Laureaci konkursów i olimpiad

Rok Szkolny 2019/2020Rok Szkolny 2018/2019Rok Szkolny 2017/2018Rok szkolny 2016/2017Rok szkolny 2015/2016Rok Szkolny 2014/2015

Osiągnięcia z języka polskiego

  • Weronika Pieszko (kl.2cm) – II miejsce w konkursie „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”, w kat. recytacja
  • Paulina Lis (kl.2cm) – III miejsce w konkursie „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”, w kat. piosenka
  • Anna Gawlikowska (3cm) – III miejsce w XVIII edycji „Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego”, kat. twórczość własna
  • Kacper Bluczak (kl.2b)– wyróżnienie w XVIII edycji „Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego”, kat. recytacja
  • Kinga Wańkowicz (kl.3n) – wyróżnienie w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”, kat. recytacja 
  • Weronika Pieszko (kl.2cm) – wyróżnienie w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”, kat. recytacja
  • Martyna Lorynowicz (kl.3p) – Laur Impresji w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”, kat. twórczość własna
  • Kajetan Kosior (kl.3a) – III miejsce w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”, kat. twórczość własna
  • Jagoda Kudyba (kl.3a) – II miejsce w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”, kat. poezja śpiewana
  • Kacper Bluczak (kl.2b) – I miejsce w XV Edycji Mickiewiczowskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Kinga Wańkowicz (kl.3n) – III miejsce w XV Edycji Mickiewiczowskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Aleksandra Sykała (kl.1L) – I miejsce w IX Konkursie Namaluj poezję Adama Mickiewicza
  • Katarzyna Nykiel (kl.1c) – II miejsce w IX Konkursie Namaluj poezję Adama Mickiewicza
  • Natalia Kobylarz (kl.3b) – 5. miejsce w Polsce w VI Edycji Olimpiady Ogólnopolskiej z „ MITOLOGII SKANDYNAWSKIEJ”
  • Norbert Wańkowicz ( kl.2g) – 5. miejsce w Polsce w VI Edycji Olimpiady Ogólnopolskiej z „ MITOLOGII SKANDYNAWSKIEJ”
  • Hubert Zieliński (kl.2b) – 5. miejsce w Polsce w VI Edycji Olimpiady Ogólnopolskiej z „ MITOLOGII SKANDYNAWSKIEJ”

Osiągnięcia z języka angielskiego

  • Oliwia Ważna – dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
  • Oliwia Raróg – dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
  • Patrycja Buniowska – dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
  • Kacper Kowalczyk – dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
  • Mikołaj Wiewióra – dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
  • Jan Kościński – dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
  • Emilia Skrzycka – dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
  • Martyna Cena – dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
  • Paweł Łuczkiewicz – dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English High Flier
  • Emilia Skrzycka – II miejsce w trzeciej edycji Regionalnego Konkursu z Języka Angielskiego zorganizowanego przez Zakład Filologii PWSTE w Jarosławiu.
  • Oliwia Ważna (kl. 1C)– I miejsce w województwie ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Paulina Podrzutek (kl. 1H)– I miejsce w województwie ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Wiktoria Florek (kl. 2b)– III miejsce w województwie ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Jan Kościński (kl. 1M)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Wiktoria Bieniek (kl. 1L)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Oliwia Kudła (kl. 1H)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Patryk Wawrzyszko (kl. 1C)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Kornel Adamik (kl. 1C)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Emilia Gardzielik (kl. 1L)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Oliwia Wysocka (kl. 1L)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Jakub Kawulka (kl. 1P)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Jagoda Jamróz (kl. 1P)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Jakub Kaliński (kl. 1M)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Dominik Tomaszewski (kl. 1M)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Martyna Cena (kl. 2l)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Emilia Skrzycka (kl. 2cm)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE
  • Paweł Łuczkiewicz (kl. 4g)– Dyplom uznania ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE

Osiągnięcia z języka francuskiego

  • Justina Marczewska – udział w etapie okręgowym 43 Olimpiady Języka Francuskiego

