Harmonogram spotkań

HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI Z RODZICAMI

 2017/2018 – obowiązuje od 25.09.2017

Lp. Nazwisko i imię Dzień tygodnia Godzina
1. Berwisz Paweł wtorek 11.30-12.15
2. Biały Marek czwartek 13.10-13.55
3. Buksa Ewelina czwartek 10.40-11.25
4. Czerwińska Małgorzata środa 8.50-9.35
5. Chmielowiec Anna wtorek 12.15-13.05
6. Drapała Małgorzata piątek 14.00-14.45
7. Duda Gabriela czwartek 14.50-15.35
8. Duda Jakub środa 8.50-9.35
9. Fołta Józefa poniedziałek 13.10-13.55
10. Fołta Wiesław środa 10.40-11.25
11. Gajos Ewelina wtorek 13.10-13.55
12. Gruca-Drążek Elżbieta środa 16.40-17.25
13. Hawryłko Joanna czwartek 14.50-15.35
14. Hołowacz Aleksandra poniedziałek 10.40-11.25
15. Imiełowski Andrzej poniedziałek 12.15- 13.05
16. Jamróz Agnieszka poniedziałek 11.30-12.15
17. Janusz Anna poniedziałek 15.30-16.35
18. Janusz Daria czwartek 11.30-12.15
19. Jarosz Irena czwartek 10.40-11.25
20. Kalinowska-Bąk Ewa piątek 10.40-11.25
21. Kamińska Dorota wtorek 10.40-11.25
22. Kiczek Anna wtorek 14.50-15.35
23. Kopciuch Ewa sroda 14.50-15.35
24. Krukowska Beata poniedziałek 12.00-13.00
25. Kud-Cużytek Irena czwartek 8.45-9.35
26. Kumor Witold poniedziałek 12.15-13.05
27. Laskowska Paulina piątek 10.40-11.25
28. Majchrowski Łukasz poniedziałek 11.30-12.15
29. Marciniec Beata poniedziałek 13.10-13.55
30. Martynowicz Marzena środa 11.30-12.15
31. Nowak Jarosław środa 10.40-11.25
32. Pajda Bernadeta wtorek, czwartek 15.00-16.00
33. Pelc Wacław poniedziałek 14.45-15.30
34. Pruchnicka Monika czwartek 12.20.-13.05
35. Przewrocki Adam czwartek 14.50-15.35
36. Skotnicka Ewa poniedziałek 12.00-13.00
37. Sosnowy Monika czwartek 10.40-11.25
38. Sura Celina wtorek 10.40-11.25
39. Szramik Magdalena wtorek 9.40-10.25
40. Świątek Barbara środa 13.10-13.55
41. Trelka Wojciech poniedziałek 14.50-15.35
42. Tuczapski Krzysztof środa 12.15-13.05
43. Waliczek Damian środa 15.50-16.35
44. Wasiuta Anna wtorek 14.50-15.35
45. Wilamowska Renata środa 11.35-12.15
46. Wilczyńska Agata wtorek 12.15-13.05
47. Woszczak Wojciech środa 14.50-15.35
48. Woźniak Łukasz wtorek 18.20-19.05
49. Wyczawski Wiesław poniedziałek 11.30-12.15
50. Wróbel Rafał wtorek 11.30-12.15
51. Zwolska Marzena czwartek 10.40-11.25
52. Zielińska Sylwia wtorek 11.30-12.15