Projekt #RakCiach

Z przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie: Natalia Socha, Fabian Ziejło, Wiktoria Mazur, Nikoletta Górska, Konrad Kołakowski oraz Mateusz Socha, przeszli do kolejnego etapu Olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii!

Ta wspaniała grupa z „Witkowskiego” postanowiła, że ich projekt przybierze format reklamy społecznej w postaci kampanii, przeprowadzonej w Internecie oraz w mieście i okolicznych miejscowościach. Tematem jest zdrowie, a konkretnie nowotwory występujące wśród dzieci i młodzieży. Swoim projektem chcą rozpowszechnić świadomość zagrożeń związanych z chorobą oraz uświadomić społeczeństwo, że nowotwory wśród dzieci i młodzieży są bardzo niebezpieczne, a wczesne wykrycie choroby czy w miarę możliwości zapobieganie jej jest kluczem do długiego i zdrowego życia. Jak sami mówią o sobie: My – młodzi mamy moc, aby zmienić świat na lepsze!

Gratulujemy pomysłu i zaangażowania w to szczytne przedsięwzięcie!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support