Grono Pedagogiczne

 

 

  • Berwisz Paweł – wychowanie fizyczne
  • Biały Marek – informatyka
  • Buksa Ewelina – matematyka, wychowawca klasy 1n – strona domowa
  • Czerwińska Małgorzata – język niemiecki, wychowawca klasy 4g
  • Drapała Małgorzata – język angielski, wychowawca klasy 1cm – strona domowa
  • Duda Gabriela – historia, wychowawca klasy 1p
  • Duda Jakub –   edukacja dla bezpieczeństwa
  • Fołta Józefa – wychowanie fizyczne
  • Fołta Wiesław – przedmioty zawodowe – geodezja, wychowawca klasy 2g
  • Gajos Ewelina – język angielski – strona domowa
  • Gruca-Drążek Elżbieta – język angielski, wychowawca klasy 2a – strona domowa
  • Hawryłko Joanna – biologia, chemia, wychowawca klasy 3b
  • Hołowacz Aleksandra – język angielski – strona domowa
  • Imiełowski Andrzej – informatyka
  • Jamróz Agnieszka – język angielski, wychowawca klasy 3j – strona domowa
  • Janusz Anna – geografia, wychowawca klasy 2j
  • Janusz Daria – matematyka
  • Jarosz Irena – biologia
  • Kalinowska-Bąk Ewa – fizyka, matematyka, wychowawca klasy 2c – strona domowa
  • Kamińska Dorota – chemia, wychowawca klasy 3c
  • Kiczek Anna – wychowanie fizyczne
  • Kopciuch Ewa – historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca klasy 2b
  • Krukowska Beata – bibliotekarz, podstawy przedsiębiorczości
  • Kud-Cużytek Irena – matematyka, wychowawca klasy 2m – strona domowa
  • Kumor Witold – wychowanie fizyczne
  • Laskowska Paulina – język polski, wiedza o kultzurze, wychowawca klasy 3p
  • Ks. Łukasz Majchrowski – religia
  • Marciniec Beata –  geografia
  • Martynowicz Marzena – język polski, wychowawca klasy 1a
  • Nowak Jarosław – matematyka
  • Pajda Bernadetta – pedagog, wychowanie do życia w rodzinie
  • Pałczyńska Renata –  historia
  • Panek Tadeusz – przedmioty zawodowe – geodezja
  • Pelc Wacław – informatyka
  • Pióro Joanna – 
  • Pruchnicka Monika –   język niemiecki
  • Przewrocki Adam – wychowanie fizyczne
  • Przybylski Marek – religia, wiedza o kulturze
  • Rodzinka Mieczysław – wicedyrektor szkoły, historia, geografia
  • Skotnicka Ewa – bibliotekarz, wychowanie do życia w rodzinie
  • Sosnowy Monika – język niemiecki
  • Stec Łukasz – wicedyrektor szkoły, język angielski – strona domowa
  • Świątek Barbara – przedmioty zawodowe – geodezja, wychowawca klasy 1g
  • Sura Celina – religia, wychowawca klasy 3n
  • Szramik Magdalena – matematyka, wychowawca klasy 3g – strona domowa
  • Tomaka-Pasternak Renata – dyrektor szkoły, język angielski – strona domowa
  • Trelka Wojciech – język angielski – strona domowa
  • Tuczapski Krzysztof – język angielski, wychowawca klasy 2s – strona domowa
  • Waliczek Damian – zarys architektury
  • Wasiuta Anna – język polski, wychowawca klasy 3m
  • Waliczek Damian –  elementy architektury innowacja 
  • Wilamowska Renata – język polski, , wychowawca klasy 3a
  • Wilczyńska Agata – język polski, wychowawca klasy 1j
  • Woszczak Wojciech – historia
  • Woźniak Łukasz – przedmioty zawodowe – geodezja
  • Wróbel Anna – język angielski
  • Wróbel Rafał – wychowanie fizyczne
  • Wyczawski Wiesław – przedmioty zawodowe – budownictwo, podstawy przedsiębiorczości, wychowawca klasy 4h
  • Zielińska Sylwia – chemia
  • Zwolska Marzena – język niemiecki, wychowawca klasy 1b