WYJAZD

POWER (ERASMUS+) w Hiszpanii !

Od dnia 4 października do 22 października grupa GEODETÓW z naszej szkoły przebywała w pięknej Hiszpanii, w mieście Valladolid, które leży w środkowej części państwa. Celem wyjazdu były praktyki zawodowe z projektu POWER VET na zasadach ERASMUS+. Opiekę nad wyjeżdżającymi pełnili: p. Aleksandra Hołowacz oraz p. Łukasz Woźniak. Uczestnicy projektu mieli okazję poznać szkolnictwo w tamtejszych szkołach, uczestniczyć w pracach geodezyjnych oraz w zajęciach z zagospodarowania przestrzennego. Nasi geodeci uczestniczyli w wykładach związanych z pomiarami geodezyjnymi, poszerzali swoją wiedzę oraz umiejętności w zakresie prac geodezyjnych wykonywanych przez pracowników z branży oraz wymieniali doświadczenia zawodowe. Oprócz poznania geodezji „od podszewki”, nasi uczniowie poznali tez regionalną kuchnię oraz tradycje panujące w Hiszpanii. Podczas spotkania w ramach „Erasmus Day”, zapoznali się też z zasadami funkcjonowania branży geodezyjnej we Francji. Ponadto uczestnicy spotkania z Francji wymieniali się z nami wrażeniami dotyczącymi analogicznych projektów.

Każdy dzień był bardzo intensywny, wymagał wiele wysiłku od każdego z uczestników ale dostarczył dużo pozytywnych wrażeń a przede wszystkim bezcennej sporo wiedzy i umiejętności, która w sposób doskonały dopełniła naukę w szkole.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support