Harmonogram spotkań

HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI

Z RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Lp.

Nazwisko i imię

dzień tygodnia

godzina

  1.  

Berwisz Paweł

CZWARTEK

12:20-13:05

  1.  

Biały Marek

ŚRODA

10:40-11:25

  1.  

Buksa Ewelina

PONIEDZIAŁEK

10:40-11:25

  1.  

Czerwińska Małgorzata

WTOREK

11:30-12:15

  1.  

Drapała Małgorzata

PONIEDZIAŁEK

12:20-13:05

  1.  

Duda Gabriela

PONIEDZIAŁEK

14:50-15:35

  1.  

Fołta Józefa

PIĄTEK

8:45-9:35

  1.  

Gajos Ewelina

ŚRODA

16:40-17:25

  1.  

Gruca-Drążek Elżbieta

WTOREK

9:40-10:25

  1.  

Hawryłko Joanna

PONIEDZIAŁEK

8:50-9:40

  1.  

Hołowacz Aleksandra

WTOREK

9:40-10:25

  1.  

Imiełowski Andrzej

PONIEDZIAŁEK

11:30-12:15

  1.  

Jamróz Agnieszka

WTOREK

9:40-10:25

  1.  

Janusz Anna

ŚRODA

9:40-10:25

  1.  

Janusz Daria

CZWARTEK

9:40-10:25

  1.  

Jarosz Irena

CZWARTEK

8:00-8:45

  1.  

Kalinowska-Bąk Ewa

PIĄTEK

13:10-13:55

  1.  

Kamińska Dorota

WTOREK

11:30-12:15

  1.  

Kiczek Anna

WTOREK

10:40-11:25

  1.  

Kopciuch Ewa

PIĄTEK

10:40-11:25

  1.  

Krukowska Beata

PONIEDZIAŁEK

11:30-12:30

  1.  

Kud-Cużytek Irena

CZWARTEK

9:40-10:25

  1.  

Kumor Witold

CZWARTEK

13:10-13:55

  1.  

Laskowska Paulina

ŚRODA

10:40-11:25

  1.  

Majchrowski Łukasz

PONIEDZIAŁEK

10:40-11:25

  1.  

Marciniec Beata

PIĄTEK

15:50-16:35

  1.  

Martynowicz Marzena

WTOREK

10:40-11:25

  1.  

Nowak Jarosław

PONIEDZIAŁEK

11:30-12:15

  1.  

Pajda Bernadeta

wg planu dyżurów

  1.  

Podolak Klaudia

WTOREK

9:40-10:25

  1.  

Pruchnicka Monika

WTOREK

10:40-11:25

  1.  

Przewrocki Adam

PIĄTEK

10:40-11:25

  1.  

Skotnicka Ewa

PONIEDZIAŁEK

12:00-13:00

  1.  

Sosnowy Monika

CZWARTEK

10:40-11:25

  1.  

Stec Łukasz

PIĄTEK

11:30-12:15

  1.  

Sura Celina

ŚRODA

11:30-12:15

  1.  

Szramik Magdalena

PIĄTEK

12:20-13:05

  1.  

Świątek Barbara

CZWARTEK

14:00-14:45

  1.  

Trelka Wojciech

CZWARTEK

14:00-14:45

  1.  

Tuczapski Krzysztof

WTOREK

13:10-14:00

  1.  

Wasiuta Anna

ŚRODA

11:30-12:15

  1.  

Wilamowska Renata

CZWARTEK

12:20-13:05

  1.  

Wilczyńska Agata

WTOREK

15:55-16:40

  1.  

Woszczak Wojciech

PIĄTEK

13:10-13:55

  1.  

Woźniak Łukasz

WTOREK

18:15-19:00

  1.  

Wróbel Anna

PIĄTEK

9:40-10:25

  1.  

Wróbel Rafał

ŚRODA

11:30-12:15

  1.  

Wyczawski Wiesław

CZWARTEK

8:50-9:40

  1.  

Zielińska Sylwia

CZWARTEK

8:50-9:35

  1.  

Zwolska Marzena

CZWARTEK

13:10-13:55

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support