Opinie

Gimnazjalisto!

Masz problem z wyborem szkoły? Nie jesteś pewien, którą wybrać? Oto opinie uczniów klas pierwszych naszej szkoły na temat ich wyboru. Owocnej lektury.

Co zdecydowało o wyborze tej szkoły?

Sama zdecydowałam, że chcę iść do tej szkoły, ponieważ interesował mnie profil, na którym jestem i poleciło mi tę szkołę dużo osób.

Rozumiem matematykę i chciałem iść na jakiś dział związany z tym przedmiotem.

O wyborze tej szkoły zdecydowałam sama, był to mój wybór. Wybrałam tak dlatego, że szkoła ma wysoki poziom, a jest w niej profil, który mi się podoba.

Dobrzy nauczyciele, zdawalność matur, wysoki poziom.

O wyborze tej szkoły zdecydowałam sama, ale z małą pomocą rodziców. Mój tata ukończył właśnie tę szkołę i jest z niej zadowolony, mam nadzieję, że ja też będę.

Wybrałem tę szkołę, ponieważ chciałem kontynuować naukę w dobrej szkole. Również dlatego, że doradziły mi to siostry, które się tu uczyły.

Do wyboru tej szkoły przekonała mnie siostra, która również uczęszcza do tej szkoły. O wyborze zdecydowała również ilość przyjaciół wybierających się do tej szkoły.

O wyborze tej szkoły zdecydowałem przy pomocy kolegi, który wiele mi o niej opowiadał. Również większość osób z mojej byłej klasy wybrało się do tej szkoły.

Mam blisko do szkoły, znam tu wielu ludzi, jest profil, którym się interesuję.

Zdecydowałem się na wybór tej szkoły i kierunku technik geodeta, ponieważ jest zapotrzebowanie na rynku pracy na ten zawód.

Dla mnie jest to szkoła, do której chciałem się dostać. Mam tu dużo kolegów i słyszałem, że są fajni nauczyciele.

Myślę, że ta szkoła, a szczególnie ten profil [geodezja], jest profilem przyszłościowym. Łatwiej jest otrzymać pracę w tym zawodzie.

O wyborze tej szkoły zdecydowałam się przed rekrutacją. Mama pomogła mi w tym wyborze i znajomi oraz nauczyciele z Gimnazjum.

O wyborze tej szkoły zdecydowałam, gdyż w pobliżu mojego miejsca zamieszkania nie było ciekawego profilu, który by mnie interesował i umożliwiał dobre plany na przyszłość.

Ja zdecydowałam o tej szkole, bo słyszałam, że tu jest spoko.

Ciekawy kierunek, wysoki poziom szkoły, chęć nauki, zdanie dobrze matury, dobre rekomendacje ze strony starszych kolegów.

O wyborze tej szkoły zdecydowało to, że szkoła ma wysoki poziom. Zależy mi na tym, aby dobrze zdać maturę, a ta szkoła mi to umożliwi.

W wyborze szkoły pomogły mi opinie znajomych iróżnorodność kierunków nauczania.

O wyborze tej szkoły zdecydowała przede wszystkim wysoka zdawalność matur.

Na wybór tej szkoły miały wpływ różne czynniki. Po pierwsze, bardzo podobał mi się profil, którego nie oferowano w innych placówkach [architektoniczny]. Po drugie, ta szkoła ma wysoką renomę, co na pewno pomoże zdać maturę.

W wyborze szkoły pomogli mi bracia, którzy mi ją zaproponowali. Słuchałam opinii znajomych z różnych szkół z Jarosławia i zdecydowałam, że szkołą dla mnie jest właśnie ta szkoła.

Tylko w tej szkole jest profil architektoniczny.

W moim przypadku chciałam iść do tej szkoły od II klasy gimnazjum. Uważam, że jest to świetna szkoła, dzięki której w dorosłym życiu będzie mi lepiej.

Kierunek studiów, renoma i zdania kolegów.

Wybrałem tę szkołę, ponieważ jest ona jedną znajlepszych. Moim zdaniem zapewni mi przyszłość.

O wyborze tej szkoły zdecydowały opinie o niej oraz poziom nauczania i atmosfera, jaka w niej panuje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support