Osiągnięcia z chemii

  • Klaudia Biernat uczennica klasy Ia została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu z chemii MULTITEST 2019, zajmując 1. Miejsce w kraju
  • Piotr Misiąg uczeń klasy Ib został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu z chemii zajmując 2. Miejsce w kraju
  • Dyplomy laureatów w Ogólnopolskim Konkursie z chemii MULTITEST2019 uzyskali również:
  • Katarzyna Sawa – klasa Ib
  • Weronika Mielniczek – klasa Im
  • Julia Trelka – klasa Ib
  • Natalia Morkowska – klasa Ib
  • Julia Moyka – klasa Ic
  • Kornel Adamik – klasa Ic
  • Patryk Wawrzyszko – klasa Ic
  • Oliwia Ważna – klasa Ic
  • Dagmara Kubrak – klasa Ic
  • Natomiast dyplomy wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym MULTITEST2019 otrzymali uczniowie:
  • Arleta Król – klasa Ib
  • Mateusz Frankiewicz – klasa Ib
  • Martyna Mitura – klasa Ib
  • Magdalena Horodyńska – klasa Ib
  • Amelia Sroka – klasa Ic
  • Marcela Żołyniak – klasa Ic
  • Aleksandra Piróg – klasa Ic
  • Wiktoria Florek uczennica klasy IIb przeszła do etapu finałowego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, którego organizatorem był Wydział chemii UJ w Krakowie.
  • Piotr Misiąg uczeń klasy Ib zakwalifikował się do I etapu 66 Olimpiady Chemicznej.
  • Piotr Misiąg uczeń klasy Ib Laureat Krajowy w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik 2020 – II miejsce w kraju.
  • Weronika Pieszko uczennica klasy IIcm „ Złoty Dyplom Wyróżnienia” za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik2020.
  • Kornel Adamik uczeń klasy Ic „Złoty Dyplom Wyróżnienia” za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik2020.
  • Piróg Aleksandra uczennica klasy Ic, Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik2020
  • Ważna Oliwia uczennica klasy Ic, Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik2020
  • Motyka Julia uczennica klasy Ic, Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik2020
  • Kubrak Dagmara uczennica klasy Ic, Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik2020
  • Sroka Amelia uczennica klasy Ic, Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik2020
  • Duda Wiktoria uczennica klasy IIcm, Dyplom wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alchemik2020

Osiągnięcia z geografii

  • Małgorzata Galińska – udział w II etapie XLVI Olimpiady Geograficznej
  • Małgorzata Galińska – udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Dominika Brodacka – udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Gabriela Jędruch – udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Natalia Krzywańska –  Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta
  • Patryk Siwoń – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta
  • Emilia Więcław – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta

Osiągnięcia z matematyki

  • Magdalena Kontek (kl.3b)– udział w finale XXXV Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
  • Magdalena Kontek (3b) – tytuł finalisty III stopnia z przedmiotu matematyka w Ogólnopolskiej Olimpiadzie “O Diamentowy Indeks AGH”

