Wsparcie stypendialne dla uczniów uzdolnionych

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie w dniu 21 czerwca 2016 r. podjął Uchwałę w sprawie ogłoszenia naboru wniosków o przyznanie stypendium dla uczniów szkół gimnazjalnych/ponadgimnazjalnych w ramach projektu Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne – rok szkolny 2016/2017. Zgodnie z przedmiotową uchwałą nabory wniosków o przyznanie stypendium (dla uczniów/uczennic gimnazjów i liceów ogólnokształcących) prowadzone będą w terminach:

1) od 27 czerwca 2016 r. do 11 lipca 2016 r. – uczniowie/uczennice klas drugich i trzecich w roku szkolnym 2016/2017;

2) od 9 do 23 września 2016 r. - uczniowie/uczennice klas pierwszych w roku szkolnym 2016/2017.

Treść ogłoszenia w załączeniu: dokument

Wszystkie dokumenty potrzebne do zgłoszenia oraz aplikacji wspomnianego stypendium, dostepne są do pobrania przez kliknięcie następującego linku

Wszystkich uczniów i rodziców zachęcamy do zaineresowania się tą propozycją.