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady z Matematyki Apoloniusz na poziomie rozszerzonym,
  • Gabriela Jędruch kl. 3F X miejsce w VIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady z Matematyki Apoloniusz na poziomie rozszerzonym,
  • Maciej Kapłon kl. 1P udział w finale XXXVII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała,
  • Szymon Grzyb kl. 1P udział w finale XXXVII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała,
  • Szymon Kędzior kl. 1P udział w finale XXXVII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała,
  • Gabriela Jędruch kl. 3F udział w finale XXXVII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała,
  • Piotr Misiąg kl. 3b X miejsce w IX edycji Ogólnopolskiej Olimpiady z Matematyki Apoloniusz na poziomie rozszerzonym,
  • Gabriela Jędruch kl. 3F XIII miejsce w IX edycji Ogólnopolskiej Olimpiady z Matematyki Apoloniusz na poziomie rozszerzonym,
  • Szymon Grzyb kl. 1P wziął udział w finale VI edycji konkursu Internetowa Liga Łamigłówkowa zorganizowanej przez Centrum Popularyzacji Matematyki Signum Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej.

Osiągnięcia z języka niemieckiego

  • Marek Golba (kl.3m) – laureat II miejsca w finale XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Austrii – „Austria – kraj i mieszkańcy”
  • Martyna Popowicz (kl.1b) – laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego – Galileo2021
  • Jan Szyk (kl.1b) – laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego – Galileo2021
  • Nikola Brzany (kl.1d) – laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego – Galileo2021
  • Aleksandra Superson (kl.1d) – laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego – Galileo2021
  • Karol Wyczawski (kl.1d) – wyróżnienie Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego – Galileo2021
  • Patryk Wawrzyszko (kl.2c) – 5 m-ce w Polsce Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego – Olimpus – sesja jesienna 2020
  • Julia Motyka (kl.2c) – laureat Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego – Olimpus – sesja jesienna 2020
  • Aleksandra Piróg (kl.2c) – laureat Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego – Olimpus – sesja jesienna 2020

Osiągnięcia z matematyki

  • Wiktoria Ryzner (kl.3a) – udział w II etapie Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH

Osiągnięcia z języka polskiego

  • Weronika Pieszko (kl.3cm) – I miejsce w konkursie „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”, w kat. recytacja
  • Natalia Stachurska (kl. 1d) – II miejsce w konkursie „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”, w kat. piosenka
  • Milena Czereba (kl.1L) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego „Serce w Plecaku”
  • Julia Surmiak (kl.1D) – wyróżnienie w Konkursie Literackim XXVIII edycji RDKS, kat. proza
  • Karolina Ożga (kl.1L) – wyróżnienie w Konkursie Literackim XXVIII edycji RDKS, kat. poezja
  • Gabriela Gala (kl.2H) – 1.miejsce w konkursie „Pamiętnik nie tylko literacki z czasów pandemii”, kat. literacka
  • Eliza Burek (kl.3l) – 2.miejsce w konkursie „Pamiętnik nie tylko literacki z czasów pandemii”, kat. literacka
  • Damian Stepańczuk (kl.3l) – 3.miejsce w konkursie „Pamiętnik nie tylko literacki z czasów pandemii”, kat. literacka
  • Karolina Witko (kl.2H) – wyróżnienie w konkursie „Pamiętnik nie tylko literacki z czasów pandemii”, kat. literacka
  • Dagmara Kubrak (kl.2C) – wyróżnienie w konkursie „Pamiętnik nie tylko literacki z czasów pandemii”, kat. literacka
  • Katarzyna Kowal (kl. 1D) – 2.miejsce w konkursie „Pamiętnik nie tylko literacki z czasów pandemii”, kat. plastyczna
  • Julia Zięba (kl.2H) – 3.miejsce w konkursie „Pamiętnik nie tylko literacki z czasów pandemii”, kat. plastyczna