Osiągnięcia z języka polskiego

  • Anita Czopik, Aleksandra Jarosz – II miejsce w konkursie „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”, kat. piosenka
  • Dominika Kapka – wyróżnienie w konkursie „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”, kat. piosenka
  • Eryk Kowalczyk – II miejsce w konkursie „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”, kat. recytacja
  • Oliwia Pasternak – I miejsce w konkursie” Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”, kat. piosenka
  • Weronika Pieszko – I miejsce w konkursie „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”, kat. recytacja
  • Emilia Matrejek – I miejsce w „Konkursie  w 40. rocznicę wyboru Jana Pawła II,” kat. literacka
  • Emilia Długosz  – I miejsce w „Konkursie  w 40. rocznicę wyboru Jana Pawła II,” kat. recytacja
  • Paulina Starzec – II miejsce w „Konkursie  w 40. rocznicę wyboru Jana Pawła II,” kat. recytacja
  • Aleksandra Zagożdżon – III miejsce w „Konkursie  w 40. rocznicę wyboru Jana Pawła II,” kat. recytacja
  • Kinga Wańkowicz – II miejsce w XVII edycji „Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego”, kat. recytacja
  • Sylwia Majchrowicz – Nagroda Specjalna w XVII edycji „Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego”, kat. recytacja
  • Anna Gawlikowska – II miejsce w XVII edycji „Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego”, kat. twórczość własna
  • Wojciech Kusy – II miejsce w XIV Edycji Mickiewiczowskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Miłosz Rożek – I miejsce w XIV Edycji Mickiewiczowskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Aleksandra Sanocka – III miejsce w XIV Edycji Mickiewiczowskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Marcelina Wilczek – I miejsce w Turnieju Poetyckim ” O Laur Impresji”, kat. recytacja
  • Kinga Wańkowicz – II miejsce w Turnieju Poetyckim ” O Laur Impresji”, kat. recytacja  
  • Weronika Pieszko – III  miejsce w Turnieju Poetyckim ” O Laur Impresji”, kat. recytacja
  • Martyna Lorynowicz – Laur Impresji w Turnieju Poetyckim ” O Laur Impresji”, kat. twórczość własna
  • Jagoda Kudyba – I miejsce w Turnieju Poetyckim ” O Laur Impresji”, kat. poezja śpiewana
  • Oliwia Pasternak – III  miejsce w Turnieju Poetyckim ” O Laur Impresji”, kat. poezja śpiewana
  • Anna Mazur – I miejsce w konkursie „Fotografia dla Niepodległej”
  • Magda Lewandowska –  II miejsce w konkursie „Fotografia dla Niepodległej”
  • Paulina Starzec –  III miejsce w konkursie „Fotografia dla Niepodległej”
  • Emilia Matrejek – Mistrz Ortografii w „XI Jarosławskich Potyczkach Ortograficznych”
  • Marlena Żaba – I miejsce w IV edycji Konkursu Ogólnopolskiego „Wspomnienia o Irenie Sendlerowej”
  • Michał Słoma – I miejsce w IV edycji Konkursu Ogólnopolskiego „Życie i twórczość Juliusza Słowackiego”, III miejsce w Konkursie Wojewódzkim „Śladem Wielkich Polaków”, III miejsce w Konkursie Wojewódzkim „Juliusz Słowacki i jego epoka”
  • Emilia Matrejek – I miejsce w Konkursie Wojewódzkim „Śladem Wielkich Polaków”, I miejsce w Konkursie Wojewódzkim „Juliusz Słowacki i jego epoka” kat. wiedza
  • Wojciech Kusy – wyróżnienie w Konkursie Wojewódzkim „Śladem Wielkich Polaków” kat.recytacja
  • Kinga Wańkowicz – I miejsce w Konkursie Wojewódzkim „Juliusz Słowacki i jego epoka” kat. recytacja
  • Weronika Pieszko – III miejsce w Konkursie Wojewódzkim „Juliusz Słowacki i jego epoka” kat. recytacja
  • Paulina Babiarz – finalista Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Małgorzata Galińska – finalista Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Oliwia Pasternak – laureatka Szkolnych Prezentacji Artystycznych w Przemyślu 

Osiągnięcia z geografii

  • Emilia Matrejek – zakwalifikowanie do III etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Izabela Bojarska – III miejsce w konkursie „Energia Odnawialna” – Energia słoneczna – kategoria prezentacja multimedialna
  • Małgorzata Galińska – III miejsce w konkursie „Energia Odnawialna” – Energia słoneczna – kategoria prezentacja multimedialna
  • Paulina Lis – wyróżnienie w konkursie „Energia Odnawialna” – Energia słoneczna – kategoria prezentacja multimedialna
  • Agnieszka Gilarska– wyróżnienie w konkursie „Energia Odnawialna” – Energia słoneczna – kategoria esej

Osiągnięcia z matematyki

  • Wiktoria Florek – udział w finale wojewódzkim XXXIV Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

Osiągnięcia z języka angielskiego

  • Martyna Cena – VI miejsce w województwie w ogólnopolskim konkursie ENGLISH ACE
  • Szymon Pupka – 2 miejsce w województwie i 32 w Polsce w swojej kategorii wiekowej w konkursie ENGLISH ACE
  • Emilia Matrejek – zdała egzamin i uzyskała CERTIFICATE IN ADVANCED ENGLISH
  • Weronika Panek – I miejsce w województwie i XV w klasyfikacji krajowej ogólnopolskiego konkursu ENGLISH ACE
  • Emilia Skrzycka – IV miejsce w województwie i XXIII w klasyfikacji krajowej ogólnopolskiego konkursu ENGLISH ACE
  • Paweł Łuczkiewicz – wyróżniający dyplom w konkursie „ENGLISH ACE” (8 miejsce w województwie i 94 w kraju).
  • Jakub Flis – udział w okręgowym etapie olimpiady z j.ang
  • Weronika Panek – udział w okręgowym etapie olimpiady z j.ang

Osiągnięcia z języka niemieckiego

  • Marek Golba – II miejsce w etapie regionalnym konkursu „Austria – kraj i mieszkańcy” w Rzeszowie, a w finale konkursu w Opolu znalazł się w dziesiątce najlepszych uczniów w Polsce
  • Kacper Bluczak – II miejsce w konkursie regionalnym poezji niemieckojęzycznej „Am Anfang war die Poesie „ w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
  • Kacper Bluczak – I miejsce w konkursie wojewódzkim „Teen Show” wiersza i piosenki obcojęzycznej w kategorii wiersz

