Drogowo-Geodezyjne wicemistrzem województwa podkarpackiego w aerobiku sportowym!

Obrazek1

Dnia 7 kwietnia 2017r.w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie odbył się X Finał Wojewódzki Licealiady w aerobiku sportowym.

W finale udział wzięło 9 zespołów, z których każdy zaprezentował 3-minutowy układ gimnastyczno-taneczny.Uczennice ZSDGiL tradycyjnie przygotowały układ na stepach.Reprezentacja naszej szkoły już po raz ósmy wzięła udział w tego typu zawodach, piąty raz z kolei zajmując miejsce na podium. Całoroczna ciężka praca zespołu tym razem zwieńczona została drugim miejscem , a dziewczęta po raz kolejny potwierdziły swój wysoki poziom.

W skład zespołu weszły: Natalia Kokot (trzykrotna finalistka), Malwina Bartoszek (dwukrotna finalistka),Karolina Czuba,Oliwia Gładysz, Kamila Hamułka,Andżelika Mliczak, Julia Telega, Zuzanna Wójcicka,Natalia Zwolińska.

Opiekunem zespołu jest mgr Anna Kiczek.

Gratulujemy !

aerobik(1)