Laureaci konkursów i olimpiad

Rok Szkolny 2014/2015Rok szkolny 2015/2016Rok szkolny 2016/2017Rok Szkolny 2017/2018
  • Patrycja Gawura – I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Śladem Wielkich Polaków”
  • Katarzyna Chęć – II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Śladem Wielkich Polaków”
  • Paula Majcher, Paulina Dusiłło, Diana Sobolewska – IV, V, VI miejsce w finale Regionalnego Konkursu EKOLOG 2014
  • Aneta Bawoł, Paulina Dusiłło, Diana Sobolewska – udział w etapie okręgowym XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Diana Sobolewska – IV miejsce w finale okręgowym XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, tytuł finalisty etapu centralnego XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Daniel Wysocki – nagroda główna Laur impresji w kat. recytacja oraz II nagroda za najlepszą interpretację wiersza o tematyce kresowej w Turnieju Poetyckim o „Laur impresji” w MOK-u w Jarosławiu
  • Karolina Kowal – laureatką konkursu „Namaluj poezje Adama Mickiewicza” w Zespole Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie
  • Szymon Rachwał – finalista Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
  • Karolina Kowal – III miejsce w II edycji Powiatowego Konkursu Śladem Wielkich Polaków – ks. Jan Twardowski. Konkurs zorganizowany w ZSBiO w Jarosławiu
  • Karolina Kowal – I miejsce w konkursie plastycznym pt. „Katyń – zbrodnia, która miała być zapomniana”. Konkurs zorganizowany został przez ZSOZiR im. Adama Mickiewicza w Radymnie w 75. Rocznicę Zbrodni Katyńskiej
  • Karolina Kowal – III miejsce w VIII edycji konkursu „Energia Odnawialna” ph. „Energia słońca”
  • Wiktoria Biały – IV miejsce w VIII Jarosławskich Potyczkach Ortograficznych
  • Karolina Kowal i Anastazja Bas – otrzymały wyróżnienia w konkursie na plakat antytytoniowy w ramach konkursu, zorganizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną z okazji obchodów Światowego Dnia bez Tytoniu
  • Karolina Kowal – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym MUZYKA w SZAROŚCI Rawicz 2015
  • Joanna Biały – Uzyskała tytuł laureata IX Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki
  • Patrycja Solarz i Maciej Fedor – zajęli I miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym „Hity na gitarze”, który odbył się w Koszalinie
  • Magdalena Kiełbowicz – zajęła I miejsce w XII Konkursie Wojewódzkim Juliusz Słowacki i jego epoka
  • Jan Pietluch – zajął III miejsce w finale konkursu z języka angielskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zorganizowanym przez PWSTE w Jarosławiu
  • Claudia Ostafijczuk-Wydrzyńska – zajęła VI miejsce w finale konkursu z języka angielskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zorganizowanym przez PWSTE w Jarosławiu
  • Agnieszka Bar – zakwalifikowała się do zawodów II stopnia XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Katarzyna Chęć, Laura Szpunar – III miejsce Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”
  • Katarzyna Chęć – II miejsce Powiatowym Konkursie Recytatorskim „O Laur Impresji”
  • Klaudia Magda – II miejsce w Regionalnym Konkursie im. J. Hordyńskiego, kategoria twórczość własna
  • Agnieszka Bar – zakwalifikowała się do zawodów II stopnia XLII Olimpiady Historycznej
  • Katarzyna Bogacz -zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu wojewódzkiego „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”
  • Agnieszka Bar – zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
  • Karolina Kowal – III miejsce w konkursie plastycznym „Magiczne Miasto Rzeszów”. Organizatorami konkursu były Międzyszkolny Oddział PTTK w Przeworsku i Schronisko Młodzieżowe PTSM „ALKO” w Rzeszowie
  • Anastazja Bas – wyróżnienie i II miejsce w konkursie publiczności w XI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Porozmawiajmy o AIDS”
  • Michał Maziarz – zakwalifikował się do zawodów II stopnia XLII Olimpiady Geograficznej
  • Claudia Ostafijczuk-Wydrzyńska – zakwalifikowała się do zawodów II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego
  • Magdalena Kiełbowicz i Anna Piskorz – udział w etapie okręgowym XX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
  • Magdalena Kiełbowicz – IV miejsce w etapie okręgowym XX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, zakwalifikowanie się do etapu centralnego w/w olimpiady
  • Diana Sobolewska, Sebastian Kiper, Agnieszka Pajda – zakwalifikowali się do etapu okręgowego XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Karolina Kowal i Patrycja Solarz – zakwalifikowały się do zawodów II stopnia IX Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”