Osiągnięcia z chemii

  • Michalina Skupień ( kl.Ib) – laureatka V miejsca w Ogólnopolskim Konkursie z chemii Multitest2020
  • Piotr Misiąg ( kl.IIb) – laureat VI miejsca w Ogólnopolskim Konkursie z chemii Multitest2020
  • Aleksandra Pieróg ( kl.IIc) – laureatka X miejsca w Ogólnopolskim Konkursie z chemii Multitest2020
  • Julia Motyka ( kl.IIc) – laureatka X miejsca w Ogólnopolskim Konkursie z chemii Multitest2020
  • Piotr Misiąg ( kl.IIb) – przeszedł do III etapu finałowego Olimpiady Wiedzy Chemicznej, którego organizatorem jest Wydział Chemii UJ w Krakowie
  • Piotr Misiąg ( kl.IIb) – zakwalifikował się do I etapu 67 Olimpiady Chemicznej

Osiągnięcia z biologii

  • Wiktoria Florek, udział w finale okręgowym 50 Olimpiady Biologicznej
  • Kacper Bluczak 3b udział w finale okręgowym 50 Olimpiady Biologicznej
  • Wiktoria Florekudział w konkursie Biochemicznym UMCS,
  • Kacper Bluczak 3b udział w konkursie Biochemicznym UMCS
  • Piotr Misiąg 2bwyróżnienie w finale okręgowym XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej,
  • Kornel Adamik 2C wyróżnienie w finale okręgowym XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
  • Kornel Adamik 2C udział w międzynarodowym konkursie neurobiologicznym Brain Bee

Osiągnięcia z języka polskiego

  • Weronika Pieszko (kl.2cm) – II miejsce w konkursie „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”, w kat. recytacja
  • Paulina Lis (kl.2cm) – III miejsce w konkursie „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”, w kat. piosenka
  • Anna Gawlikowska (3cm) – III miejsce w XVIII edycji „Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego”, kat. twórczość własna
  • Kacper Bluczak (kl.2b)– wyróżnienie w XVIII edycji „Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego”, kat. recytacja
  • Kinga Wańkowicz (kl.3n) – wyróżnienie w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”, kat. recytacja 
  • Weronika Pieszko (kl.2cm) – wyróżnienie w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”, kat. recytacja
  • Martyna Lorynowicz (kl.3p) – Laur Impresji w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”, kat. twórczość własna
  • Kajetan Kosior (kl.3a) – III miejsce w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”, kat. twórczość własna
  • Jagoda Kudyba (kl.3a) – II miejsce w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”, kat. poezja śpiewana
  • Kacper Bluczak (kl.2b) – I miejsce w XV Edycji Mickiewiczowskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Kinga Wańkowicz (kl.3n) – III miejsce w XV Edycji Mickiewiczowskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Aleksandra Sykała (kl.1L) – I miejsce w IX Konkursie Namaluj poezję Adama Mickiewicza
  • Katarzyna Nykiel (kl.1c) – II miejsce w IX Konkursie Namaluj poezję Adama Mickiewicza
  • Natalia Kobylarz (kl.3b) – 5. miejsce w Polsce w VI Edycji Olimpiady Ogólnopolskiej z „ MITOLOGII SKANDYNAWSKIEJ”
  • Norbert Wańkowicz ( kl.2g) – 5. miejsce w Polsce w VI Edycji Olimpiady Ogólnopolskiej z „ MITOLOGII SKANDYNAWSKIEJ”
  • Hubert Zieliński (kl.2b) – 5. miejsce w Polsce w VI Edycji Olimpiady Ogólnopolskiej z „ MITOLOGII SKANDYNAWSKIEJ”

