Bliskość natury, spokój lasu . . .

2017-09-28radawa1m

W czwartek, 28 września br. uczniowie  kl. 1a, 1n oraz 1p wraz z wychowawczyniami, p. Marzeną Martynowicz, p. Eweliną Buksą oraz p. Gabrielą Dudą udali się na ognisko do Radawy.

Wycieczka miała na celu zintegrowanie klas. Zaraz po przybyciu na miejsce większa część grupy udała się na Orlik, zaś reszta rozeszła się, korzystając  z okolicznych atrakcji, których nie brakowało. Po godzinie wszyscy spotkali się przy ognisku, które rozpalili nasi dzielni chłopcyz kl.1a, a po chwili ruszt zapełnił się kiełbaskami i chlebem. Nie zabrakło także pieczonych ziemniaczków. Wesołe piosenki śpiewane przez dziewczyny rozbrzmiewały niemal cały czas, przerywane jedynie salwami śmiechu i pozowaniem do zdjęć. Walory krajoznawcze, świeże powietrze i piękne słońce sprzyjały aktywnemu wypoczynkowi.

Wycieczka zakończyła się klasowymi zdjęciami. Wszyscy wyjechali stamtąd bogatsi o przyjemne wspomnienia i wiele śmiesznych zdjęć.

Karolina Barylak kl. 1a 2017-09-28radawa2m 2017-09-28radawa3

Zobacz pozostałe zdjęcia