Harmonogram spotkań

HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI

Z RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Lp.

Nazwisko
i imię

dzień tygodnia

godzina

1.

Marciniec Beata

PIĄTEK

16:40-17:25
2.

Hawryłko Joanna

CZWARTEK

8:50-9:35
3.

Janusz Anna

CZWARTEK

14:50-15:35
4.

Wróbel Anna

PIĄTEK

10:40-11:25
5.

Wróbel Rafał

ŚRODA

9:40-10:25
6.

Zwolska Marzena

WTOREK

17:30-18:15
7.

Drapała Małgorzata

ŚRODA

10:40-11:25
8.

Buksa Ewelina

WTOREK

9:40- 10:25
9.

Wilczyńska Agata

WTOREK

9:00-9:40
10.

Kamińska Dorota

ŚRODA

8:50-9:35
11.

Tuczapski Krzysztof

PIĄTEK

11:30-12:15
12.

Wyczawski Wiesław

PIĄTEK

9:40-10:25
13.

Szramik Magdalena

CZWARTEK 10:40-11:25
14.

Woszczak Wojciech

CZWARTEK 11:30-12:15
15.

Podolak Klaudia

PONIEDZIAŁEK 9:40-10:25
16.

Janusz Daria

WTOREK 11:30-12:15
17.

Wilamowska Renata

ŚRODA 11:30-12:15
18.

Pajda Bernadetta

WG. PLANU DYŻURÓW

 

19.

Nowak Jarosław

PIĄTEK 10:40-11:25
20.

Duda Gabriela

PONIEDZIAŁEK 15:50-16:35
21.

Martynowicz Marzena

WTOREK 9:40-10:25
22.

Hołowacz Aleksandra

PONIEDZIAŁEK 14:00-14:45
23.

Trelka Wojciech

WTOREK 11:30-12:15
24.

Wasiuta Anna

PIĄTEK 14:50-15:35
25.

Kud-Cużytek Irena

PONIEDZIAŁEK 9:40-10:25
26.

Sura Celina

PIĄTEK

CZWARTEK

11:30-12:15

17:30-18:15

27.

Woźniak Łukasz

WTOREK 15:50-16:30
28.

Tomaka-Pasternak Renata

ŚRODA 13:10-13:55
29.

Świątek Barbara

ŚRODA 14:00-14:44
30.

Kiczek Anna

ŚRODA 11:30- 12:15
31.

Kalinowska-Bąk Ewa

WTOREK 14:50-15:35
32.

Kopciuch Ewa

PIĄTEK 14:00-14:35
33.

Jarosz Irena

WTOREK 12:20-13:05
34.

Fołta Józefa

CZWARTEK 12:20-13:05
35.

Czerwińska Małgorzata

PONIEDZIAŁEK 10:40-11:25
36.

Makarowska-Wrucha Elżbieta

PONIEDZIAŁEK 12:20-13:05
37.

Gruca-Drążek Elżbieta

PIĄTEK 10:40-11:25
38.

Jamróz Agnieszka

PONIEDZIAŁEK 13:10-13:55
39.

Biały Marek

WTOREK 10:40-11:25
40.

Rodzinka Mieczysław

WTOREK

CZWARTEK

15:30-16:30
41.

Piróg Monika

PONIEDZIAŁEK 11:30-12:15
42.

Kuc Beata

PONIEDZIAŁEK 16:40-17:25
43.

Krukowska Beata

WTOREK 12:00-13:00
44.

Berwisz Paweł

PIĄTEK 12:20-13:05
45.

Stokłosa Elżbieta

CZWARTEK 14:00-14:45
46.

Stec Łukasz

PONIEDZIAŁEK 17:30-18:15
47.

Zielińska Sylwia

WTOREK

CZWARTEK

7:45-8:00

 

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support