Życzenia Starosty Jarosławskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej

„Nauczyciel to ktoś,
kto widzi w każdym dziecku
wyjątkową osobę
i zachęca je
do rozwijania jego
indywidualnych talentów
 oraz mocnych stron.”
BARBARA CAGE

Szanowni Państwo!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej zwracam się do Dyrekcji szkół i placówek, Nauczycieli, Katechetów, Pedagogów, Psychologów i pozostałych Specjalistów oraz Pracowników Administracji i Obsługi z najgłębszymi, pełnymi szacunku i uznania podziękowaniami za Waszą pracę. Mam świadomość, że do kształtowania młodych umysłów konieczne jest wielkie serce, wiedza, oddanie oraz cierpliwość i konsekwencja, a wyzwania technologiczne i zmiany w metodach nauczania wymagają od Was ustawicznego dokształcania i zdobywania nowych umiejętności. Dlatego w dniu Waszego Święta kieruję do Was najlepsze życzenia i najcieplejsze słowa.

Życzę Wam dużo wytrwałości, dobrych pomysłów, cierpliwości oraz wiary w to, że Wasza praca przyniesie szlachetne i piękne owoce. Niech Waszym działaniom i oddaniu towarzyszy satysfakcja, uznanie, wdzięczność i szacunek wychowanków i rodziców. W życiu osobistym życzę Wam dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz poczucia szczęścia i spełnienia.

Stanisław Kłopot, starosta jarosławski

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support