Byli pracownicy szkoły

uuuuuuuuu 
Byli pracownicy naszej szkoły - galeria fotograficzna


Adamiec Andrzej – warsztaty

Babinetz Stanisław – budownictwo

Bajorski Marian – matematyka, przysposobienie obronne

Bała Tadeusz – geodezja, fotogrametria

Bałuch Henryk – drogi kolejowe, rysunek

Banach Ryszard – maszyny drogowe

Baran Zdzisław – budowa dróg, dyrektor szkoły

Barański Józef – dyrektor szkoły

Barański Maciej – warsztaty

Bartak Bronisław – prawoznawstwo

Bartosiewicz-Kopeć Patrycja - elementy prawa

Begiej Anatol – chemia

Biały Jerzy – przysposobienie obronne

Biesiadecka Maria – język polski

Biesiadecki Bronisław – mechanika budowli

Bilińska Zofia – chemia, pracownia materiałów drogowych

Billy Zygmunt – konstrukcje metalowe, budownictwo

Biłas Daniel – edukacja dla bezpieczeństwa

Brenkacz Jarosław - edukacja dla bezpieczeństwa

Brudniak Robert – przysposobienie obronne

Chłopek Edward – pracownia technologiczna, żelbet

Chłopek Maria – chemia

Chmura Stanisław – przysposobienie obronne

Choma Krzysztof – informatyka

Chomont Mieczysław – nauka o sztuce

Chwałek Wilhelm – fotogrametria

Ciećko Violetta – język angielski

Ciemierkiewicz Bronisław – technologia robót

Czajkowski Stanisław – magazyn geodezyjny

Czekałowski Dominik – matematyka

Czyż Marcin – język niemiecki

Ćwierz Jan – matematyka, dyrektor szkoły

Ćwierz-Superson Elżbieta – matematyka

Dajczak – ustroje budowlane

Dąbrowska Wanda – historia

Dejnak Dorota – matematyka

Derenowski Mariusz – warsztaty

Deręgowska Maria – wychowanie fizyczne

Domagała Marek – informatyka, fizyka

Domka Edward – pomiary specjalne

Drapała Józef – woźny

Ks. Dubiel Władysław - religia

Duda Kazimierz – geodezja

Duliban Stefan – wychowanie fizyczne

Dyżewska Janina – biologia, geografia

Fedor Małgorzata – język angielski, geografia

Filipczak Paweł – przysposobienie obronne

Galik Stanisław – geografia

Gałuszka Janusz – elektrotechnika

Gałuszka Marian – warsztaty

Gałuszka Roman – obróbka metali

Gąsior Stanisław – wodociągi, kanalizacja

Giec Agnieszka – biologia

Gilewicz Stefania – język polski

Gliniany Alicja – geografia

Gorzkowicz Aleksandra – język polski

Gołąb Mateusz – matematyka

Grodzicki Roman – geodezja

Hady Anna - język niemiecki

Hahn Zygmunt – budownictwo, żelbet

Hawryło Józef – matematyka

Hołowacz Kazimierz – geodezja

Hrycek Eugeniusz – brak danych

Hryszko Janusz – historia

Hulawy Julian – wychowanie fizyczne

Imiełowska Małgorzata - informatyka, przedsiębiorczość, przedmioty zawodowe

Jabłoński Tadeusz – elektrotechnika

Janusz Marian – matematyka, dyrektor szkoły

Jenke Walenty – chemia, botanika

Jerzy Sobol – przedmioty zawodowe

Jucha Franciszek – pracownia techniczna, elektrotechniczna

Kajda Danuta – sekretarka

Kalita Anna – księgowa

Kamińska Halina – język polski, biblioteka

Kamińska Wioletta – język niemiecki

Kamiński Andrzej – przysposobienie obronne

Karawańska – wychowanie fizyczne

Karciński Adam – wychowanie fizyczne

Kardasz – warsztaty

Kasprzyk Elżbieta – przedmioty kolejowe

Kaszycki Marian – GUR

Kędziora Józef – geodezja, rysunek

Kiczek Janusz – wychowanie fizyczne, higiena, dyrektor szkoły

Kiczek Maria – język rosyjski

Kielar Izabela – język angielski

Kiełbasa Łukasz – fizyka

Kluz Zbigniew – brak danych

Kmiecik Anna - specjalista d/s pracowniczych (kadry)

