Ranking Perspektyw

Miesięcznik Perspektywy już po raz 22. opublikował coroczne zestawienie wyróżniających się szkół ponadpodstawowych. W zestawieniu sklasyfikowanych zostało 1500 najlepszych placówek – 1000 liceów i 500 techników.
Ranking podzielony jest na technika i licea. Głównym kryterium rankingowym są wyniki uzyskane przez uczniów na maturach, zarówno z przedmiotów obowiązkowych, jak i dodatkowych, a także sukcesy osiągane w olimpiadach i wyniki egzaminów zawodowych.

II Liceum Ogólnokształcące z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego jest sklasyfikowane na 29. miejscu na Podkarpaciu (Brązowa Szkoła 2020) i 619. miejscu w Polsce, przy czym warto dodać, że w stosunku do ubiegłego roku awansowało aż o 162 miejsca!

Pośród techników w pierwszej podkarpackiej „pięćdziesiątce” sklasyfikowano cztery jarosławskie technika. Na 8. miejscu na Podkarpaciu (i 138 w Polsce, awans o ponad 362 miejsca!) jest Technikum nr 6 z ZSDGiL im. A. Witkowskiego (Srebrna Szkoła).

GRATULACJE DLA PROFESORÓW ORAZ UCZNIÓW ZSDGiL W JAROSŁAWIU.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support