Osiągnięcia z języka francuskiego

  • Justina Marczewska – udział w etapie okręgowym 42 olimpiady z języka francuskiego

Osiągnięcia z języka francuskiego

  • Justina Marczewska – finalistka XLI Olimpiady Języka Francuskiego

Osiągnięcia z języka polskiego

  • Kinga Wańkowicz – wyróżnienie w XVI edycji Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego ; II miejsce w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”; wyróżnienie w XII edycji Konkursu Mickiewiczowskiego
  • Aleksandra Sanocka – II miejsce w XII edycji Konkursu Mickiewiczowskiego
  • Marcelina Wilczek – II miejsce w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”
  • Patrycja Wasieczko – wyróżnienie w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”
  • Aleksandra Babij – III miejsce w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”
  • Klaudia Kowalik – I miejsce w X Przeglądzie Piosenki Kresowej, II miejsce w Festiwalu Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego „Serce w plecaku”
  • Wiktoria Kowalczyk – I miejsce w IV edycji Konkursu „Wiersze, proza i piosenka o Powstaniu Warszawskim”, kat. recytacja; I miejsce w XVI edycji Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego
  • Katarzyna Czarny – I miejsce w IV edycji Konkursu „Wiersze, proza i piosenka o Powstaniu Warszawskim”, kat. piosenka
  • Klaudia Olejarz – III miejsce w IV edycji Konkursu „Wiersze, proza i piosenka o Powstaniu Warszawskim”, kat. piosenka; II miejsce w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”
  • Paulina Babiarz – uczestnik zawodów okręgowych Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (etap pisemny i ustny)
  • Małgorzata Galińska – uczestnik zawodów okręgowych Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (etap pisemny i ustny)
  • Szymon Leja – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z „Mitologii”
  • Emilia Matrejek – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Życie i twórczość Jana Kochanowskiego”
  • Natalia Zwolińska – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Życie i twórczość Jana Kochanowskiego”
  • Monika Socha – II miejsce w V Wojewódzkim Konkursie „Śladem Wielkich Polaków”, kat. wiedza o życiu i twórczości Aleksandra Fredry;
  • Aleksandra Kohyt – wyróżnienie w V Wojewódzkim Konkursie „Śladem Wielkich Polaków”, kat. wiedza o życiu i twórczości Aleksandra Fredry;
  • Urszula Nietrzeba – wyróżnienie w V Wojewódzkim Konkursie „Śladem Wielkich Polaków”, kat. wiedza o życiu i twórczości Aleksandra Fredry;
  • Wiktoria Kowalczyk – I miejsce w V Wojewódzkim Konkursie „Śladem Wielkich Polaków”, kat. recytacja;
  • Kinga Wańkowicz – wyróżnienia w V Wojewódzkim Konkursie „Śladem Wielkich Polaków”, kat. recytacja;
  • Michał Słoma – I miejsce w XIV Konkursie Wojewódzkim „Juliusz Słowacki i jego epoka”
  • Izabela Lis – wyróżnienie w XIV Konkursie Wojewódzkim „Juliusz Słowacki i jego epoka”
  • Emilia Matrejek (kl. 2m) – I miejsce w X Jarosławskich Potyczkach Ortograficznych, II miejsce w III edycji Konkursu Ogólnopolskiego „ Życie i twórczość Jana Kochanowskiego” – poziom drugi
  • Emilia Lech (kl. 2j) – II miejsce w X Jarosławskich Potyczkach Ortograficznych
  • Klaudia Kowalik (kl. 2g) – laureat XXVIII Konkursu Piosenki o ZŁOTY KLUCZ DO SŁAWY

Osiągnięcia z biologii

  • Anna Pliś, Adam Mazur, Aleksandra Iwanowicz finaliści etapu Ogólnopolskiego Konkursu” Szumed – Szukamy medyków „
  • Aleksandra Batiuk i Julia Ciemierkiewicz zakwalifikowały się do etapu regionalnego XXII Olimpiady o Żywieniu i Żywnosci