Osiągnięcia z języka angielskiego

  • Oliwia Ważna – dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
  • Oliwia Raróg – dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
  • Patrycja Buniowska – dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
  • Kacper Kowalczyk – dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
  • Mikołaj Wiewióra – dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
  • Jan Kościński – dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
  • Emilia Skrzycka – dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
  • Martyna Cena – dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
  • Paweł Łuczkiewicz – dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
  • Emilia Skrzycka – II miejsce w trzeciej edycji Regionalnego Konkursu z Języka Angielskiego zorganizowanego przez Zakład Filologii PWSTE w Jarosławiu.
  • Oliwia Ważna (kl. 1C)– I miejsce w województwie ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Paulina Podrzutek (kl. 1H)– I miejsce w województwie ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Wiktoria Florek (kl. 2b)– III miejsce w województwie ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Jan Kościński (kl. 1M)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Wiktoria Bieniek (kl. 1L)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Oliwia Kudła (kl. 1H)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Patryk Wawrzyszko (kl. 1C)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Kornel Adamik (kl. 1C)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Emilia Gardzielik (kl. 1L)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Oliwia Wysocka (kl. 1L)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Jakub Kawulka (kl. 1P)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Jagoda Jamróz (kl. 1P)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Jakub Kaliński (kl. 1M)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Dominik Tomaszewski (kl. 1M)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Martyna Cena (kl. 2l)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Emilia Skrzycka (kl. 2cm)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Paweł Łuczkiewicz (kl. 4g)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE

Osiągnięcia z języka francuskiego

  • Justina Marczewska – udział w etapie okręgowym 43 Olimpiady Języka Francuskiego

Osiągnięcia z chemii

  • Klaudia Biernat uczennica klasy Ia została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu z chemii MULTITEST 2019, zajmując 1. Miejsce w kraju
  • Piotr Misiąg uczeń klasy Ib został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu z chemii zajmując 2. Miejsce w kraju
  • Dyplomy laureatów w Ogólnopolskim Konkursie z chemii MULTITEST2019 uzyskali również:
  • Katarzyna Sawa – klasa Ib
  • Weronika Mielniczek – klasa Im
  • Julia Trelka – klasa Ib
  • Natalia Morkowska – klasa Ib
  • Julia Moyka – klasa Ic
  • Kornel Adamik – klasa Ic
  • Patryk Wawrzyszko – klasa Ic
  • Oliwia Ważna – klasa Ic
  • Dagmara Kubrak – klasa Ic
  • Natomiast dyplomy wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym MULTITEST2019 otrzymali uczniowie:
  • Arleta Król – klasa Ib
  • Mateusz Frankiewicz – klasa Ib
  • Martyna Mitura – klasa Ib
  • Magdalena Horodyńska – klasa Ib
  • Amelia Sroka – klasa Ic
  • Marcela Żołyniak – klasa Ic
  • Aleksandra Piróg – klasa Ic
  • Wiktoria Florek uczennica klasy IIb przeszła do etapu finałowego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, którego organizatorem był Wydział chemii UJ w Krakowie.
  • Piotr Misiąg uczeń klasy Ib zakwalifikował się do I etapu 66 Olimpiady Chemicznej.
  • Piotr Misiąg uczeń klasy Ib Laureat Krajowy w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik 2020 – II miejsce w kraju.
  • Weronika Pieszko uczennica klasy IIcm „ Złoty Dyplom Wyróżnienia” za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik2020.
  • Kornel Adamik uczeń klasy Ic „Złoty Dyplom Wyróżnienia” za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik2020.
  • Piróg Aleksandra uczennica klasy Ic, Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik2020
  • Ważna Oliwia uczennica klasy Ic, Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik2020
  • Motyka Julia uczennica klasy Ic, Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik2020
  • Kubrak Dagmara uczennica klasy Ic, Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik2020
  • Sroka Amelia uczennica klasy Ic, Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik2020
  • Duda Wiktoria uczennica klasy IIcm, Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik2020

Osiągnięcia z geografii

  • Małgorzata Galińska – udział w II etapie XLVI Olimpiady Geograficznej
  • Małgorzata Galińska – udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Dominika Brodacka – udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Gabriela Jędruch – udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Natalia Krzywańska –  Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta
  • Patryk Siwoń – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta
  • Emilia Więcław – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta

