Dla Maluchów z Ady

Z okazji dnia wszystkich dzieci od 24 maja do 11 czerwca br., wszystkie dobre i wrażliwe serca z dwóch szkół : Zespołu Szkół Drogowo – Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu i Szkoły Podstawowej Manasterzu, zbierały pieniądze i potrzebne rzeczy na poczet podopiecznych z Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych i Lecznicy dla Zwierząt „Ada” w Przemyślu. Dzięki hojności Darczyńców udało zebrać się wiele przysmaków, kocyków, zabawek, misek i bardzo pokaźną sumę, za którą została zakupiona specjalistyczna karma.

W dniu 23 czerwca dwa wypakowane po sufit samochody trafiły do Przemyśla, gdzie na ręce Przedstawicieli obu szkół zostały złożone serdeczne podziękowania od doktora Radosława Fedaczyńskiego za organizację akcji.

To Nasz wielki sukces! Ogromne brawa i podziękowania: dla Dyrekcji Szkoły za wsparcie, dla Pani Sylwii Zielińskiej, Samorządu Szkolnego i jego Opiekunek za sprawną organizację zbiórki, dla Pana Tomasza Dudy za pomoc w organizacji wyjazdu i dla Wszystkich którzy dołożyli swoją cegiełkę by pomóc naszym zwierzęcym przyjaciołom. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support