Kmiecik Piotr – matematyka, fizyka

Kondracki Marek – przysposobienie obronne

Kondratek Józef – matematyka

Konieczny Roman – geodezja

Korecki Henryk – pracownia technologiczna, kosztorysowanie

Korecki Stanisław – warsztaty

Koszyk Małgorzata - geografia

Kotlińska Elżbieta – brak danych

Kotliński Zbigniew – geodezja

Kowalik – elektrotechnika

Kozdęba Andrzej – przysposobienie obronne, geografia

Kraus Damian – pracownia technologiczna

Kraus Teresa – wychowanie fizyczne

Krzysaj Tadeusz – język rosyjski

Ks. Głogowski Stanisław – religia

Ks. Gramatyka Władysław – religia

Ks. Janeczko Władysław – religia. Zobacz

Ks. Korzępa Janusz – religia

Ks. Pelc Krzysztof – religia

Ks. Pernal Paweł – religia

Ks. Szmyd Witold – religia

Ks. Wajda Jacek – religia

Kubal Adam – geometria wykreślna

Kubal Karolina – język polski

Kubiszyn Władysław – przedmioty zawodowe

Kubit Kazimierz – brak danych

Kulesza Marta – język polski

Kunzek Stanisław – geodezja, geometria wykreślna

Kurek Danuta – język polski

Lasek Henryk – nauka o sztuce

Laskowsa Renata – chemia

Legeny Ewa – sekretarka

Lewczuk Małgorzata – geografia

Lichnowska Anna – historia, geografia

Lichtarski Bronisław – geodezja

Lindor Fryderyk – przedmioty zawodowe

Lityńska Felicja – historia

Łubyk Ryszard – ekonomia, BHP, GUR

Łuc Józef – rolnictwo, leśnictwo

Łuc Julian – ekonomika

Łuczyszyn – brak danych

Łysiak – brak danych

Mach Maria – wychowanie fizyczne

Maciaszek Józef – wychowanie fizyczne

Mahunik Zygmunt – przysposobienie obronne

Majcher Sebastian – przedmioty zawodowe - geodezja

Majcher Stanisław – geodezja

Majkut Jan – dyrektor geodezji

Marciak Kazimierz – geodezja

Marszałek Marian – budowa dróg, technologia

Matrejek Antoni – geodezja

Matrejek Helena – mechanika budowli

Mazur Józefina – główna księgowa

Mielniczek Jadwiga – fizyka

Misiąg Stanisław – warsztaty

Miś Gabriela – matematyka

Moskal Ryszard – budowa dróg i mostów

Mossoczy Małgorzata – język niemiecki

Mrozowicz Kazimierz – wychowanie fizyczne

Nimirska Kazimiera – język rosyjski, język francuski, biblioteka

Nykiel-Wojtuś Monika – język polski

Osiczko Mieczysław – geodezja URZ - Rolna

Otto Henryk – drogi kolejowe

Pakla Wanda – fizyka

Pałys Sylwia – fizyka

Partyka Adam – geodezja

Paszko Stanisław – historia, geodezja

Petru Zbigniew – fototopografia, rysunek

Petry Tomasz – język polski

Pianowski Lesław – geodezja

Piątek Stanisław – wychowanie fizyczne

Piątek Teresa – budowa dróg, hydraulika

Pikor Iwona - przedsiębiorczość

Pilch Magdalena - przedmioty zawodowe - geodezja

Pierzycka Wanda – wychowanie fizyczne

Piróg Monika – informatyka

Pisarczyk Marta - matematyka

Płocica Roman – geodezja

Połeć Maria - przedmioty zawodowe - geodezja

Ponarski Andrzej – fizyka, elektrotechnika

Popczyński Wojciech – informatyka

Poznański Adam – wychowanie fizyczne

Presz Tadeusz – geodezja

Pretorius Emil – budowa dróg, kosztorysowanie

Puchała Antoni – budownictwo, dyrektor szkoły

Punicki Julian – kierownik internatu

Rajski Michał – BHP, higiena

Robakowski Michał – geodezja

Romańska Olga – matematyka, fizyka