Osiągnięcia z matematyki

  • Magdalena Kontek (kl.3b)– udział w finale XXXV Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
  • Magdalena Kontek (3b) – tytuł finalisty III stopnia z przedmiotu matematyka w Ogólnopolskiej Olimpiadzie “O Diamentowy Indeks AGH”

Osiągnięcia z biologii

  • Piotr Misiąg 1b laureat XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej etap okręgowy
  • Piotr Misiąg 1b finalista XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej etap centralny

Osiągnięcia z języka polskiego

  • Anita Czopik, Aleksandra Jarosz – II miejsce w konkursie „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”, kat. piosenka
  • Dominika Kapka – wyróżnienie w konkursie „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”, kat. piosenka
  • Eryk Kowalczyk – II miejsce w konkursie „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”, kat. recytacja
  • Oliwia Pasternak – I miejsce w konkursie” Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”, kat. piosenka
  • Weronika Pieszko – I miejsce w konkursie „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”, kat. recytacja
  • Emilia Matrejek – I miejsce w „Konkursie  w 40. rocznicę wyboru Jana Pawła II,” kat. literacka
  • Emilia Długosz  – I miejsce w „Konkursie  w 40. rocznicę wyboru Jana Pawła II,” kat. recytacja
  • Paulina Starzec – II miejsce w „Konkursie  w 40. rocznicę wyboru Jana Pawła II,” kat. recytacja
  • Aleksandra Zagożdżon – III miejsce w „Konkursie  w 40. rocznicę wyboru Jana Pawła II,” kat. recytacja
  • Kinga Wańkowicz – II miejsce w XVII edycji „Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego”, kat. recytacja
  • Sylwia Majchrowicz – Nagroda Specjalna w XVII edycji „Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego”, kat. recytacja
  • Anna Gawlikowska – II miejsce w XVII edycji „Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego”, kat. twórczość własna
  • Wojciech Kusy – II miejsce w XIV Edycji Mickiewiczowskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Miłosz Rożek – I miejsce w XIV Edycji Mickiewiczowskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Aleksandra Sanocka – III miejsce w XIV Edycji Mickiewiczowskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Marcelina Wilczek – I miejsce w Turnieju Poetyckim ” O Laur Impresji”, kat. recytacja
  • Kinga Wańkowicz – II miejsce w Turnieju Poetyckim ” O Laur Impresji”, kat. recytacja  
  • Weronika Pieszko – III  miejsce w Turnieju Poetyckim ” O Laur Impresji”, kat. recytacja
  • Martyna Lorynowicz – Laur Impresji w Turnieju Poetyckim ” O Laur Impresji”, kat. twórczość własna
  • Jagoda Kudyba – I miejsce w Turnieju Poetyckim ” O Laur Impresji”, kat. poezja śpiewana
  • Oliwia Pasternak – III  miejsce w Turnieju Poetyckim ” O Laur Impresji”, kat. poezja śpiewana
  • Anna Mazur – I miejsce w konkursie „Fotografia dla Niepodległej”
  • Magda Lewandowska –  II miejsce w konkursie „Fotografia dla Niepodległej”
  • Paulina Starzec –  III miejsce w konkursie „Fotografia dla Niepodległej”
  • Emilia Matrejek – Mistrz Ortografii w „XI Jarosławskich Potyczkach Ortograficznych”
  • Marlena Żaba – I miejsce w IV edycji Konkursu Ogólnopolskiego „Wspomnienia o Irenie Sendlerowej”
  • Michał Słoma – I miejsce w IV edycji Konkursu Ogólnopolskiego „Życie i twórczość Juliusza Słowackiego”, III miejsce w Konkursie Wojewódzkim „Śladem Wielkich Polaków”, III miejsce w Konkursie Wojewódzkim „Juliusz Słowacki i jego epoka”
  • Emilia Matrejek – I miejsce w Konkursie Wojewódzkim „Śladem Wielkich Polaków”, I miejsce w Konkursie Wojewódzkim „Juliusz Słowacki i jego epoka” kat. wiedza
  • Wojciech Kusy – wyróżnienie w Konkursie Wojewódzkim „Śladem Wielkich Polaków” kat.recytacja
  • Kinga Wańkowicz – I miejsce w Konkursie Wojewódzkim „Juliusz Słowacki i jego epoka” kat. recytacja
  • Weronika Pieszko – III miejsce w Konkursie Wojewódzkim „Juliusz Słowacki i jego epoka” kat. recytacja
  • Paulina Babiarz – finalista Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Małgorzata Galińska – finalista Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Oliwia Pasternak – laureatka Szkolnych Prezentacji Artystycznych w Przemyślu 

