Grono Pedagogiczne

 

 

  • Berwisz Paweł – wychowanie fizyczne
  • Biały Marek – informatyka strona domowa
  • Buksa Ewelina – matematyka, wychowawca klasy 1b – strona domowa
  • Czerwińska Małgorzata – język niemiecki, wychowawca klasy 2b strona domowa
  • Drapała Małgorzata – język angielski,  strona domowa
  • Duda Gabriela – historia, wychowawca klasy 1h
  • Duda Tomasz – wychowanie fizyczne
  • Fołta Józefa – wychowanie fizyczne
  • Fołta Wiesław – wicedyrektor szkoły, przedmioty zawodowe – geodezja
  • Gliniak Krystian – filozofia
  • Gruca-Drążek Elżbieta – język angielski, język francuski, wychowawca klasy 2p – strona domowa
  • Hawryłko Joanna – biologia, chemia, wychowawca klasy 3b
  • Hołowacz Aleksandra – język angielski, wychowawca klasy 2f – strona domowa
  • Jamróz Agnieszka – język angielski, wychowawca klasy 3cm – strona domowa
  • Janusz Anna – geografia, wychowawca klasy 2l
  • Janusz Daria – matematyka, informatyka, wychowawca klasy 2e
  • Jarosz Irena – biologia
  • Kalinowska-Bąk Ewa – fizyka strona domowa
  • Kamińska Dorota – chemia
  • Kardyś Marta – religia
  • Kiczek Anna – wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 2g
  • Kopciuch Ewa – historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca klasy 2h
  • Krukowska Beata – bibliotekarz
  • Kuc Beata – bibliotekarz
  • Kud-Cużytek Irena – matematyka, wychowawca klasy 2c – strona domowa
  • Paulina Laskowska – język polski, wychowawca klasy 3l
  • Martynowicz Marzena – język polski, wychowawca klasy 1d
  • Ks. Michał Mazur – katecheta
  • Nowak Jarosław – matematyka, fizyka, wychowawca klasy 1g
  • Pajda Bernadetta – pedagog, wychowanie do życia w rodzinie
  • Piróg Monika – informatyka strona domowa
  • Podolak Klaudia –   język hiszpański PSO
  • Przewrocki Adam – wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 3g
  • Rodzinka Mieczysław – wicedyrektor szkoły, historia, geografia
  • Sosnowy Monika – język niemiecki stacjonarnie zdalnie
  • Stec Łukasz – język angielski, wychowawca klasy 3m – strona domowa
  • Stokłosa Elżbieta – język niemiecki strona domowa
  • Sura Celina – religia, wychowawca klasy 1l
  • Szozda Beata – geografia, wychowawca klasy 3a
  • Szramik Magdalena – matematyka, wychowawca klasy 2m – strona domowa
  • Świątek Barbara – przedmioty zawodowe – geodezja, wychowawca klasy 4g
  • Tomaka-Pasternak Renata – dyrektor szkoły, język angielski – strona domowa
  • Trelka Wojciech – informatyka, język angielski – angielski informatyka
  • Tuczapski Krzysztof – język angielski, wychowawca klasy 2a – strona domowa
  • Wasiuta Anna – język polski, wychowawca klasy 3p
  • Wilamowska Renata – język polski
  • Wilczyńska Agata – język polski, wychowawca klasy 1m
  • Woszczak Wojciech – historia
  • Woźniak Łukasz – przedmioty zawodowe – geodezja
  • Wróbel Anna – język angielski strona domowa
  • Wróbel Rafał – wychowanie fizyczne
  • Wyczawski Wiesław – EDB, podstawy przedsiębiorczości
  • Zielińska Sylwia – chemia
  • Zwolska Marzena – język niemiecki,  strona domowa
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support