Michał Archanioł – Patron Powiatu Jarosławskiego

2017-09-29oppj1

W dniu 29 września br. obchodziliśmy w naszej szkole Święto Patrona Powiatu Jarosławskiego. W tym dniu odbyło się uroczyste odczytanie apelu o patronie powiatu, Michale Archaniele. Zorganizowano również konkurs literacko – plastyczny pt. „Michał Archanioł – Patron Powiatu Jarosławskiego”.

Pierwsze trzy miejsca zajęły uczennice klasy 2a, którym gratulujemy!

I miejsce – Zuzanna Wójcicka;

II miejsce - Paulina Babiarz;

III miejsce - Karolina Płaczek;

Uczennice otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Tego dnia reprezentacja uczniowska uczestniczyła również w koncercie zespołu Mr. Pollack, który odbył się w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Jarosławiu.

Celina Sura

2017-09-29oppj2