Osiągnięcia z geografii

  • Emilia Matrejek – zakwalifikowanie do III etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Izabela Bojarska – III miejsce w konkursie „Energia Odnawialna” – Energia słoneczna – kategoria prezentacja multimedialna
  • Małgorzata Galińska – III miejsce w konkursie „Energia Odnawialna” – Energia słoneczna – kategoria prezentacja multimedialna
  • Paulina Lis – wyróżnienie w konkursie „Energia Odnawialna” – Energia słoneczna – kategoria prezentacja multimedialna
  • Agnieszka Gilarska– wyróżnienie w konkursie „Energia Odnawialna” – Energia słoneczna – kategoria esej

Osiągnięcia z matematyki

  • Wiktoria Florek – udział w finale wojewódzkim XXXIV Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

Osiągnięcia z języka angielskiego

  • Martyna Cena – VI miejsce w województwie w ogólnopolskim konkursie ENGLISH ACE
  • Szymon Pupka – 2 miejsce w województwie i 32 w Polsce w swojej kategorii wiekowej w konkursie ENGLISH ACE
  • Emilia Matrejek – zdała egzamin i uzyskała CERTIFICATE IN ADVANCED ENGLISH
  • Weronika Panek – I miejsce w województwie i XV w klasyfikacji krajowej ogólnopolskiego konkursu ENGLISH ACE
  • Emilia Skrzycka – IV miejsce w województwie i XXIII w klasyfikacji krajowej ogólnopolskiego konkursu ENGLISH ACE
  • Paweł Łuczkiewicz – wyróżniający dyplom w konkursie „ENGLISH ACE” (8 miejsce w województwie i 94 w kraju).
  • Jakub Flis – udział w okręgowym etapie olimpiady z j.ang
  • Weronika Panek – udział w okręgowym etapie olimpiady z j.ang

Osiągnięcia z języka niemieckiego

  • Marek Golba – II miejsce w etapie regionalnym konkursu „Austria – kraj i mieszkańcy” w Rzeszowie, a w finale konkursu w Opolu znalazł się w dziesiątce najlepszych uczniów w Polsce
  • Kacper Bluczak – II miejsce w konkursie regionalnym poezji niemieckojęzycznej „Am Anfang war die Poesie „ w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
  • Kacper Bluczak – I miejsce w konkursie wojewódzkim „Teen Show” wiersza i piosenki obcojęzycznej w kategorii wiersz

Osiągnięcia z języka francuskiego

  • Justina Marczewska – udział w etapie okręgowym 42 olimpiady z języka francuskiego

