Gala Wolontariatu 2022

Bardzo uroczyście wolontariusze Witkowskiego obchodzili w tym roku Międzynarodowy Dzień Wolontariusza przypadający na 5 grudnia. W tym dniu wzięli oni udział w Gali Wolontariatu, która zorganizowana została w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu przez Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia. Zaproszeni goście w przemówieniach wyrazili wyrazy uznania i podziękowania skierowane do ponad 200 wolontariuszy z jarosławskich szkół i ich opiekunów. Wyrazy wielkiego uznania za wysiłek i zaangażowanie utwierdziły wolontariuszy w przekonaniu, że dobro jakim się dzielą jest odbiciem szlachetności ich serc.
Podczas gali wystąpił Jan Mela, wyjątkowy działacz społeczny i podróżnik. Opowiedziana przez niego własna historia życia była dla wszystkich wartościową lekcją życia. Szkoły zaangażowane w działalność charytatywną, w tym nasz Witkowski , otrzymały statuetkę z hasłem „POMOC to nasza supermoc”. Każdy z wolontariuszy otrzymał imienny dyplom uznania.
W gronie nagrodzonych z naszej szkoły są: Wiktoria Hałasik, Aleksandra Szewerniak, Julia Skiba, Marlena Spiradek, Zuzanna Kwasowska, Martyna Superson, Dawid Dupel, Karolina Długoń, Alicja Pik, Amelia Stefanowska, Anna Hawryłko, Paulina Stepanko. Serdecznie gratulujemy naszym wolontariuszom, jesteśmy w Was dumni!!!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support