Wycieczka integracyjna do Rzymu? Dlaczego nie?!

2017-09-28-1j4

Uczniowie klasy 1 językowej, chcąc poznać się bliżej, wybrali się wraz z wychowawczynią panią Agatą Wilczyńską i panią pedagog Bernadettą Pajdą do Coloseum.
Co prawda tego bliżej Jarosławia ale pobyt okazał się niezwykle udany. Było coś dla ciała - kręgle i pizza (żeby nie byłoJęzykwłoska) ale też dla ducha - bowiem wzorem pary prezydenckiej - Sylwia Kądziołka i Jakub Sudoł czytali nam fragmenty  "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego. Czy wiemy o sobie więcej? Z pewnością. No cóż, pobyt w nowej szkole zapowiada się wspaniale! A teraz...pora wziąć się do książek.

2017-09-28-1j2