Konkurs Ortograficzny z języka angielskiego

DSCN7068

W czwartek 11 kwietnia br. w naszej szkole, odbył się Konkurs Ortograficzny z języka angielskiego. Do etapu szkolnego przystąpiło 40 uczniów, którzy zostali podzieleni na 2 grupy. Tekst konkursowy został przeczytany przez nauczycielki języka angielskiego: Panią Renatę Tomakę-Pasternak i Panią Ewelinę Gajos. Do kolejnego etapu przeszli:

1. Macnar Jarosław 1m
2. Sawa Mateusz 1j
3. Borusowski Kacper 1n

Nasi uczniowie będą nas reprezentować w III Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym, który odbędzie się we wtorek 16 kwietnia w Zespole Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Trzymamy kciuki i gratulujemy zwycięzcom.

Klikając w fotografię zamieszczoną przed tekstem, wejdziesz do galerii zdjęć

Do rozpoczęcia wakacji pozostało: