Kalendarz imprez szkolnych

KALENDARZ IMPREZ SZKOLNYCH 2018/2019

NAZWA IMPREZY SZKOLNEJ TERMIN  ORGANIZATOR
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 03.09.2018 A. PRZEWROCKI
KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW wrzesień 2018 SAMORZĄD UCZNIOWSKI
AKCJE WOLONTARIATU cały rok szkolny E.GAJOS
E.KALINOWSKA
A. HOŁOWACZ
SALON MATURZYSTÓW wrzesień 2018 K.TUCZAPSKI
SPOTKANIA Z CIEKAWYMI OSOBAMI- WARSZTATY cały rok szkolny R.PASTERNAK

M.ZWOLSKA

WARSZTATY JĘZYKOWE Z OBCOKRAJOWCAMI wrzesień 2018 A. WRÓBEL
NARODOWE CZYTANIE wrzesień 2018 POLONIŚCI
ODCZYT   HISTORYCZNY 17.09.2018 W. WOSZCZAK
WARSZTATY WYMOWY 26.09.2018 E. GRUCA-DRĄŻEK
DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA wrzesień 2018 E. GRUCA-DRĄŻEK,
 K. PODOLAK,
K. TUCZAPSKI,
M. SOSNOWY
EUROPEJSKI  TYDZIEŃ  SPORTU wrzesień 2018 WSZYSCY NAUCZYCIELE
PIERWSZA POMOC – SZKOLENIE DLA KLAS MATURALNYCH wrzesień 2018 M. RODZINKA
WSPÓŁPRACA Z PCK- WYJŚCIE NA POBÓR KRWI, ZBIÓRKA  09.2018-06.2019 J. FOŁTA
AKCJA NAKRĘTKA od 09.2018-06.2019 J. FOŁTA
PIELGRZYMKA KLAS MATURALNYCH październik 2018  KS. Ł. MAJCHROWSKI,
 WYCHOWAWCY KLAS MATURALNYCH
SZKOLNY KONKURS Z OKAZJI 40 ROCZNICY WYBORU JANA PAWŁA II październik 2018 C. SURA,
 KS. Ł. MAJCHROWSKI,
 M. MARTYNOWICZ
TURNIEJ INTEGRACYJNY KLAS PIERWSZYCH październik 2018 E. GAJOS
ZBIÓRKA ZNICZY – WYJŚCIE NA GROBY ZMARŁYCH NAUCZYCIELI październik 2018 J. FOŁTA
ORGANIZATOR POWIATOWEJ LICEALIADY W PIŁCE RĘCZNEJ październik 2018 J. FOŁTA
ETAP SZKOLNY KONKURSU ” MATEMATYKA W TECHNICE” DLA TECHNIKUM październik 2018 J. NOWAK
OLIMPIADA WIEDZY GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ październik 2018 B. ŚWIĄTEK
SZKOLNY KONKURS W 40 ROCZNICE WYBORU JANA PAWŁA II
ü  KAT. ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ,
ü  KAT. KONKURS RECYTATORSKI,
ü  KAT. KONKURS PLASTYCZNY
październik 2018 C. SURA,
 M. MARTYNOWICZ
ŚWIĘTO  KEN październik 2018 A. WILCZYŃSKA,
 A. WASIUTA,
P. LASKOWSKA
SZKOLNE POTYCZKI ORTOGRAFICZNE październik 2018 A. WILCZYŃSKA,
 P. LASKOWSKA
SZKOLNE KONKURSY (PLASTYCZNY, WIEDZY DYDAKTYCZNEJ DROGI POLSKI DO NIEPODLEGŁOŚCI) październik 2018

listopad 2018

G. DUDA,
 E. KOPCIUCH
SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY -100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI październik 2018