Rucińska Anna – przedmioty kolejowe

Ruper-Grejc Anna – matematyka

Rymkiewicz Jerzy – prawoznawstwo

Rzepa Ewelina – język niemiecki

Salik Juliusz – wychowanie fizyczne

Sepaniak Stanisław – przedmioty zawodowe

Siciarz Marian – przedmioty kolejowe

Sierankiewicz Irena – język polski

Sikora Stanisław – geodezja

Simoni Maria – geodezja

Simoni Władysław – prawoznawstwo

Sławiński Ryszard – przedmioty zawodowe - drogowe

Sobol Jerzy – mechanika budowli

Solanowski Jerzy – budowa dróg i mostów

Solanowski Julian – budowa dróg i mostów

Sowa Helena – stołówka

Stankiewicz Barbara – historia

Stanoszek Józef – matematyka

Stańda Barbara – przedmioty zawodowe - budownictwo, bibliotekarz

Steczkiewicz Barbara – historia

Steczko Janina – język polski

Stepaniak Stanisław – budowa mostów

Stokłosa Marek – wychowanie fizyczne

Stokłosa Marek – wychowanie fizyczne

Strauss Kamil – brak danych

Superson Elżbieta – matematyka

Szczybyka Bogusława – geodezja

Sztajner Kazimierz – historia, język rosyjski

Szydłowksa Lidia – fizyka

Szymski Paweł – język angielski

Śliwiński Maksymilian – język polski

Świątkowski Jan – matematyka, dyrektor szkoły

Świder Ferdynand – rysunek

Świstowicz Jan – wychowanie fizyczne

Tabor Otylia – fizyka, chemia

Tarabański Zbigniew – wychowanie fizyczne

Telega Tadeusz – budowa dróg i mostów

Terwszkiewicz Stanisław – geodezja

Tobiasiewisz Jan – nauka o konstytucji

Tompalski Jerzy – przedmioty kolejowe

Tracz Jacek – język polski

Trubas Dorota – ekonomia

Trygar Kazimierz – religia

Walat Stanisław – materiałoznawstwo

Wałecka Jadwiga – brak danych

Wandasiewicz Bogna – język angielski

Wandasiewicz Jacek – przedmioty zawodowe

Wandasiewicz Jan – przedmioty zawodowe

Wandasiewicz Zdzisława – język polski

Wawrzyk Julian – przysposobienie wojskowe

Wąsowicz Katarzyna – wychowanie fizyczne

Weiss Stanisława – chemia

Wilgucki Marian – matematyka, dyrektor szkoły

Wilk Franciszek – budowa dróg

Wisz Zbigniew – wychowanie fizyczne

Wiśniewski Czesław – historia, geografia

Wojciechowski Józef – przedmioty ekonomiczne

Wołosiański Piotr – warsztaty

Wołoszyn Bogdan – warsztaty, rysunek techniczny

Wójcicka Ewelina – język niemiecki

Wyczawska Teresa – bibliotekarz

Zięba Stanisław – brak danych

Zygmunt Eugeniusz – historia

Żak Dominika – brak danych

Żarow Kazimierz – topografia

Żygadło Jolanta – fizyka

Ułatwienia dostępu

Godło

Misja szkoły

Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu wyposaża swoich uczniów w wiedzę i umiejętności oraz kształtuje postawy, które pomogą im znaleźć się w społeczeństwie, a także sprostać wyzwaniom, jakie niesie szybki rozwój cywilizacji.

BIP

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało

Kontakt

Sekretariat szkoły

czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.30 do 15.30

tel./fax. 16 621 32 82
16 621 64 98
e-mail: sekretariat@tdgjar.edu.pl

Adres

ul. Świętego Ducha 1
37-500 Jarosław
woj. podkarpackie

Mapa Dojazdu

Strony godne uwagi

Powiat Jarosławski

Miasto Jarosław

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu

PWSTE w Jarosławiu

Zobacz też...

Baner Baner Baner