Kalendarz olimpiad i konkursów

WYKAZ OLIMPIAD I KONKURSÓW 2019/2020

LP.

KONKURS / OLIMPIADY

TERMIN

Nauczyciel – Opiekun

 

Olimpiada Geograficzna

IX

A. Janusz

 

Regionalny Konkurs Recytatorski i Poetycki im. Jerzego Hordyńskiego

Październik

Poloniści

 

Turniej Poetycki „O Laur Impresji”

Październik

Poloniści

 

Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

X. 2019

B. Świątek, W. Fołta, Ł. Woźniak

 

Konkurs matematyczny im. F. Leji

X

I. Kud- Cużytek, D. Janusz

 

Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy indeks AGH – geografia z elementami geologii

X

A. Janusz

 

Lutnia Safony

październik

poloniści

 

X Edycja Konkursu Matematyka w Technice dla technika

Październik

J. Nowak

 

Licealiada powiatowa w piłce koszykowej, piłce siatkowej i piłce ręcznej

X, XI, XII

J. Folta, A. Kiczek, P. Berwisz, R. Wróbel

 

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Listopad 2019

E. Buksa, M. Szramik

 

Olimpiada Teologii Katolickiej

Listopad 2019

C. Sura

 

Konkursy Ogólnopolskie z literatury

Listopad i marzec

A. Wasiuta, M. Martynowicz

 

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Listopad

A. Wasiuta, M. Martynowicz, A. Wilczyńska

 

Olimpiada Wiedzy o żywieniu i żywności

Listopad 2019

J. Hawryłko, I. Jarosz

 

Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

XI. 2019

W. Wyczawski

 

Olimpiada Języka Angielskiego

Listopad 2019

E. Gruca- Drążek

 

Olimpiada Języka Francuskiego

Listopad 2019

E. Gruca- Drążek

 

Konkurs wiedzy o krajach niemieckiego obszaru języka dla uczniów szkół podstawowych

15 Listopad 2019

Nauczyciele j. niemieckiego

 

Szkolny Konkurs piosenki ” Eurowizja”

Grudzień

A. Jamróz, E. Gruca-Drążek, A . Wróbel, K. Tuczapski

 

Konkurs Turbolandeskunde- Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego

Grudzień 2019

M. Zwolska

 

Konkurs BHP

XII. 2019

W. Wyczawski

 

Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS

Grudzień 2019

J. Hawryłko, I. Jarosz

  1.  

XX Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. F. Leji

Styczeń 2020

E. Buksa, M. Szramik

 

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Styczeń 2020

J. Hawryłko, I. Jarosz

  1.  

Turniej między klasowy piłki siatkowej

II-IV.2020

A. Kiczek, J. Fołta

  1.  

Powiatowy Konkurs Literacki

21 Luty2020

Poloniści, A. Wilczyńska

  1.  

Szkolny konkurs” Matematyka w obiektywie”

Luty 2020

E. Buksa, M. Szramik

  1.  

Biochemikuj

10 Marzec 2020

J. Hawryłko, I. Jarosz, D. Kamińska, S. Zielińska

  1.  

English Ace

Marzec 2020

E. Gruca- Drążek

  1.  

„English Champion”

Marzec 2020

A. Jamróz, E. Gruca- Drążek

  1.  

Turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych

Marzec 2020

T. Duda

  1.  

Language Master

06.III.2020

W. Trelka, K. Tuczapski, Ł. Stec

  1.  

Śladem Wielkich Polaków

marzec

A. Wasiuta, M. Martynowicz

  1.  

Teen Show

marzec

M. Czerwińska

  1.  

Juliusz Słowacki i jego epoka

Kwiecień

A. Wasiuta, M. Martynowicz

  1.  

Konkurs Energia Odnawialna

Kwiecień 2020

J. Hawryłko, I. Jarosz, A. Janusz, B. Marciniec

  1.  

Ogolnopolski Konkurs Wiedzy o Austrii

Austria- Kraj i mieszkańcy

Kwiecień 2019

M. Zwolska

  1.  

Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania

 

R. Wilamowska

  1.  

Olimpiada „Losy żołnierza…”

2019/2020

W. Woszczak

  1.  

Olimpiada Historyczna

2019/2020

G. Duda, E. Kopciuch

  1.  

Olimpiada Wiedzy o Prawie

2019/2020

E. Kopciuch

  1.  

Konkurs historyczny w/g oferty

2019/2020

G. Duda, E. Kopciuch

  1.  

Alchemik- ogólnopolski konkurs chemiczny

2019/2020

D. Kamińska, S. Zielińska

  1.  

Podkarpacki Konkurs Chemiczny

2019/2020

D. Kamińska

  1.  

Konkursy z j. niemieckiego

2019/2020

M. Czerwińska

  1.  

Konkursy geograficzne i ekologiczne

2019/2020

B. Marciniec

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support