Podstrony konkursu

Wyniki Olimpiady

Wyniki etapu centralnego XXXIV Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej w Jarosławiu

Więcej: Wyniki Olimpiady

Idea olimpiady

Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej, której w tym roku jesteśmy gospodarzami, ma długoletnią i bogatą tradycję. Pierwsza edycja, pod nazwą Ogólnopolski Konkurs o Tytuł Najlepszego Ucznia w Zawodzie Geodety i Kartografa, odbyła się w 1979 roku w Lublinie. Jej inicjatorami byli: Komisja ds. Młodej Kadry Geodezyjnej, Stowarzyszenie Geodetów Polskich oraz lubelskie środowisko geodezyjne. Druga edycja została przeprowadzona już pod zmienioną nazwą, która przetrwała do 2006 roku: Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. Następnie cykliczna impreza zyskała z woli Ministra Edukacji Narodowej rangę olimpiady.

Więcej: Idea olimpiady

Sponsorzy

Olimpiadę geodezyjną w Jarosławiu wsparły finansowo, organizacyjnie instytucje samorządowe oraz firmy prywatne. Przedstawicielom wymienionych niżej instytucji serdecznie dziękujemy za wielką życzliwość, dzięki której wspomniane przedsięwzięcie stało się możliwe do zrealizowania i atrakcyjniejsze w swojej formie.

Więcej: Sponsorzy

Zgłoszone reprezentacje szkół

Alfabetyczny wykaz szkół biorących udział w olimpiadzie:

Więcej: Zgłoszone reprezentacje szkół

Komitet Honorowy

W skład Komitetu Honorowego XXXIV Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej I Kartograficznej - Jarosław 2012 weszły następujące osoby:

Więcej: Komitet Honorowy

Organizatorzy

Za prawidłowy przebieg XXXIV Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej I Kartograficznej w Jarosławiu odpowiada:

Więcej: Organizatorzy

Do wakacji pozostało