Ogłoszenia i zapowiedzi wydarzeń

Bieżące wydarzenia - ZSDGiL im. A. Witkowskiego

Prelekcja pani Anny Weselak

Dnia 23.10.2017r. odbyła się prelekcja pani Anny Weselak – pracownika Biblioteki Pedagogicznej w Jarosławiu, mająca na celu promocję i reklamę zakupionej beletrystyki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, znajdującej się w Bibliotece Szkolnej. W prelekcji uczestniczyli uczniowie klas 1p,1n, 2b i 2g wraz z nauczycielami.
 

X Przegląd Piosenki Kresowej

Więcej…            Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Klaudia Kowalik z kl. 2g zajęła I miejsce ( kategoria soliści ) w X Przeglądzie Piosenki Kresowej. 

Więcej: X Przegląd Piosenki Kresowej

 

Turniej integracyjny klas pierwszych

Więcej…

W poniedziałek, 16 października br. w naszej szkole odbył się turniej integracyjny klas pierwszych. Nikt nie wiedział, czego można się spodziewać. Uczniowie zdenerwowani, acz rozbawieni, ze zniecierpliwieniem czekali na pierwsze wyzwania.Na pierwszy ogień poszła wiedza o serialach. W tle zostawały puszczane piosenki z najprzeróżniejszych seriali, a zadaniem uczestników było napisane tytułu danego serialu.

Więcej: Turniej integracyjny klas pierwszych

 

WYJAZD NAUKOWY DO WROCŁAWIA

Więcej…

11/12 października br.

      Nasze najwspanialsze klasy architektoniczne tj. klasa 1a, 2a i 3a wybrały się wspólnie na Dni Otwarte na Politechnice Wrocławskiej, a przy tym na zwiedzanie okolicznych miejscowości. Chociaż godzina wyjazdu nie była sprzyjająca dobrym humorom to pełni energii stawiliśmy się o 2:45 pod MOSiR-em. Naszymi opiekunami były: Pani dyrektor Renata Tomaka – Pasternak, Pani Marzena Martynowicz oraz Pani Elżbieta Gruca-Drążek.

Więcej: WYJAZD NAUKOWY DO WROCŁAWIA

 

Wiedza o Bibliotece Szkolnej

Więcej…

 

Dnia 9 października br. w bibliotece szkolnej odbyło się podsumowanie konkursowego quizu z "Wiedzy o Bibliotece Szkolnej". 

Miło nam poinformować, że I miejsce zdobyła: Mariola Misiąg z klasy 4h, II miejsceAleksandra Stępień z klasy 3j, III  miejsce: Sylwester Nyrka z klasy 3g, a wyróżnienieAndrzej Sielaszuk z klasy 4h.

 

Więcej: Wiedza o Bibliotece Szkolnej

 

NAUCZYCIEL NA MEDAL

Serwis internetowy NOWINY24.PL ogłosił konkurs NAUCZYCIEL NA MEDAL, którego celem jest wybranie najbardziej cenionych i lubianych przez uczniów i ich rodziców nauczycieli z Podkarpacia.

Miło nam poinformować, iż w gronie nominowanych z powiatu jarosławskiego znalazła się prof. Renata Tomaka-Pasternak.

Więcej…

Więcej: NAUCZYCIEL NA MEDAL

 

Podróż w czasie

Więcej…

 

W piątek, 13 października br., z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej, mieliśmy okazję wspólnie przenieść się w czasie i obserwować, jak zmieniała się szkoła w dziejach człowieka od prehistorii po czasy współczesne.

Więcej: Podróż w czasie

 

Strona 1 z 96

Ułatwienia dostępu

Godło

Misja szkoły

Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu wyposaża swoich uczniów w wiedzę i umiejętności oraz kształtuje postawy, które pomogą im znaleźć się w społeczeństwie, a także sprostać wyzwaniom, jakie niesie szybki rozwój cywilizacji.

BIP

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało

Kontakt

Sekretariat szkoły

czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.30 do 15.30

tel./fax. 16 621 32 82
16 621 64 98
e-mail: sekretariat@tdgjar.edu.pl

Adres

ul. Świętego Ducha 1
37-500 Jarosław
woj. podkarpackie

Mapa Dojazdu

Strony godne uwagi

Powiat Jarosławski

Miasto Jarosław

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu

PWSTE w Jarosławiu

Zobacz też...

Baner Baner Baner