Osiągnięcia z geografii

  • Gabriela Mroczka (klasa 3p)– udział w I etapie XLIV Olimpiady Geograficznej
  • Emilia Matrejek (klasa 2m)– I miejsce w etapie okręgowym XLIV Olimpiady Geograficznej
  • Emilia Matrejek (klasa 2m) Finalista XLIV Olimpiady Geograficznej
  • Emilia Matrejek (klasa 2m) Wyróżnienie za najlepiej wykonaną mapę w drużynowym konkursie terenowym XLIV Olimpiady Geograficznej przy wykorzystaniu platformy ArcGIS
  • Wioletta Podwyszyńska (klasa 4g) – zakwalifikowanie do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Damian Jaremko (klasa 3a) – udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Emilia Matrejek (klasa 2m) – Laureat I stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Piotr Biały – (klasa 2m) Laureat II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Piotr Biały – (klasa 2m) wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Damian Jaremko (klasa 3a) – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Emilia Matrejek (klasa 2m)Laureat krajowy – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym “Geo – Planeta PLUS
  • Piotr Biały (klasa 2m)  – Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta PLUS
  • Szajowska Julia (klasa 2s) – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta PLUS
  • Łaniosz Hubert (klasa 2a)  – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta PLUS
  • Agnieszka Bembnowicz (klasa 3a) – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta PLUS

Osiągnięcia z matematyki

  • Adrian Lasek – I miejsce w etapie powiatowym i III miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”
  • Sebastian Sobolewski – tytuł finalisty XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej
  • Sebastian Sobolewski  – udział w zawodach okręgowych XI Ogólnopolskiej Olimpiady
    „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki

Osiągnięcia z matematyki

  • Sebastian Sobolewski – zakwalifikował się do finału wojewódzkiego XXXII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
  • Sebastian Sobolewski – zakwalifikował się do trzeciego etapu (rejonowego)
    XVII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji
  • Adrian Lasek – zajął VI miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
  • Adrian Szynal – uzyskał tytuł finalisty XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej
  • Sebastian Sobolewski – uzyskał tytuł laureata XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej

Osiągnięcia z biologii

  • Michał Biliński zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego Konkursu The Polish Brain Bee Championship
  • Paulina Dusiłło i Paula Majcher – udział w etapie regionalnym XXI olimpiady o Zywieniu i Zywności 
  • Paulina Dusiłło – finał okręgowy  47 Olimpiady Biologicznej
  • Aleksandra Batiuk, Arkadiusz Zak i Agnieszka Pajda zakwalifikowali się do etapu regionalnego XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Arkadiusz Zak – tytuł finalisty etapu regionalnego XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Michał Biliński – finalista etapu ogólnopolskiego Konkursu  The Polish Brain Bee Championship

Osiągnięcia z języka polskiego

  • Agnieszka Bar –  finalista XLVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Agnieszka Bar – finalista Konkursu Sienkiewiczowskiego. W 170. rocznicę urodzin i 100. rocznicę śmierci Henryka Sienkiewicza 

Osiągnięcia z geografii

  • Emilia Matrejek – laureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Piotr Biały – finalista Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Michał Maziarz – finalista Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Gabriela Mroczka – udział w II etapie XLIII Olimpiady Geograficznej
  • Kazub Anna – I miejsce w konkursie Energia odnawialna kategoria plakat
  • Kazub Anna – III miejsce w konkursie Energia odnawialna kategoria prezentacja multimedialna
  • Michał Maziarz – wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Kacper Kuruc – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Izabela Koryl – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Emilia Matrejek – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Julia Piotrów – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Marta Szpytma – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Joanna Biały – Uzyskała tytuł laureata IX Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
  • Patrycja Solarz i Maciej Fedor – zajęli I miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym „Hity na gitarze”, który odbył się w Koszalinie
  • Magdalena Kiełbowicz – zajęła I miejsce w XII Konkursie Wojewódzkim Juliusz Słowacki i jego epoka
  • Jan Pietluch – zajął III miejsce w finale konkursu z języka angielskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zorganizowanym przez PWSTE w Jarosławiu
  • Claudia Ostafijczuk-Wydrzyńska – zajęła VI miejsce w finale konkursu z języka angielskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zorganizowanym przez PWSTE w Jarosławiu
  • Agnieszka Bar – zakwalifikowała się do zawodów II stopnia XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Katarzyna Chęć, Laura Szpunar – III miejsce Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”
  • Katarzyna Chęć – II miejsce Powiatowym Konkursie Recytatorskim „O Laur Impresji”
  • Klaudia Magda – II miejsce w Regionalnym Konkursie im. J. Hordyńskiego, kategoria twórczość własna
  • Agnieszka Bar – zakwalifikowała się do zawodów II stopnia XLII Olimpiady Historycznej
  • Katarzyna Bogacz -zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu wojewódzkiego „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”
  • Agnieszka Bar – zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
  • Karolina Kowal – III miejsce w konkursie plastycznym „Magiczne Miasto Rzeszów”. Organizatorami konkursu były Międzyszkolny Oddział PTTK w Przeworsku i Schronisko Młodzieżowe PTSM „ALKO” w Rzeszowie
  • Anastazja Bas – wyróżnienie i II miejsce w konkursie publiczności w XI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Porozmawiajmy o AIDS”
  • Michał Maziarz – zakwalifikował się do zawodów II stopnia XLII Olimpiady Geograficznej
  • Claudia Ostafijczuk-Wydrzyńska – zakwalifikowała się do zawodów II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego
  • Magdalena Kiełbowicz i Anna Piskorz – udział w etapie okręgowym XX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
  • Magdalena Kiełbowicz – IV miejsce w etapie okręgowym XX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, zakwalifikowanie się do etapu centralnego w/w olimpiady
  • Diana Sobolewska, Sebastian Kiper, Agnieszka Pajda – zakwalifikowali się do etapu okręgowego XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Karolina Kowal i Patrycja Solarz – zakwalifikowały się do zawodów II stopnia IX Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”

