Spotkanie z rodzicami klas pierwszych

Tradycyjne w naszej szkole spotkanie z rodzicami klas pierwszych odbyło się w piątek, 15 września. Po przedstawieniu wychowawców, zapoznaniu z historią szkoły i obowiązującymi w niej zasadami, rodzice dowiedzieli się nieco o kierunkach nauczania i życiu szkolnym.
Zostały również zaprezentowane prototypy koszulek, które będą wyróżniać naszych uczniów wśród jarosławskiej młodzieży szkolnej.
Po ogólnej prezentacji na sali gimnastycznej, rodzice spotkali się w salach z wychowawcami klas.