Szlachetna Paczka

Tuż przed 6 grudnia jedna ze szkolnych sal wypełniła się świątecznymi pakunkami. Po raz kolejny włączyliśmy się w inicjatywę niesienia pomocy w Szlachetnej Paczce. Bo najpiękniejszą rzeczą jest zrobić coś dobrego i czerpać z tego radość. Przygotowaliśmy ponad dwadzieścia paczek, w których znalazły się przede wszystkim artykuły chemiczne, papiernicze i spożywcze. Nie zabrakło również ubrań, ręczników, pościeli i koców. Zaangażowanie uczniów i nauczycieli było ogromne. Dodatkowo zebraliśmy ponad dwa tysiące złotych, które przeznaczyliśmy na zakup kuchenki i lodówki dla potrzebującej rodziny.

Dziękujemy Dyrekcji, nauczycielom i uczniom naszej szkoły za przyniesione dary i wsparcie finansowe akcji, a klasie 2a za pomoc w przygotowaniu paczek. Z relacji wolontariusza, który zawiózł rodzinie paczki wiemy, że było dużo łez i uśmiechu na twarzach. Możemy być wszyscy z siebie dumni, że dzięki nam ta rodzina będzie miała radosne Święta Bożego Narodzenia.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support