Bliskość natury, spokój lasu . . .

2017-09-28radawa1m

W czwartek, 28 września br. uczniowie  kl. 1a, 1n oraz 1p wraz z wychowawczyniami, p. Marzeną Martynowicz, p. Eweliną Buksą oraz p. Gabrielą Dudą udali się na ognisko do Radawy.

            Wycieczka miała na celu zintegrowanie klas. Zaraz po przybyciu na miejsce większa część grupy udała się na Orlik, zaś reszta rozeszła się, korzystając  z okolicznych atrakcji, których nie brakowało. Po godzinie wszyscy spotkali się przy ognisku, które rozpalili nasi dzielni chłopcyz kl.1a, a po chwili ruszt zapełnił się kiełbaskami i chlebem. Nie zabrakło także pieczonych ziemniaczków. Wesołe piosenki śpiewane przez dziewczyny rozbrzmiewały niemal cały czas, przerywane jedynie salwami śmiechu i pozowaniem do zdjęć. Walory krajoznawcze, świeże powietrze i piękne słońce sprzyjały aktywnemu wypoczynkowi.

            Wycieczka zakończyła się klasowymi zdjęciami. Wszyscy wyjechali stamtąd bogatsi o przyjemne wspomnienia i wiele śmiesznych zdjęć. 

Karolina Barylak kl. 1a 2017-09-28radawa2m 2017-09-28radawa3

Zobacz pozostałe zdjęcia

Ułatwienia dostępu

Godło

Misja szkoły

Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu wyposaża swoich uczniów w wiedzę i umiejętności oraz kształtuje postawy, które pomogą im znaleźć się w społeczeństwie, a także sprostać wyzwaniom, jakie niesie szybki rozwój cywilizacji.

BIP

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało

Kontakt

Sekretariat szkoły

czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.30 do 15.30

tel./fax. 16 621 32 82
16 621 64 98
e-mail: sekretariat@tdgjar.edu.pl

Adres

ul. Świętego Ducha 1
37-500 Jarosław
woj. podkarpackie

Mapa Dojazdu

Strony godne uwagi

Powiat Jarosławski

Miasto Jarosław

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu

PWSTE w Jarosławiu

Zobacz też...

Baner Baner Baner