Piękne, kolorowe listy „Marzycielskiej Poczty"

P3060315

6 marca uczniowie klasy 2 b uczestniczyli w akcji „Marzycielska Poczta". 37 osób z wielkim entuzjazmem tworzyło na lekcji języka angielskiego piękne, kolorowe listy.

W swoich pracach pisali m.in kilka słów o sobie, swoich zainteresowaniach, opowiadali o szkole, a przede wszystkim życzyli spełnienia marzeń, dużo radości i pogody ducha. Moc ciepłych słów powędrowało do Moniki, Mateusza i Natalki.

Mamy nadzieje, że po przeczytaniu listów na twarzach naszych podopiecznych zagości uśmiech i radość.

Gabriela Piotrów

Klikając w fotografię zamieszczoną przed tekstem, wejdziesz do galerii zdjęć

Do końca wakacji zostało: