Opinie

Gimnazjalisto!

Masz problem z wyborem szkoły? Nie jesteś pewien, którą wybrać? Oto opinie uczniów klas pierwszych naszej szkoły na temat ich wyboru. Owocnej lektury.

Co zdecydowało o wyborze tej szkoły?

Sama zdecydowałam, że chcę iść do tej szkoły, ponieważ interesował mnie profil, na którym jestem i poleciło mi tę szkołę dużo osób.

Rozumiem matematykę i chciałem iść na jakiś dział związany z tym przedmiotem.

O wyborze tej szkoły zdecydowałam sama, był to mój wybór. Wybrałam tak dlatego, że szkoła ma wysoki poziom, a jest w niej profil, który mi się podoba.

Dobrzy nauczyciele, zdawalność matur, wysoki poziom.

O wyborze tej szkoły zdecydowałam sama, ale z małą pomocą rodziców. Mój tata ukończył właśnie tę szkołę i jest z niej zadowolony, mam nadzieję, że ja też będę.

Wybrałem tę szkołę, ponieważ chciałem kontynuować naukę w dobrej szkole. Również dlatego, że doradziły mi to siostry, które się tu uczyły.

Do wyboru tej szkoły przekonała mnie siostra, która również uczęszcza do tej szkoły. O wyborze zdecydowała również ilość przyjaciół wybierających się do tej szkoły.

O wyborze tej szkoły zdecydowałem przy pomocy kolegi, który wiele mi o niej opowiadał. Również większość osób z mojej byłej klasy wybrało się do tej szkoły.

Mam blisko do szkoły, znam tu wielu ludzi, jest profil, którym się interesuję.

Zdecydowałem się na wybór tej szkoły i kierunku technik geodeta, ponieważ jest zapotrzebowanie na rynku pracy na ten zawód.

Dla mnie jest to szkoła, do której chciałem się dostać. Mam tu dużo kolegów i słyszałem, że są fajni nauczyciele.

Myślę, że ta szkoła, a szczególnie ten profil [geodezja], jest profilem przyszłościowym. Łatwiej jest otrzymać pracę w tym zawodzie.

O wyborze tej szkoły zdecydowałam się przed rekrutacją. Mama pomogła mi w tym wyborze i znajomi oraz nauczyciele z Gimnazjum.

O wyborze tej szkoły zdecydowałam, gdyż w pobliżu mojego miejsca zamieszkania nie było ciekawego profilu, który by mnie interesował i umożliwiał dobre plany na przyszłość.

Ja zdecydowałam o tej szkole, bo słyszałam, że tu jest spoko.

Ciekawy kierunek, wysoki poziom szkoły, chęć nauki, zdanie dobrze matury, dobre rekomendacje ze strony starszych kolegów.

O wyborze tej szkoły zdecydowało to, że szkoła ma wysoki poziom. Zależy mi na tym, aby dobrze zdać maturę, a ta szkoła mi to umożliwi.

W wyborze szkoły pomogły mi opinie znajomych iróżnorodność kierunków nauczania.

O wyborze tej szkoły zdecydowała przede wszystkim wysoka zdawalność matur.

Na wybór tej szkoły miały wpływ różne czynniki. Po pierwsze, bardzo podobał mi się profil, którego nie oferowano w innych placówkach [architektoniczny]. Po drugie, ta szkoła ma wysoką renomę, co na pewno pomoże zdać maturę.

W wyborze szkoły pomogli mi bracia, którzy mi ją zaproponowali. Słuchałam opinii znajomych z różnych szkół z Jarosławia i zdecydowałam, że szkołą dla mnie jest właśnie ta szkoła.

Tylko w tej szkole jest profil architektoniczny.

W moim przypadku chciałam iść do tej szkoły od II klasy gimnazjum. Uważam, że jest to świetna szkoła, dzięki której w dorosłym życiu będzie mi lepiej.

Kierunek studiów, renoma i zdania kolegów.

Wybrałem tę szkołę, ponieważ jest ona jedną znajlepszych. Moim zdaniem zapewni mi przyszłość.

O wyborze tej szkoły zdecydowały opinie o niej oraz poziom nauczania i atmosfera, jaka w niej panuje.