Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ALCHEMIK!!!

Dnia 9 marca 2017r. już trzeci raz odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ALCHEMIK organizowany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy Kultury Regionalnej w Warszawie. Stowarzyszenie prowadzi współpracę merytoryczną w zakresie organizacji konkursu z Uniwersytetem Warszawskim, Akademią Sztuk Pięknych oraz Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Celem konkursu było utrwalenie wiedzy z zakresu nauk ścisłych oraz aktywizacja miłośników chemi poprzez dalsze rozwijanie ich umiejętności. Tym razem zmagania konkursowe podjęli uczniowie klas I i II. Krajowy Komitet Organizacyjny tegorocznej edycji „ALCHEMIKA” uprzejmie informuje, że wśród uczestników konkursu, a przystąpiło ich 49z naszej szkoły,z klas I b, Ic, II b, II c, II n,Im, Ia, najlepszy wynik, a tym samym „ Złoty” Dyplom Wyróżnienia uzyskał: Sebastian Sobolewski, uczeń klasy II b. Wśród uczniów wyróżnionych znaleźli się również:
1. Jakub Flis – klasa Im
2. Marta Malec – klasa IIc

Wszystkim uczniom, którzy rywalizowali w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie chemii! Szkolni Organizatorzy Konkursu:
Dorota Kamińska, Joanna Hawryłko, Joanna Pióro