Osiągnięcia z matematyki

  • Sebastian Sobolewski – zakwalifikował się do finału wojewódzkiego XXXI Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
  • Sebastian Sobolewski –zakwalifikował się do trzeciego etapu (rejonowego)
     XVI Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji
  • Adrian Lasek – zajął X miejsce w etapie centralnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
  • Sebastian Sobolewski – uzyskał tytuł finalisty XV edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej
  • Joanna Biały – zakwalifikowała się do finału Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea
  • Dagmara Gołębiowska – zakwalifikowała się do finału Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea
  • Joanna Biały – zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego XXXI Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
  • Dagmara Gołębiowska – zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego XXXI Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała

Osiągnięcia z biologii

  • Magdalena Kiełbowicz – finalistka etatu centralnego XX Olimpiady Wiedzy o Zywieniu i Zywności
  • Diana Sobolewska –  finalistka etapu centralnego XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Magdalena Kiełbowicz i Anna Piskorz – II miejsce  w finale Powiatowego Konkursu ” Wiem, co jem zdrowie na talerzu”

Osiągnięcia z matematyki

  • Sebastian Sobolewski – zakwalifikował się do finału wojewódzkiego XXXII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała
  • Sebastian Sobolewski – zakwalifikował się do trzeciego etapu (rejonowego)
    XVII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji
  • Adrian Lasek – zajął VI miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
  • Adrian Szynal – uzyskał tytuł finalisty XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej
  • Sebastian Sobolewski – uzyskał tytuł laureata XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej

Osiągnięcia z biologii

  • Michał Biliński zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego Konkursu The Polish Brain Bee Championship
  • Paulina Dusiłło i Paula Majcher – udział w etapie regionalnym XXI olimpiady o Zywieniu i Zywności 
  • Paulina Dusiłło – finał okręgowy  47 Olimpiady Biologicznej
  • Aleksandra Batiuk, Arkadiusz Zak i Agnieszka Pajda zakwalifikowali się do etapu regionalnego XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Arkadiusz Zak – tytuł finalisty etapu regionalnego XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Michał Biliński – finalista etapu ogólnopolskiego Konkursu  The Polish Brain Bee Championship

Osiągnięcia z języka polskiego

  • Agnieszka Bar –  finalista XLVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Agnieszka Bar – finalista Konkursu Sienkiewiczowskiego. W 170. rocznicę urodzin i 100. rocznicę śmierci Henryka Sienkiewicza 

Osiągnięcia z geografii

  • Emilia Matrejek – laureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Piotr Biały – finalista Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Michał Maziarz – finalista Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – geografia z elementami geologii
  • Gabriela Mroczka – udział w II etapie XLIII Olimpiady Geograficznej
  • Kazub Anna – I miejsce w konkursie Energia odnawialna kategoria plakat
  • Kazub Anna – III miejsce w konkursie Energia odnawialna kategoria prezentacja multimedialna
  • Michał Maziarz – wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Kacper Kuruc – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Izabela Koryl – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Emilia Matrejek – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Julia Piotrów – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta
  • Marta Szpytma – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta

Osiągnięcia z języka polskiego

  • Kinga Wańkowicz – wyróżnienie w XVI edycji Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego ; II miejsce w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”; wyróżnienie w XII edycji Konkursu Mickiewiczowskiego
  • Aleksandra Sanocka – II miejsce w XII edycji Konkursu Mickiewiczowskiego
  • Marcelina Wilczek – II miejsce w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”
  • Patrycja Wasieczko – wyróżnienie w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”
  • Aleksandra Babij – III miejsce w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”
  • Klaudia Kowalik – I miejsce w X Przeglądzie Piosenki Kresowej, II miejsce w Festiwalu Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego „Serce w plecaku”
  • Wiktoria Kowalczyk – I miejsce w IV edycji Konkursu „Wiersze, proza i piosenka o Powstaniu Warszawskim”, kat. recytacja; I miejsce w XVI edycji Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego
  • Katarzyna Czarny – I miejsce w IV edycji Konkursu „Wiersze, proza i piosenka o Powstaniu Warszawskim”, kat. piosenka
  • Klaudia Olejarz – III miejsce w IV edycji Konkursu „Wiersze, proza i piosenka o Powstaniu Warszawskim”, kat. piosenka; II miejsce w Turnieju Poetyckim o „Laur Impresji”

Osiągnięcia z biologii

  • Anna Pliś, Adam Mazur, Aleksandra Iwanowicz finaliści etapu Ogólnopolskiego Konkursu” Szumed – Szukamy medyków „
  • Aleksandra Batiuk i Julia Ciemierkiewicz zakwalifikowały się do etapu regionalnego XXII Olimpiady o Żywieniu i Żywnosci