Kalendarz imprez szkolnych

KALENDARZ IMPREZ SZKOLNYCH 2019/2020

LP.

NAZWA IMPREZY SZKOLNEJ

TERMIN

ORGANIZATOR

  1.  

Inauguracja Rozpoczęcia Roku Szkolnego

02.09.2019

A. Przewrocki

  1.  

Europejski Dzień Języków Obcych

26.09.2019

E. Gruca- Drążek

K. Podolak

A. Jamróz

  1.  

Fabularna gra terenowa „Odcisk historii” w ramach Projektu Ogólnopolskiego Patroni Szkół

IX

M. Martynowicz

  1.  

Dzień Głośnego Czytania

X

K. Tuczapski

K. Podolak

E. Gruca Drążek

  1.  

Szkolne potyczki ortograficzne

Październik

Nauczyciele j. polskiego

  1.  

Licealiada powiatowa z piłki ręcznej

X

J. Fołta

  1.  

Organizacja wystawy historycznej” Jarosławskie w czasie II wojny Światowej”

X

E. Kopciuch, G. Duda

  1.  

Turniej integracyjny klas pierwszych

Październik 2019

P. Pajda + Wychowawcy klas pierwszych

  1.  

Akademia z okazji Dnia Nauczyciela

Październik 2019

Nauczyciele j. polskiego

  1.  

Gra miejska” Jarosławskie w czasie II wojny światowej”

10.10.2019

E. Kopciuch, G. Duda

  1.  

Dzień Krajobrazu

20.10.2019

B. Marciniec

  1.  

Licealiada powiatowa z piłki siatkowej

XI

A. Kiczek, R. Wróbel

  1.  

Zbiórka zniczy –odwiedziny z uczniami grobów zmarłych nauczycieli

Listopad 2019

J. Fołta

  1.  

Konkurs Wiedzy o krajach niemieckich obszaru językowego dla uczniów szkół podstawowych z powiatu

15 listopada 2019

Nauczyciele języka niemieckiego

  1.  

Jarosławskie Potyczki Ortograficzne etap szkolny

Listopad 2019

A.Wilczyńska

  1.  

AIESEC

XI-XII

A. Wróbel

M. Drapała

A. Hołowacz

  1.  

Szkolny Konkurs Eurowizji

06.12.2019

A. Jamróz

E. Gruca-Drążek

A. Wróbel

K. Tuczapski

  1.  

Kiermasz świąteczny

Grudzień 2019

C.Sura

  1.  

Jasełka

Grudzień 2019

Nauczyciele j. angielskiego

  1.  

Szlachetna paczka

Grudzień 2019

B. Pajda

  1.  

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego etap szkolny

Grudzień 2019

A. Wilczyńska

M. Martynowicz

  1.  

Licealiada powiatowa z piłki koszykowej

XII-I

P. Berwisz

  1.  

Orszak Trzech Króli

Styczeń 2020

C.Sura

  1.  

Szkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

I semestr 2019/2020

M. Zwolska

E. Stokłosa

  1.  

Teatr Wild West

I semestr 2019/2020

W. Trelka

  1.  

Szkolny konkurs MASZ TALENT

Luty 2020

B. Krukowska,

R. Wilamowska

  1.  

Studniówka

15 Luty 2020

Wychowawcy klas maturalnych

  1.  

Powiatowy Konkurs Literacki” przez literaturę do historii i kultury…”

Luty 2020

A. Wilczyńska,

A. Wasiuta

  1.  

Spotkanie z podróżnikiem

II-III

A. Janusz

  1.  

Dzień Otwarty Szkoły

20.03.2020

R. Pasternak,

E. Gruca- Drążek,

A. Jamróz

  1.  

Turniej Matematyczny klas pierwszych

Marzec 2020

E. Buksa, M. Szramik

  1.  

Konkurs j. angielskiego LANGUAGE MASTER

06.03.2020

W. Trelka, K. Tuczapski, Ł. Stec

  1.  

Dzień św. Patryka

III

A. Wróbel

A. Hołowacz

  1.  

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych – Akademia

Kwiecień 2020

B. Krukowska

B. Kuc

  1.  

Pola Nadziei

Kwiecień 2020

C.Sura

  1.  

Rocznica ogłoszenia

Konstytucji 3-go Maja

Maj 2020

W. Woszczak

  1.  

Zakończenie Roku Szkolnego

26.06.2020

A. Przewrocki

  1.  

Szkolne konkursy plastyczne, filozoficzne

Cały rok szkolny

B. Jagieła

  1.  

Spotkanie z ciekawymi osobami

Cały rok szkolny

R. Pasternak

  1.  

Happeningi ekologiczne

Cały rok szkolny

B. Marciniec

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support