Podróż w czasie

20171013-dn1

W piątek, 13 października br., z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej, mieliśmy okazję wspólnie przenieść się w czasie i obserwować, jak zmieniała się szkoła w dziejach człowieka od prehistorii po czasy współczesne.

Ten wyjątkowy dzień był okazją do złożenia szczególnych podziękowań naszym nauczycielom i wychowawcom oraz wszystkim pracownikom szkoły.Pani dyrektor, Renata Tomaka – Pasternakwręczyła Nagrody Dyrektora nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Wśród nagrodzonych nauczycieli znaleźli się : p. E. Buksa, p. W. Fołta,p. P. Laskowska, p. J. Nowak, p. W. Trelka, p. A. Wilczyńska, p. W. Wyczawski oraz p. wicedyrektor Ł. Stec. Nagrodzeni pracownicy administracji to : p. M. Florek, p. M. Missa,  p. M. Żółkowska, natomiast pracownicy obsługi to : p. M. Majdańska i p. J. Pietrasiewicz.

Warto dodać, że Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymała p. J. HawryłkoMedal Komisji Edukacji Narodowej - p. A. Kiczek, a Nagrody Starosty Jarosławskiego otrzymały : p. M.Martynowicz i p. A. Wasiuta.

Rozstrzygnięto również konkurs organizowany przez Samorząd Uczniowski na najsympatyczniejszego nauczyciela roku. Tytuł ten otrzymała p. A. Hołowacz.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !

20171013-dn1

Zobacz więcej zdjęć