Osiągnięcia z matematyki

  • Sebastian Sobolewski – zakwalifikował się do finału wojewódzkiego XXXI Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
  • Sebastian Sobolewski –zakwalifikował się do trzeciego etapu (rejonowego)
     XVI Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji
  • Adrian Lasek – zajął X miejsce w etapie centralnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
  • Sebastian Sobolewski – uzyskał tytuł finalisty XV edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej
  • Joanna Biały – zakwalifikowała się do finału Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea
  • Dagmara Gołębiowska – zakwalifikowała się do finału Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea
  • Joanna Biały – zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego XXXI Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
  • Dagmara Gołębiowska – zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego XXXI Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

Osiągnięcia z biologii

  • Magdalena Kiełbowicz – finalistka etatu centralnego XX Olimpiady Wiedzy o Zywieniu i Zywności
  • Diana Sobolewska –  finalistka etapu centralnego XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Magdalena Kiełbowicz i Anna Piskorz – II miejsce  w finale Powiatowego Konkursu ” Wiem, co jem zdrowie na talerzu”
  • Patrycja Gawura – I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Śladem Wielkich Polaków”
  • Katarzyna Chęć – II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Śladem Wielkich Polaków”
  • Paula Majcher, Paulina Dusiłło, Diana Sobolewska – IV, V, VI miejsce w finale Regionalnego Konkursu EKOLOG 2014
  • Aneta Bawoł, Paulina Dusiłło, Diana Sobolewska – udział w etapie okręgowym XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Diana Sobolewska – IV miejsce w finale okręgowym XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, tytuł finalisty etapu centralnego XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Daniel Wysocki – nagroda główna Laur impresji w kat. recytacja oraz II nagroda za najlepszą interpretację wiersza o tematyce kresowej w Turnieju Poetyckim o „Laur impresji” w MOK-u w Jarosławiu
  • Karolina Kowal – laureatką konkursu „Namaluj poezje Adama Mickiewicza” w Zespole Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie
  • Szymon Rachwał – finalista Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
  • Karolina Kowal – III miejsce w II edycji Powiatowego Konkursu Śladem Wielkich Polaków – ks. Jan Twardowski. Konkurs zorganizowany w ZSBiO w Jarosławiu
  • Karolina Kowal – I miejsce w konkursie plastycznym pt. „Katyń – zbrodnia, która miała być zapomniana”. Konkurs zorganizowany został przez ZSOZiR im. Adama Mickiewicza w Radymnie w 75. Rocznicę Zbrodni Katyńskiej
  • Karolina Kowal – III miejsce w VIII edycji konkursu „Energia Odnawialna” ph. „Energia słońca”
  • Wiktoria Biały – IV miejsce w VIII Jarosławskich Potyczkach Ortograficznych
  • Karolina Kowal i Anastazja Bas – otrzymały wyróżnienia w konkursie na plakat antytytoniowy w ramach konkursu, zorganizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną z okazji obchodów Światowego Dnia bez Tytoniu
  • Karolina Kowal – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym MUZYKA w SZAROŚCI Rawicz 2015

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support