Osiągnięcia z języka francuskiego

  • Justina Marczewska – finalistka XLI Olimpiady Języka Francuskiego

Osiągnięcia z języka polskiego

  • Kinga Wańkowicz – wyróżnienie w XVI edycji Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego ; II miejsce w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”; wyróżnienie w XII edycji Konkursu Mickiewiczowskiego
  • Aleksandra Sanocka – II miejsce w XII edycji Konkursu Mickiewiczowskiego
  • Marcelina Wilczek – II miejsce w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”
  • Patrycja Wasieczko – wyróżnienie w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”
  • Aleksandra Babij – III miejsce w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”
  • Klaudia Kowalik – I miejsce w X Przeglądzie Piosenki Kresowej, II miejsce w Festiwalu Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego „Serce w plecaku”
  • Wiktoria Kowalczyk – I miejsce w IV edycji Konkursu „Wiersze, proza i piosenka o Powstaniu Warszawskim”, kat. recytacja; I miejsce w XVI edycji Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego
  • Katarzyna Czarny – I miejsce w IV edycji Konkursu „Wiersze, proza i piosenka o Powstaniu Warszawskim”, kat. piosenka
  • Klaudia Olejarz – III miejsce w IV edycji Konkursu „Wiersze, proza i piosenka o Powstaniu Warszawskim”, kat. piosenka; II miejsce w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”
  • Paulina Babiarz – uczestnik zawodów okręgowych Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (etap pisemny i ustny)
  • Małgorzata Galińska – uczestnik zawodów okręgowych Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (etap pisemny i ustny)
  • Szymon Leja – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z „Mitologii”
  • Emilia Matrejek – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Życie i twórczość Jana Kochanowskiego”
  • Natalia Zwolińska – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Życie i twórczość Jana Kochanowskiego”
  • Monika Socha – II miejsce w V Wojewódzkim Konkursie „Śladem Wielkich Polaków”, kat. wiedza o życiu i twórczości Aleksandra Fredry;
  • Aleksandra Kohyt – wyróżnienie w V Wojewódzkim Konkursie „Śladem Wielkich Polaków”, kat. wiedza o życiu i twórczości Aleksandra Fredry;
  • Urszula Nietrzeba – wyróżnienie w V Wojewódzkim Konkursie „Śladem Wielkich Polaków”, kat. wiedza o życiu i twórczości Aleksandra Fredry;
  • Wiktoria Kowalczyk – I miejsce w V Wojewódzkim Konkursie „Śladem Wielkich Polaków”, kat. recytacja;
  • Kinga Wańkowicz – wyróżnienia w V Wojewódzkim Konkursie „Śladem Wielkich Polaków”, kat. recytacja;
  • Michał Słoma – I miejsce w XIV Konkursie Wojewódzkim „Juliusz Słowacki i jego epoka”
  • Izabela Lis – wyróżnienie w XIV Konkursie Wojewódzkim „Juliusz Słowacki i jego epoka”
  • Emilia Matrejek (kl. 2m) – I miejsce w X Jarosławskich Potyczkach Ortograficznych, II miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego „ Życie i twórczość Jana Kochanowskiego” – poziom drugi
  • Emilia Lech (kl. 2j) – II miejsce w X Jarosławskich Potyczkach Ortograficznych
  • Klaudia Kowalik (kl. 2g) – laureat XXVIII Konkursu Piosenki o ZŁOTY KLUCZ DO SŁAWY

Osiągnięcia z biologii

  • Anna Pliś, Adam Mazur, Aleksandra Iwanowicz finaliści etapu Ogólnopolskiego Konkursu” Szumed – Szukamy medyków „
  • Aleksandra Batiuk i Julia Ciemierkiewicz zakwalifikowały się do etapu regionalnego XXII Olimpiady o Żywieniu i Żywnosci

Osiągnięcia z geografii

  • Gabriela Mroczka (klasa 3p)– udział w I etapie XLIV Olimpiady Geograficznej
  • Emilia Matrejek (klasa 2m)– I miejsce w etapie okręgowym XLIV Olimpiady Geograficznej
  • Emilia Matrejek (klasa 2m) Finalista XLIV Olimpiady Geograficznej
  • Emilia Matrejek (klasa 2m) Wyróżnienie za najlepiej wykonaną mapę w drużynowym konkursie terenowym XLIV Olimpiady Geograficznej przy wykorzystaniu platformy ArcGIS
  • Wioletta Podwyszyńska (klasa 4g) – zakwalifikowanie do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Damian Jaremko (klasa 3a) – udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Emilia Matrejek (klasa 2m) – Laureat I stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Piotr Biały – (klasa 2m) Laureat II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Piotr Biały – (klasa 2m) wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Damian Jaremko (klasa 3a) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Emilia Matrejek (klasa 2m)Laureat krajowy – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym “Geo – Planeta PLUS
  • Piotr Biały (klasa 2m)  – Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta PLUS
  • Szajowska Julia (klasa 2s) – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta PLUS
  • Łaniosz Hubert (klasa 2a)  – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta PLUS
  • Agnieszka Bembnowicz (klasa 3a) – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta PLUS

