7. edycja Powiatowego Konkursu „Language Master” w ZSDGiL w Jarosławiu dla uczniów szkół podstawowych powiatu jarosławskiego

W dniu 19 maja 2023 roku reprezentanci 9 szkół podstawowych powiatu jarosławskiego wzięło udział w 7. edycji Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego „Language Master” pod honorowym patronatem Starosty Jarosławskiego i Burmistrza Miasta Jarosław, którego organizatorem jest Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych.

Uczniowie rozwiązywali test badający kompetencje językowe na poziomie B2 oraz wiedzę z kulturoznawczą angielskiego obszaru językowego. 

Zwycięzcą konkursu została Anna Małocha, uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarosławiu.

Kolejne miejsce zajęli odpowiednio:

II – Julia Trojanowska, Szkoła Podstawowa w Sieteszy.

III – Dominka Bowl, Szkoła Podstawowa nr 10 w Jarosławiu

Laureaci Konkursu otrzymali cenne nagrody zasponsorowane przez Starostę Jarosławskiego oraz Radę Rodziców w ZSDGiL. Gratulujemy laureatom i nauczycielom, którzy byli ich opiekunami merytorycznymi. Dziękujemy wszystkim uczniom i opiekunom, którzy zdecydowali się wziąć udział w kolejnej już edycji Konkursu, który na stałe wpisuje się w wydarzenia powiatu jarosławskiego.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support