Kalendarz olimpiad i konkursów

WYKAZ OLIMPIAD I KONKURSÓW 2018/2019

LP.

KONKURS / OLIMPIADY

TERMIN

Nauczyciel – Opiekun

1 Konkurs wiedzy o HIV AIDS IX 2018 J. Hawryłko  I. Jarosz B. Pajda
2 Olimpiada Wiedzy o Państwie, Prawie IX\ XII 2018 E. Kopciuch
3 Olimpiada Geograficzna X A. Janusz B. Marciniec
4 Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH X A. Janusz B. Marciniec
5  Konkurs „Matematyka w technice dla technika” X – XI 2018 J. Nowak
6 XXXIV Konkurs matematyczny im. Prof.. J. Marszała X 2018 M. Szramik
7 Konkurs Ortograficzny z j. angielskiego X 2018 A. Jamróz  E. Gajos
8 Powiatowy Konkurs ” Młodzież Zapobiega Pożarom” X 2018 W. Wyczawski
9 Licealiada Powiatowa w piłce siatkowej, ręcznej, koszykowej X 2018- I 2019 R. Wróbel, J. Fołta, P. Berwisz
10 Szkolny Konkurs z j. niemieckiego X 2018 III 2019 Pruchnicka
11 Ogólnopolski Konkurs z j. niemieckiego X 2018- III 2019 M. Czerwińska M. Sosnowy
12 Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kastograficznej X 2018/ IV 2019 J. Nowak
13 Konkurs j. niemieckiego(Turbolandeskunde) X 2018 / IV 2019 M. Zwolska
14 Szumed- Konkurs XI 2018 J. Hawryłko
15 Szkolny Konkurs Historyczny X/XI 2018 G. Duda   E. Kopciuch
16 Ogólnopolski Konkurs Geograficzny ” GEO – Planeta” X-XI 2018 A. Janusz  B. Marciniec
17 Konkurs w 40 rocznicę wyboru Jana Pawła II X-XI 2018 C. Sura, M. Martynowicz,
ks. Ł.Majchrowski
18 Olimpiada  Historyczna XI G. Duda  W. Woszczak
19 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. Prof. Antoniego Swinarskiego XI S. Zielińska
20 Olimpiada z Teologii Katolickiej XI C. Sura   ks. Ł.Majchrowski
21 Olimpiada Wiedzy O Żywieniu I Żywności XI 2018 J. Hawryłko  I. Jarosz
22 Olimpiada Wiedzy o Prawie XI 2018 E. Kopciuch
23 Podkarpacki Konkurs Chemiczny O Zasięgu Ogólnopolskim XI 2018 D. Kamińska
24 Olimpiada z J. Angielskiego/ J. Francuskiego XI/XII 2018 E. Gruca-Drążek
25 Ogólnopolska Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych XI 2018-III 2019 W. Wyczawski
26 Konkurs Kulturowy z j. angielskiego XII 2018 K. Tuczapski W. Trelka  Ł. Stec
27 Szkolny konkurs Eurowizji XII 2018 A. Jamróz  E.Gruca- Drążek A. Wróbel K. Tuczapski
28 Konkurs wiedzy technicznej – etap szkolny XII 2018-I 2019 M. Szramik
29 Konkurs Szkolny ” Masz talent” I SEMESTR  B. Krukowska, E. Skotnicka  R. Wilamowska
30 Konkurs Muzyczny II SEMESTR   B, Krukowska
31 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej I 2019 J. Hawryłko  I. Jarosz
32 Olimpiada Biologiczna I 2019 J. Hawryłko
33 Konkurs Neurobiologiczny I 2019 J. Hawryłko
34 Powiatowa Licealiada w koszykówce chłopców I- II 2019 Berwisz
35 II Konkurs matematyczny dla gimnazjalistów ” MATWIT  MATEMATYCZNY” II 2019 I. Kud-Cużytek  D. Janusz
36 Konkurs Tłumaczeniowy II 2019 E. Gruca-Drążek A. Wróbel
37 Powiatowy Konkurs Literacki II 2019 Poloniści
38 Międzyklasowy turniej piłki nożnej II 2019 Berwisz
39 Turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych II 2019 Berwisz
40 Konkurs Geograficzny dla gimnazjalistów III 2019 A. Janusz B. Marciniec
41 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ALCHEMIK III 2019 D. Kamińska S. Zielińska
42 Konkurs  fotograficzny ” MATEMATYKA W OBIEKTYWIE” III 2019 E. Buksa
43 Konkurs Gramatyczny III 2019 A. Hołowacz
44 Language Master z j. angielskiego dla gimnazjalistów III 2019 R. Tomaka- Pasternak  K. Tuczapski  W. Trelka Ł. Stec
45 Sportowy konkurs „O Puchar Dyrektora ZSDGiL” III 2019 Berwisz
46 XIX Podkarpacki konkurs matematyczny im. Franciszka Leji I-II 2019 E. Buksa
47 Ogólnopolski turniej wiedzy pożarniczej ” Młodzież Zapobiega Pożarom” III, IV 2019 J. Nowak
48 I Konkurs Biologiczno-Chemiczny „BIOCHEMIKUJ”                                                  Dla uczniów szkół podstawowych (8) i gimnazjalnych (III) IV 2019 S. Zielińska I. Jarosz D. Kamińska J. Hawryłko
49 Konkurs” Energia odnawialna” IV 2019  I. Jarosz
50  Konkurs Czytelniczy TOP 5 po II półrocza B. Krukowska, E. Skotnicka  R. Wilamowska
51 Dzień Sportu VI 2019 Nauczyciele w-f

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support