X Przegląd Piosenki Kresowej

20171025ppk3            Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Klaudia Kowalik z kl. 2g zajęła I miejsce ( kategoria soliści ) w X Przeglądzie Piosenki Kresowej.

Konkurs odbył się 22 października br. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu. Uczestnicy najpierw wzięli udział w przesłuchaniach konkursowych, a o godz. 16.00 w koncercie laureatów. Klaudia wyśpiewała sobie zwycięstwo piosenkami pt. „Piosenka Szczepcia” i „Tam na rogu”. Celem przeglądu była popularyzacja piosenek lwowskich.

20171025ppk1

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!