Wyjazd Nauczycieli Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego na Job Shadowing w Lizbonie.

nauczycieleZ ogromną przyjemnością informujemy, że nauczyciele naszej szkoły, wkrótce wyruszą na wyjątkowy wyjazd szkoleniowy do Lizbony. Inicjatywa ta jest częścią programu Erasmus+ i odbędzie się w dniach 19.05 – 25.05.2024r.

Podczas pobytu w Portugalii, nauczyciele będą mieli szansę na bezcenne doświadczenie job shadowing, gdzie będą mogli obserwować metody pracy i techniki nauczania stosowane w szkołach europejskich. To niepowtarzalna okazja do zdobycia nowych umiejętności oraz wymiany doświadczeń edukacyjnych, które z pewnością wzbogacą naszą praktykę dydaktyczną.

W ramach przygotowań do wyjazdu, organizujemy serię spotkań szkoleniowych, które mają na celu przybliżenie nauczycielom języka oraz kultury portugalskiej. Wierzymy, że takie przygotowanie pozwoli na pełne wykorzystanie możliwości, jakie oferuje program oraz ułatwi komunikację i integrację z lokalnymi edukatorami.

Zachęcamy społeczność szkolną do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie będziemy na bieżąco relacjonować przebieg wyjazdu oraz jego efekty.

Jesteśmy przekonani, że ten wyjazd będzie inspirującym doświadczeniem dla naszych nauczycieli i przyniesie nowe perspektywy do naszej szkoły.