Zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych

DSC 6941

27 kwietnia br. odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych maturzystów.

O godz. 11 uczniowie klas maturalnych Mszą św. w Kolegiacie, dziękowali Panu Bogu za czas nauki w szkole średniej. Eucharystię w intencji młodzieży sprawował ks. Władysław Dubiel, katecheta naszej szkoły. Uczniom w modlitwie towarzyszyli również, nauczyciele i wychowawcy. Po Mszy św. uczestnicy liturgii, zwyczajem lat ubiegłych, zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie, na schodach Jarosławskiej Kolegiaty.

Dalsza część uroczystości odbyła się w budynku szkoły. Na sali gimnastycznej zebranych uczniów, nauczycieli i przybyłych gości, przywitał dyrektor ZSDGiL Pan Tadeusz Panek. W swoich słowach skierowanych do maturzystów podkreślił, że czas młodości jest najpiękniejszym okresem w życiu każdego człowieka: „Wy droga młodzieży spędziliście go w tej szkole. Niech to co nauczyliście się tutaj zaowocuje w przyszłości". W imieniu maturzystów głos zebrała uczennica Kasia Kubejko, która podziękowała nauczycielom za wszelki trud w przygotowaniu najstarszych klas do egzaminu dojrzałości.

Najważniejszym punktem uroczystości było wręczenie uczniom nagród, za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Na zakończenie przyszli maturzyści po raz ostatni zasiedli do szkolnych ław, by otrzymać od swoich wychowawców świadectwo ukończenia szkoły. Teraz przed nimi już tylko matura.

Joanna Pietluch

Zapraszamy do obejrzenia galerii fotograficznej. Fot. Marek Biały

Zdjęcia przed Kolegiatą

Ułatwienia dostępu

Godło

Misja szkoły

Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu wyposaża swoich uczniów w wiedzę i umiejętności oraz kształtuje postawy, które pomogą im znaleźć się w społeczeństwie, a także sprostać wyzwaniom, jakie niesie szybki rozwój cywilizacji.

BIP

Do wakacji pozostało

Kontakt

Sekretariat szkoły

czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.30 do 15.30

tel./fax. 16 621 32 82
16 621 64 98
e-mail: sekretariat@tdgjar.edu.pl

Adres

ul. Świętego Ducha 1
37-500 Jarosław
woj. podkarpackie

Mapa Dojazdu

Strony godne uwagi

Powiat Jarosławski

Miasto Jarosław

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu

PWSTE w Jarosławiu

Zobacz też...

Baner Baner Baner