Sukces naszej młodzieży w projekcie Zwolnieni z Teorii

Informacja od Kapituły Zwolnieni z Teorii
Szanowni Państwo,
serdecznie gratulujemy znalezienia się w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii 2020/2021, który opublikowaliśmy na https://zwolnienizteorii.pl/ranking.
Jednocześnie informujemy, że Państwa szkoła uplasowała się na 7 miejscu w województwie!
 
 
Ten sukces nie wydarzyłby się na taką skalę, gdyby nie Nauczyciel Zwolnieni z Teorii z Państwa szkoły – Aleksandra Hołowacz. W ramach swojej działalności w Grupie Nauczyciele Zwolnieni z Teorii przez całą edycję wspierała młodzież w realizacji ich własnych projektów społecznych i rozwoju kompetencji przyszłości. Cieszymy się, że wspierają Państwo rozwój ambitnych nauczycieli.
Ogromne brawa należą się uczniom – to oni przez cały rok szkolny zdobywali praktyczne kompetencje biorąc udział w olimpiadzie Zwolnieni z Teorii, tym samym wypracowując szkole obecność w rankingu.
Dziękujemy również, że nie boją się Państwo innowacji, mają siłę, by angażować się w ponadprogramowe działania i wspierają młodych ludzi w rozwoju! Jak wynika z badania ujętego w rapocie “Odporni na lockdown. Raport o tym, co chroniło dobrostan młodzieży w trakcie pandemii”, (…) Państwa wsparcie miało także pozytywny wpływ na dobrostan uczniów w tym niełatwym czasie. Chwalimy się takimi szkołami jak Państwa i uważamy, że cała społeczność szkolna powinna być dumna z wypracowanego wyniku!
Z wyrazami szacunku,
Fundacja Zwolnieni z Teorii
Organizator Olimpiady