Geodezja

ZESTAWIENIE OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W KONKURSACH
I OLIMPIADACH WIEDZY GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ

 

kolorem zielonym oznaczono indywidualnych finalistów etapu centralnego

kolorem pomarańczowym laureatów w klasyfikacji indywidualnej lub drużynowej

ROK

Numer i miejsce Konkursu

Miejsce

zespołu

Skład zespołu

Miejsce indywidualne

2015

XXXVII Bydgoszcz

VII

Magryś Karolina

26

Niemiec Marcin

18

Rachwał Szymon

27

2014

XXXVI Opole

IV

Chrzanowski Dariusz

17

Czerwonka Dominik

11

Skubik Maciej

8

2013

XXXV Białystok

II

Karaś Wojciech

6

Niedużak Kamil

12

Szpilka Rafał

2

 

2012

 

XXXIV Jarosław

 

IV

Kubejko Sebastian

3

Karaś Wojciech

8

Obirek Piotr

25

 

2011

 

XXXIII Rzeszów

 

I

Krysa Rafał

11

Morawski Kamil

18

Mędroń Rafał

20

 

2010

 

XXXII Lublin

 

X

Wojtas Michał

10

Ferenc Damian

 

Wach Paweł

 

 

2009

 

XXXI Żelechów

 

II

Ferenc Damian

6

Szewczyk Łukasz

24

Sołek Marek

43

 

2008

 

XXX Białystok

 

IX

Michalik Michał

15

Wardęga Tomasz

33

Kurpiel Sławomir

70

 

2007

 

XXIX Opatów

 

II

Ilba Mateusz

7

Magdziak Marcin

 

Żołnierz Marta

 

 

2006

 

XXVIII Opatów

 

V

Telega Artur

7

Ilba Mateusz

12

Stopa Krzysztof

15

 

2005

 

XXVII Żelechów

 

III

Jędruchów Damian

3

Pawlak Sławomir

10

Czopik Artur

16

 

2004

 

XXVI Łódź

 

XI

Bat Łukasz

50

Rudziński Rafał

57

Ryfa Tomasz

51

 

2003

 

XXV Kraków

 

III

Wójcik Piotr

7

Karaś Kamil

10

Orłowski Marek

23

 

2002

 

XXIV Żelechów

 

XI

Martyka Jadwiga

22

Szuper Karolina

34

Wójcik Piotr

39

 

2001

 

XXIII Toruń

 

VIII

Kubas Paweł

13

Jaszczycha Piotr

22

Martyka Jadwiga

48

 

2000

 

XXII Gdańsk

 

VI

Krupa Joanna

4

Patro Jacek

15

Bober Paweł

31

 

1999

 

XXI Gdańsk

 

II

Bober Paweł

3

Krupa Joanna

7

Grad Aleksander

16

 

1998

 

XX Białystok

 

II

Grabowski Marcin

5

Grad Aleksander

19

Tomas Lesław

30

 

1997

 

XIX Toruń

 

V

Drak Marek

12

Kołodziej Arkadiusz

17

Grabowski Marcin

36

 

1996

 

XVIII Katowice

III

Kraska Rafał

3

Dzieża Anna

4

Mac Piotr

38

 

1995

 

XVII Lublin

 

I

Różak Tomasz

4

Serkis Robert

5

Kraska Rafał

7

 

1994

 

XVI Łódź

 

III

Rusinek Piotr

1

Różak Tomasz

2

Szubiak Tomasz

22

1992

XIV Warszawa

VIII

Szczepański Adam

7

1991

XIII Poznań

III

Gierat Robert

Nieckarz Zenon

2

3

1990

XII Zielona Góra

VII

Fejdacz Andrzej

9

1986

VIII Białystok

IV

Kołacz Marek

3

1985

VII Opole

V

Rzeczyca Andrzej

2

1983

V Lublin

V

Grochowicz Ryszard

7

Ułatwienia dostępu

Godło

Misja szkoły

Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu wyposaża swoich uczniów w wiedzę i umiejętności oraz kształtuje postawy, które pomogą im znaleźć się w społeczeństwie, a także sprostać wyzwaniom, jakie niesie szybki rozwój cywilizacji.

BIP

Do wakacji pozostało

Kontakt

Sekretariat szkoły

czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.30 do 15.30

tel./fax. 16 621 32 82
16 621 64 98
e-mail: sekretariat@tdgjar.edu.pl

Adres

ul. Świętego Ducha 1
37-500 Jarosław
woj. podkarpackie

Mapa Dojazdu

Strony godne uwagi

Powiat Jarosławski

Miasto Jarosław

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu

PWSTE w Jarosławiu

Zobacz też...

Baner Baner Baner