Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Technicznej

logoW Zespole Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu w ubiegłą środę - 12 lutego, odbył się II etap ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Technicznej. Jednym z uczestników zmagań konkursowych był uczeń naszej szkoły - Jarosław Macnar z klasy 2M. Uzyskał on 19. miejsce spośród wszystkich piszących, tym samym kwalifikując się do finałowego III etapu.

Zadania obejmowały wiedzę z takich dziedzin jak: matematyka, fizyka, chemia, informatyka i technika. Konkurs jest objęty patronatem naukowym przez Uniwersytet Rzeszowski, PWSTE w Jarosławiu, Politechnikę Rzeszowską oraz Politechnikę Lubelską.

Opiekunem ucznia była Pani Maria Chłopek.

Zobacz: Lista osób zakwalifikowanych do finału KWT dla szkół ponadgimnazjalnych - miejsca od 1 do 40.

Do końca wakacji zostało: