Kalendarz olimpiad i konkursów

WYKAZ OLIMPIAD I KONKURSÓW 2017/2018

LP. KONKURS / OLIMPIADY TERMIN Nauczyciel – Opiekun
1. Regionalny konkurs recytatorski
 i poetycki im. Jerzego Hordyńskiego – eliminacje
Wrzesień/ Październik P. Laskowska
2. Konkurs historyczny JPN Październik, Grudzień A. Wasiuta, 
A. Wilczyńska, 
W. Woszczak
3. Konkurs szkolny z j. angielskiego Październik, Grudzień, Luty, Marzec A. Janusz, 
E. Gruca-Drążek
4. Olimpiada biologiczna Październik J. Hawryłko
5. Konkurs SZUMED Październik J. Hawryłko
6. Mistrzostwa Szkoły w szachach Październik W. Kumor
7. Szkolny etap konkursów matematycznych: XXXIII Konkurs matematyczny im. prof., Jana Marszała Październik M. Szramik

I. Kud -Cużytek

8. Szkolny etap VIII edycji Konkursu matematycznego w technice dla technikum Październik J. Nowak

M. Szramik

9. Olimpiada geograficzna I etap Październik A. Janusz
10. Ogólnopolska olimpiada o diamentowy Indeks AGH Październik- Listopad A. Janusz
11. Olimpiada z j. niemieckiego Październik Listopad M. Czerwińska
12. Konkurs szkolny z j. angielskiego Październik, Grudzień, Luty, Marzec A. Jamróz, 
E. Gruca-Drążek
13. Jarosławskie potyczki ortograficzne eliminacje Październik A. Wilczyńska

P. Laskowska

14. Laur impresji – Eliminacje Październik  Poloniści
15. Konkurs historyczny JPN Październik, Grudzień A. Wasiuta, 
A. Wilczyńska,
W. Woszczak
16. Licealiada Powiatowa w piłce ręcznej chłopców Październik, Listopad A. Przewrocki
17. Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej 26-27 Październik B. Świątek, W. Fołta
18. Olimpiada z j. angielskiego Listopad  E. Gruca-Drążek
19. Olimpiada literatury i języka polskiego – etap szkolny Listopad A. Wilczyńska
20. Olimpiada HIV-AIDS – Etap szkolny Listopad I. Jarosz

B. Pajda

21. Olimpiada wiedzy o Żywieniu i Żywności Listopad J. Hawryłko
22. Olimpiada teologii katolickiej Listopad C. Sura
23. Olimpiada wiedzy o Państwie i Prawie Listopad, Grudzień E. Kopciuch
24. Szkolny etap konkursu ZUS
 „ Ubezpieczenia społeczne”
Listopad W. Wyczawski
25. Podkarpacki Konkurs Chemiczny
im. Ignacego Łukasiewicza
Listopad D. Kamińska
26. Olimpiada Historyczna Listopad, Styczeń G. Duda, 
W. Woszczak
27. Szkolny Konkurs Gramatyczny z języka niemieckiego Grudzień M. Pruchnicka, 
M. Zwolska
28. Szkolny konkurs Eurowizji 6 Grudzień E. Gruca – Drążek,

A. Janusz, 
K. Tuczapski

29. Licealiada powiatowa w piłce siatkowej dziewcząt Grudzień R. Wróbel
30. Olimpiada Myśli Jana Pawła II Grudzień C. Sura
31. Olimpiada wiedzy Ekologicznej Styczeń J. Hawryłko
32. Szkolny etap Konkursu: XVIII Podkarpacki Konkurs Matematyczny
 im. Franciszka Leji
Styczeń- Luty M. Szramik

E. Buksa

33. Licealiada powiatowa w koszykówce chłopców Styczeń, Luty P. Berwisz
34. Międzyklasowy halowy turniej piłki nożnej chłopców Styczeń, Kwiecień P. Berwisz
35. Wojewódzki konkurs Wiedzy Technicznej Luty D. Kamińska

M. Szramik

36. Szkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych Luty, Marzec M. Sosnowy, 
M. Pruchnicka
37. Ogólnopolski konkurs chemiczny Alchemik Marzec D. Kamińska

S. Zielińska

38. Turniej halowej piłki nożnej dla gimnazjalistów (dni otwarte szkoły) Marzec P. Berwisz, 
A. Przewrocki
39. Language Master  8 Marzec W. Trelka
40. Lutnia Safony- eliminacje Marzec poloniści
41. Juliusz Słowacki i jego epoka – eliminacje Marzec M. Martynowicz
42. Rozgrywki międzyszkolne dziewcząt w piłce siatkowej Kwiecień, Maj, Czerwiec J. Fołta, 
R. Wróbel
43. Śladami Wielkich Polaków – eliminacje Kwiecień A. Wasiuta
44. Olimpiada Chemiczna   D. Kamińska