Osiągnięcia z matematyki

  • Adrian Lasek – I miejsce w etapie powiatowym i III miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”
  • Sebastian Sobolewski – tytuł finalisty XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej
  • Sebastian Sobolewski  – udział w zawodach okręgowych XI Ogólnopolskiej Olimpiady
    „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki

Osiągnięcia z matematyki

  • Sebastian Sobolewski – zakwalifikował się do finału wojewódzkiego XXXII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
  • Sebastian Sobolewski – zakwalifikował się do trzeciego etapu (rejonowego)
    XVII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji
  • Adrian Lasek – zajął VI miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
  • Adrian Szynal – uzyskał tytuł finalisty XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej
  • Sebastian Sobolewski – uzyskał tytuł laureata XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej

Osiągnięcia z biologii

  • Michał Biliński zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego Konkursu The Polish Brain Bee Championship
  • Paulina Dusiłło i Paula Majcher – udział w etapie regionalnym XXI olimpiady o Zywieniu i Zywności 
  • Paulina Dusiłło – finał okręgowy  47 Olimpiady Biologicznej
  • Aleksandra Batiuk, Arkadiusz Zak i Agnieszka Pajda zakwalifikowali się do etapu regionalnego XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Arkadiusz Zak – tytuł finalisty etapu regionalnego XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Michał Biliński – finalista etapu ogólnopolskiego Konkursu  The Polish Brain Bee Championship

Osiągnięcia z języka polskiego

  • Agnieszka Bar –  finalista XLVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Agnieszka Bar – finalista Konkursu Sienkiewiczowskiego. W 170. rocznicę urodzin i 100. rocznicę śmierci Henryka Sienkiewicza 

Osiągnięcia z geografii

  • Emilia Matrejek – laureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Piotr Biały – finalista Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Michał Maziarz – finalista Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Gabriela Mroczka – udział w II etapie XLIII Olimpiady Geograficznej
  • Kazub Anna – I miejsce w konkursie Energia odnawialna kategoria plakat
  • Kazub Anna – III miejsce w konkursie Energia odnawialna kategoria prezentacja multimedialna
  • Michał Maziarz – wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Kacper Kuruc – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Izabela Koryl – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Emilia Matrejek – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Julia Piotrów – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Marta Szpytma – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Joanna Biały – Uzyskała tytuł laureata IX Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
  • Patrycja Solarz i Maciej Fedor – zajęli I miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym „Hity na gitarze”, który odbył się w Koszalinie
  • Magdalena Kiełbowicz – zajęła I miejsce w XII Konkursie Wojewódzkim Juliusz Słowacki i jego epoka
  • Jan Pietluch – zajął III miejsce w finale konkursu z języka angielskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zorganizowanym przez PWSTE w Jarosławiu
  • Claudia Ostafijczuk-Wydrzyńska – zajęła VI miejsce w finale konkursu z języka angielskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zorganizowanym przez PWSTE w Jarosławiu
  • Agnieszka Bar – zakwalifikowała się do zawodów II stopnia XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Katarzyna Chęć, Laura Szpunar – III miejsce Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”
  • Katarzyna Chęć – II miejsce Powiatowym Konkursie Recytatorskim „O Laur Impresji”
  • Klaudia Magda – II miejsce w Regionalnym Konkursie im. J. Hordyńskiego, kategoria twórczość własna
  • Agnieszka Bar – zakwalifikowała się do zawodów II stopnia XLII Olimpiady Historycznej
  • Katarzyna Bogacz -zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu wojewódzkiego „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”
  • Agnieszka Bar – zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
  • Karolina Kowal – III miejsce w konkursie plastycznym „Magiczne Miasto Rzeszów”. Organizatorami konkursu były Międzyszkolny Oddział PTTK w Przeworsku i Schronisko Młodzieżowe PTSM „ALKO” w Rzeszowie
  • Anastazja Bas – wyróżnienie i II miejsce w konkursie publiczności w XI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Porozmawiajmy o AIDS”
  • Michał Maziarz – zakwalifikował się do zawodów II stopnia XLII Olimpiady Geograficznej
  • Claudia Ostafijczuk-Wydrzyńska – zakwalifikowała się do zawodów II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego
  • Magdalena Kiełbowicz i Anna Piskorz – udział w etapie okręgowym XX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
  • Magdalena Kiełbowicz – IV miejsce w etapie okręgowym XX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, zakwalifikowanie się do etapu centralnego w/w olimpiady
  • Diana Sobolewska, Sebastian Kiper, Agnieszka Pajda – zakwalifikowali się do etapu okręgowego XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Karolina Kowal i Patrycja Solarz – zakwalifikowały się do zawodów II stopnia IX Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”