listopad 2018

G. DUDA,
 E. KOPCIUCH
UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM ODŚPIEWANIU HYMNU POLSKIEGO listopad 2018 G. DUDA,
E. KOPCIUCH
B. KRUKOWSKA
AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI listopad 2018 G. DUDA,
E. KOPCIUCH,
M. MARTYNOWICZ
PODKARPACKIE TARGI EDUKACYJNE listopad 2018 M.RODZINKA
ETAP SZKOLNY OLIMPIADY OGÓLNOPOLSKIEJ” WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH” listopad 2018 W. WYCZAWSKI
OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI ETAP SZKOLNY listopad 2018 J. HAWRYŁKO
OLIMPIADA BIOLOGICZNA listopad 2018 J. HAWRYŁKO
AKADEMIA Z OKAZJI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI listopad 2018 G. DUDA,
E. KOPCIUCH,
M. MARTYNOWICZ
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO listopad 2018 A. WILCZYŃSKA,
M. MARTYNOWICZ
OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MITOLOGII ” ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ JANA KOCHANOWSKIEGO” listopad 2018. marzec 2019 A. WASIUTA,
M. MARTYNOWICZ
SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM listopad/ grudzień 2018 A. JANUSZ
SZLACHETNA PACZKA grudzień 2018 E. GAJOS,
M. MARTYNOWICZ,
C. SURA
KIERMASZ ŚWIĄTECZNY grudzień 2018 C. SURA
WIGILIA  SZKOLNA grudzień 2018 WSZYSCY WYCHOWAWCY
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DLA GIMNAZJALISTÓW – MIKOŁAJKOWY grudzień 2018 A. KICZEK,
R. WRÓBEL
SZKOLNY KONKURS EUROWIZJI 06.12.2018 A. JAMRÓZ,
E. GRUCA-DRĄŻEK,
 A. WRÓBEL,
 K. TUCZAPSKI
ODCZYT 13.12.2018 W. WOSZCZAK
ORSZAK TRZECH KRÓLI styczeń 2019 C. SURA
OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ – ETAP SZKOLNY styczeń 2019 J. HAWRYŁKO
II EDYCJA KONKURSU MATEMATYCZNEGO ” MAT WIT” styczeń 2019
marzec 2019
I. KUD-CUŻYTEK,
D. JANUSZ
POWIATOWY KONKURS LITERACKI luty 2019 POLONIŚCI
STUDNIÓWKA 09.02.2019 WYCHOWAWCY KLAS MATURALNYCH
DZIEŃ ŚW. PATRYKA marzec 2019 A. WRÓBEL,
A. HOŁOWCZ
TURNIEJ MATEMATYCZNY marzec 2019 E.BUKSA,
M. SZRAMIK
LANGUAGE MASTER marzec 2019 W. TRELKA,
 Ł. STEC,
 K. TUCZAPSKI
II EDYCJA KONKURSU GEOGRAFICZNEGO marzec 2019 B. MARCINIEC,
 A. JANUSZ
JULIUSZ SŁOWACKI JEGO EPOKA – ELIMINACJE SZKOLNE marzec 2019 A. WASIUTA,
M. MARTYNOWICZ
ŚLADEM WIELKICH POLAKÓW- ELIMINACJE SZKOLNE marzec 2019 A. WASIUTA,
M. MARTYNOWICZ
ETAP SZKOLNY OTWP MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM marzec 2019
kwiecień 2019
J. NOWAK
ROZGRYWKI MIĘDZYKLASOWE W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT marzec 2019
maj 2019
A. KICZEK,
J. FOŁTA,
R. WRÓBEL
PREMIERA SPEKTAKLU SZKOLNEJ GRUPY TEATRALNEJ marzec 2019 A.WILCZYŃSKA
P.LASKOWSKA
DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY marzec 2019 A.JAMRÓZ,
E.GRUCA- DRĄŻEK
E. GAJOS
R.PASTERNAK
POLA NADZIEI kwiecień 2019 C. SURA
DZIECI DZIECIOM-WIELKANOCNY DAR SERCA kwiecień 2019 E. GAJOS
ETAP SZKOLNY KONKURSU MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM kwiecień 2019 W. WYCZAWSKI
OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERATURY FANTASY kwiecień 2019 M. MARTYNOWICZ,
 A. WASIUTA
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH kwiecień 2019 B.KRUKOWSKA – PROGRAM ARTYSTYCZNY
 TEATR ANGLOJĘZYCZNY I semestr 2018/2019 W. TRELKA,
A. JAMRÓZ
KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I semestr 2018/2019 M. ZWOLSKA
ODCZYT 10.04.2019 W. WOSZCZAK
ODCZYT – KONSTYTUCJA 03.05.2019 W. WOSZCZAK
„TOP 5” KONKURS PIĘCIU NAJBARDZIEJ POCZYTNYCH POZYCJI połowa II półrocza R. WILAMOWSKA,
B. KRUKOWSKA,
E. SKOTNICKA
KIERMASZE SZKOLNE cały rok szkolny  C. SURA
SZKOLNY „MAM TALENT”- KONKURS TALENTÓW marzec 2019  R. WILAMOWSKA,
B. KRUKOWSKA,
E. SKOTNICKA
DZIEŃ SPORTU czerwiec 2019 A. KICZEK,
J. FOŁTA
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 21.06.2019 A. PRZEWROCKI

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support