Turnieju Wiedzy Pożarniczej

skanowanie0001

W dniu 31 marca 2017r. w Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Rywalizacja odbywała się w trzech grupach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych,uczniowie szkół gimnazjalnych i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Uczeń naszej szkoły, Adrian Lasek w swojej grupie wiekowej zdobył pierwsze miejsce i jako zwycięzca będzie reprezentować szkołę i powiat w eliminacjach wojewódzkich.

Życzymy kolejnych sukcesów!

skan 003