UCZEŃ NASZEJ SZKOŁY LAUREATEM WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY TECHNICZNEJ

24 marca 2017 roku Sebastian Sobolewski z klasy 2b odebrał dyplom Laureata Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej pod hasłem „sapere-aude” – odważ się być mądrym.

Zajął 8 miejsce na 40 uczestników etapu finałowego XVI edycji konkursu, rywalizując w dziedzinie wiedzy z nauk ścisłych i przedmiotów zawodowych oraz technicznych. Serdecznie gratulujemy tak wysokiego osiągnięcia, życząc sukcesów w dalszym pasjonowaniu się przedmiotami ścisłymi!