Osiągnięcia z matematyki

  • Sebastian Sobolewski – zakwalifikował się do finału wojewódzkiego XXXI Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
  • Sebastian Sobolewski –zakwalifikował się do trzeciego etapu (rejonowego)
     XVI Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji
  • Adrian Lasek – zajął X miejsce w etapie centralnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
  • Sebastian Sobolewski – uzyskał tytuł finalisty XV edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej
  • Joanna Biały – zakwalifikowała się do finału Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea
  • Dagmara Gołębiowska – zakwalifikowała się do finału Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea
  • Joanna Biały – zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego XXXI Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
  • Dagmara Gołębiowska – zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego XXXI Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

Osiągnięcia z biologii

  • Magdalena Kiełbowicz – finalistka etatu centralnego XX Olimpiady Wiedzy o Zywieniu i Zywności
  • Diana Sobolewska –  finalistka etapu centralnego XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Magdalena Kiełbowicz i Anna Piskorz – II miejsce  w finale Powiatowego Konkursu ” Wiem, co jem zdrowie na talerzu”
  • Patrycja Gawura – I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Śladem Wielkich Polaków”
  • Katarzyna Chęć – II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Śladem Wielkich Polaków”
  • Paula Majcher, Paulina Dusiłło, Diana Sobolewska – IV, V, VI miejsce w finale Regionalnego Konkursu EKOLOG 2014
  • Aneta Bawoł, Paulina Dusiłło, Diana Sobolewska – udział w etapie okręgowym XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Diana Sobolewska – IV miejsce w finale okręgowym XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, tytuł finalisty etapu centralnego XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Daniel Wysocki – nagroda główna Laur impresji w kat. recytacja oraz II nagroda za najlepszą interpretację wiersza o tematyce kresowej w Turnieju Poetyckim o „Laur impresji” w MOK-u w Jarosławiu
  • Karolina Kowal – laureatką konkursu „Namaluj poezje Adama Mickiewicza” w Zespole Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie
  • Szymon Rachwał – finalista Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
  • Karolina Kowal – III miejsce w II edycji Powiatowego Konkursu Śladem Wielkich Polaków – ks. Jan Twardowski. Konkurs zorganizowany w ZSBiO w Jarosławiu
  • Karolina Kowal – I miejsce w konkursie plastycznym pt. „Katyń – zbrodnia, która miała być zapomniana”. Konkurs zorganizowany został przez ZSOZiR im. Adama Mickiewicza w Radymnie w 75. Rocznicę Zbrodni Katyńskiej
  • Karolina Kowal – III miejsce w VIII edycji konkursu „Energia Odnawialna” ph. „Energia słońca”
  • Wiktoria Biały – IV miejsce w VIII Jarosławskich Potyczkach Ortograficznych
  • Karolina Kowal i Anastazja Bas – otrzymały wyróżnienia w konkursie na plakat antytytoniowy w ramach konkursu, zorganizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną z okazji obchodów Światowego Dnia bez Tytoniu
  • Karolina Kowal – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym MUZYKA w SZAROŚCI Rawicz 2015