Ogłoszenia i zapowiedzi wydarzeń

Wsparcie stypendialne dla uczniów uzdolnionych

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie w dniu 21 czerwca 2016 r. podjął Uchwałę w sprawie ogłoszenia naboru wniosków o przyznanie stypendium dla uczniów szkół gimnazjalnych/ponadgimnazjalnych w ramach projektu Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne – rok szkolny 2016/2017. Zgodnie z przedmiotową uchwałą nabory wniosków o przyznanie stypendium (dla uczniów/uczennic gimnazjów i liceów ogólnokształcących) prowadzone będą w terminach:

Więcej: Wsparcie stypendialne dla uczniów uzdolnionych

ZSDGiL CHAMPIONS

ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE NA NAJLEPSZĄ KLASĘ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO. CHĘTNE KLASY PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ DO NAUCZYCIELI JĘZYKA ANGIELSKIEGO W TERMINIE DO 28 PAŹDZIERNIKA 2016R.

Więcej: ZSDGiL CHAMPIONS

Spotkanie z Rodzicami - wywiadówka

13 stycznia 2017 r. (piątek) odbędzie się w naszej szkole spotkanie Nauczycieli z Rodzicami - wywiadówka.

O godz. 16.00 i 17.00 według harmonogramu.

Więcej: Spotkanie z Rodzicami - wywiadówka

Language Master - materiały

Language Master (tylko pierwszy rozdział) - materiały do pobrania

Spotkanie z Rodzicami - wywiadówka