IV edycja wojewódzkiego Konkursu „Śladem Wielkich Polaków"

7 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu odbyła się IV edycja wojewódzkiego Konkursu „Śladem Wielkich Polaków".
Patronat nad Konkursem objęli m.in. Marszałek Województwa Podkarpackiego, Wojewoda Podkarpacki, Podkarpacki Kurator Oświaty, Starosta Powiatu Jarosławskiego i Burmistrz Miasta Jarosławia.

Tegoroczna edycja poświęcona była życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego. Uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca we wszystkich trzech kategoriach:

- w kategorii plastycznej: I miejsce Ewa Kubasik (I m), III miejsce Anna Kazub (2 m)

- w kategorii recytacja: II miejsce Aleksandra Babij (1 j), III miejsce Marcelina Wilczek (I b)

- w kategorii wiedza i twórczość: I miejsce Emilia Matrejek (I m), III miejsce Monika Socha (2m), wyróżnienie Michał Słoma (I b).

Gratulujemy !