PASJE UCZNIÓW WITKOWSKIEGO

Uczniowie „Witkowskiego” realizują swoje pasje i odnoszą sukcesy!! Jednym z nich jest

Patryk Tomków z klasy 1M. Oto co nam opowiedział:

„Moja pasja zrodziła się w 2017 roku w momencie, gdy zacząłem treningi bokserskie w klubie „Legenda Boxing Jarosław” u Pana Artura Bulika. Trenowałem boks przez 4 lata. Przez ten czas z boksu wyciągnąłem bardzo dużo wiedzy, aż doszedłem do takiego momentu, gdzie stwierdziłem, że chciałbym rozszerzać swoje kompetencje w innej dziedzinie sztuk walki. Postawiłem na kickboxing w klubie KSW Sokół Jarosław u Pana Jacka Bronowskiego, gdzie trenuje od 3 lat po dzień dzisiejszy. Z moim obecnym trenerem zacząłem jeździć na turnieje. Dotychczas byłem na 6 turniejach z czego przywiozłem 4 medale (3x srebrny oraz 1x brązowy). Kiedyś próbowałem swoich sił w pływaniu, zdobyłem 4 medale, aczkolwiek zrezygnowałem z pływania, ponieważ pływanie nie dawało mi takiej satysfakcji jaką daje mi kickboxing. Uważam że kickboxing obecnie stał się moim uzależnieniem, które mogę polecić każdemu”

Wśród jego osiągnieć możemy wymienić w szczególności: II miejsce: Jaworznicka Liga Kickboxingu 2021r,  III miejsce: European Kickboxing Challenge 2021r., II miejsce: Letnie Grand Prix Polski w Kickboxingu 2022r., II miejsce: V Świętokrzyski Turniej Kickboxingu 2022r.

Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support