Ogłoszenia i zapowiedzi wydarzeń

ZSDGiL CHAMPIONS

ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE NA NAJLEPSZĄ KLASĘ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO. CHĘTNE KLASY PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ DO NAUCZYCIELI JĘZYKA ANGIELSKIEGO W TERMINIE DO 28 PAŹDZIERNIKA 2016R.

Więcej: ZSDGiL CHAMPIONS

Language Master - materiały

Language Master (tylko pierwszy rozdział) - materiały do pobrania

Naboru wniosków o przyznanie stypendium

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie w dniu 6 czerwca 2017 r. podjął Uchwałę w sprawie ogłoszenia naboru wniosków o przyznanie stypendium dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w ramach projektu Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne – rok szkolny 2017/2018.

Nabory wniosków o przyznanie stypendium (dla uczniów/uczennic gimnazjów i liceów ogólnokształcących) prowadzone będą w terminach:

od 23 czerwca 2017 r. do 10 lipca 2017 r. – uczniowie/uczennice klas drugich i trzecich w roku szkolnym 2017/2018,

od 11 do 25 września 2017 r. – uczniowie/uczennice klas pierwszych liceów ogólnokształcących w roku szkolnym 2017/2018.

Więcej informacji  na stronach:

Do wakacji pozostało