DZIEŃ ZIEMI 2017 w GEO

W dniu 24.04.2017 r. uczniowie klasy 1b przygotowali szkolne obchody Dnia Ziemi. Wspólnie z kolegami i koleżankami uczcili ten dzień, zdobiąc się różnokolorowymi wiankami oraz kwiatami. Tego dnia szkolne korytarze były pełne plakatów, które nawoływały do troski o środowisko naturalne.

Uczniowie chcieli w ten sposób zwiększyć świadomość społeczności uczniowskiej na temat tego, jak kruchy jest ekosystem planety ludzi. Podczas długiej przerwy promowali oni postawy ekologiczne, rozdając zielone balony z napisem "Bądź EKO!". Zatroszczyli się również o to, aby przeprowadzić wywiady z uczniami, chcąc dowiedzieć się jakie znaczenie mają dla nich obchody Dnia Ziemi. Całemu wydarzeniu towarzyszyły uśmiechy i radość, udzielające się społeczności szkolnej. Sądzę, że złote myśli związane tematycznie z obchodzonym świętem, niewątpliwie pozostaną w pamięci wszystkich, którzy je otrzymali, czyniąc tym samym z uczniów naszego liceum, młodych ekologów.

 

Opracowała:

Oliwia Oleksiewicz

Ułatwienia dostępu

Godło

Misja szkoły

Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu wyposaża swoich uczniów w wiedzę i umiejętności oraz kształtuje postawy, które pomogą im znaleźć się w społeczeństwie, a także sprostać wyzwaniom, jakie niesie szybki rozwój cywilizacji.

BIP

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało

Kontakt

Sekretariat szkoły

czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.30 do 15.30

tel./fax. 16 621 32 82
16 621 64 98
e-mail: sekretariat@tdgjar.edu.pl

Adres

ul. Świętego Ducha 1
37-500 Jarosław
woj. podkarpackie

Mapa Dojazdu

Strony godne uwagi

Powiat Jarosławski

Miasto Jarosław

Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu

PWSTE w Jarosławiu

Zobacz też...

Baner Baner Baner