Sukces naszej młodzieży w projekcie Zwolnieni z Teorii

Informacja od Kapituły Zwolnieni z Teorii
Szanowni Państwo,
serdecznie gratulujemy znalezienia się w Rankingu Szkół Zwolnieni z Teorii 2020/2021, który opublikowaliśmy na https://zwolnienizteorii.pl/ranking.
Jednocześnie informujemy, że Państwa szkoła uplasowała się na 7 miejscu w województwie!
 
 
Ten sukces nie wydarzyłby się na taką skalę, gdyby nie Nauczyciel Zwolnieni z Teorii z Państwa szkoły – Aleksandra Hołowacz. W ramach swojej działalności w Grupie Nauczyciele Zwolnieni z Teorii przez całą edycję wspierała młodzież w realizacji ich własnych projektów społecznych i rozwoju kompetencji przyszłości. Cieszymy się, że wspierają Państwo rozwój ambitnych nauczycieli.
Ogromne brawa należą się uczniom – to oni przez cały rok szkolny zdobywali praktyczne kompetencje biorąc udział w olimpiadzie Zwolnieni z Teorii, tym samym wypracowując szkole obecność w rankingu.
Dziękujemy również, że nie boją się Państwo innowacji, mają siłę, by angażować się w ponadprogramowe działania i wspierają młodych ludzi w rozwoju! Jak wynika z badania ujętego w rapocie “Odporni na lockdown. Raport o tym, co chroniło dobrostan młodzieży w trakcie pandemii”, (…) Państwa wsparcie miało także pozytywny wpływ na dobrostan uczniów w tym niełatwym czasie. Chwalimy się takimi szkołami jak Państwa i uważamy, że cała społeczność szkolna powinna być dumna z wypracowanego wyniku!
Z wyrazami szacunku,
Fundacja Zwolnieni z Teorii
Organizator Olimpiady

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support