Ciekawa lekcja o „dopalaczach”

W dniu 18 stycznia br. klasa 3 C, wzięła udział w kolejnej lekcji z cyklu „Ciekawa lekcja z WSIZ”. Tematem spotkania były – Żywnościowe „dopalacze” dla mięśni i mózgu.

Uczniowie poznali właściwości i wpływ na organizm człowieka takich substancji jak: kurkuma, zielona herbata, cynamon, kawa. Prowadzący zajęcia zwrócił uwagę, jak odpowiednio korzystać z tych produktów, nie przekraczając dziennej dawki. Polecał dostępne aplikacje, które mogą być pomocne w planowaniu prawidłowego ustalania diety i wysiłku fizycznego.

Organizatorkami spotkania były: J. Hawryłko i S. Zielińska.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support